הזרקת קצף

זלום רב,
אני מבקשת לדעת האם ניתן לעבור טיפול בהרקת קצף במכון מור בבאר-שבע?
אני מודה על תשובתכם.

שלום עופרה יואב,
אינני יודע מה מבצעים במכון מור בבאר שבע וגם אינני בטוח שזהו הטיפול המומלץ. אשמח לראותך במרפאתי.שם אבצע בעצמי בדיקת דופלקס לורידים ולאחר הבדיקה אוכל להמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום רב, אני בת 31 , לאחר 3 לידות. לאחר הלידה השנייה, יצא לי וריד שטיפלתי בו ע"י הזרקת קצף, לאחר הלידה השלישית יצא לי וריד נוסף וטיפלתי בו בהזרקת קצף. מלבדו אני סובלת מעשרות נימים וורידונים ברגל ימין. הבנתי שיש לי אי ספיקה ורידית, טופלתי אצל יאיר גלילי לוריד הגדול. ברצוני לשים סוף לנימים . האם תוכל , באמת, לעזור לי לטפל בבעייה או שנימים זה לכל החיים ואני יעשה טיפול בגלי רדיו ולאחר שנה הכל יחזור. האם יש השתתפות עם מכבי שירותי בריאות.
כבר התייאשתי לגמרי. מקווה שתפיג את הייאוש ....

שלום,
ניתן בהחלט לעזור לך בהעלמת הנימים.מכיוון שהגורם טמון במערכת ההורמונלית שלך הרי יש סיכוי שבגילך יופיעו נימים נוספים.עליך להגיע לבדיקת מעקב פעם בשנה במרפאתי.במידה ויופיעו חדשים יהיה צורך לטפל.במידה ולא -הביקור בחינם.אף חברת ביטוח ואף קופת חולים לא משתתפים בהוצאה זו מכיוון שמדובר בטיפול אסטתי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

נבדקתי אצל רופא כלי דם אשר המליצ לי לעבור את הטיפול -של הזרקת קצף תחת US מפני שלייזר/ניתוח פחות מתאימים לי.
הורידים מורחבים נמצאים יותר עמוק והרחבה לאורך 15 ס"מ (לא מדובר בורידים עמוקים). כבר רציתי להתחיל בטיפול, אך חברי שיש לו נגיע בתחום אמר לי שהטיפול היינו מיושן ויש לו סיבוכים בעתיד. מה לעשות?
יש לציין שהרופא היינו מומחה ויודע לבצע טיפולי לייזר וניתוחים.
אני בן35 עם בעיה משפחתית של ורידים. לפני שנתיים סיפור של DVT , אשר טופל. מחכה מאוד להמלצתך!
בכבוד רב,
יגאל

שלום יגאל,
קיימים היום טכניקות מרובות לטיפול בורידים.אני אישית מעדיף את הטיפול באנדולייזר לאחר למעלה מ1000 טיפולים כאלה.לא תמיד ניתן לבצע את האנדולייזר.אוכל לענות לשאלתך לאחר בדיקת דופלקס אותה אני עורך בעצמי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן,
לפני כחצי שנה נתגלה ברגל שמאל אי ספיקה של מסתמי הוריד ספנה ארוכה בגובה השוק במחצית תחתונה בלבד.
לא הודגמה אי ספיקה של מערכת הורידים העמוקה.
האם המצב מחייב ניתוח? במה הניתוח יעזור ?
תודה , גילה

שלום גילה יניב,
באזור זה הייתי ממליץ טיפול בהזרקת קצף לסגירת הספנה,רק במידה ויש סמפטומים מלווים לממצא. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
אני בת 27 לאחר בדיקת דולפר נאמר לי כי אני סובלת מאי ספיקות ורידית בינונית בעצמתה שמקורה בחלקה בוירידים השטחיים אלא בחלקה גם בוירידים העמוקים. שני רופאים שונים המליצו לי על טיפולים שונים של הזרקת קצף וטיפול בלייזר. רציתי לדעת איזה טיפול היית ממליץ? מה הסיכונים הכרוכים בכל ניתוח?
שאלה נוספת היא האם כדאי לחכות עם הניתוח לאחר הריון או לפניו?
תודה
אסנת

שלום אסנת,
אני מעדיף טיפול באנדולייזר על הטיפול בהזרקת קצף.מומלץ להבין את האי ספיקה בורידים העמוקים בטרם תבצעי איזשהוא טיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני כחודשיים ביצעתי בדיקת דופלקס ורידים אצל ד״ר גלילי בגלל דליות שהופיעו לי ברגל ימין...ד״ר גלילי ביצע הזרקת קצף בוריד עמוק ברגל ימין וביקש לחזור לבדיקה שנית לאחר 4 שבועות...
אחרי הזריקה הראשונה הרגשתי שיפור טוב מבחינה אסתטית אבל עדיין נישארו עוד ורידים בולטים...
חזרתי לביקורת לבסוף אחרי חודשיים לאחר הטיפול הראשון, דר גלילי ביצע שוב דופלקס וטען שהוריד עדיין נימצא בשלב של ספיגה ושאני יחזור לביקורת עוד 4 חודשים...
זה הגיוני שלוקח לוריד חצי שנה של תהליך ספיגה. ?? למרות שאני לא מרגיש כבר אחרי החודשיים שמשהו משתפר ?
אשמח לקבל תשובה

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי. שם אבצע דופלקס לורידם בכדי לזהות האם הוריד כבר סגור או לא. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מה הסיכונים בהזרקת קצף?

שלום אלי נחליאלי,
בידים מיומנות הסכנה מינמלית.חשוב לדעת לזהות בדופלקס את הוריד הבעיתי להזריק בכמות ובריכוז נכונים ולא לגרום לאמבוליות ורידיות,כמו כן להזריק בצורה בה הדלקת מינמלית והסבל אפסי. אשמח לראותך במרפאתי וראשית לאבחן את הבעיה בכדי להחליט מהו הטיפול המומלץ. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מהו אחוז המקרים בו יש להשלים את הניתוח ע"י הוצאת הוריד או הזרקת קצף?

שלום משה אשכנזי,
באחוזים גבוהים אני משלים את הניתוח בכריתות דרך חור מחט.תוך כשעה הבעיה של כל הרגל נפתרת על הצד הטוב ביותר.לפי הבנתי בנסיון של למעלה מ-800 ניתוחים זהו חלק מהניתוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מהי השיטה העדיפה:אנדולייזר או הזרקת קצף.
חנה

שלום חנה,
הזרקת קצף לספנה עדיפה רק במקרה שלא ניתן לעשות אנדולייזר :וריד מפותל מאד,שאריות וריד לאחר ניתוח,רופא שלא מכיר את הטכניקה החדישה..............
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 27 לאחר לידות עם ורידים נפוחים ובולטים (ומכאיבים). רציתי לדעת מה היתרון של טיפול בלייזר על טיפול בהזרקת קצף, באיזה שיטה- ההחלמה מהירה יותר ומה מומלץ?

שלום חן,
טיפול באנדולייזר הינו טיפול חד פעמי שנמשך כשעה ובהרדמה מקומית.הצלחה ניתוחית כ-98% עם חזרה מידית לפעילות רגילה.הפעולה אסטתית ללא צלקות כלל וללא כתמים.הטיפול בהזרקות קצף מתאים לחולים בהם לא ניתן לטפל באנדולייזר כאשר האינדקציה העיקרית הינה ספנה מפותלת מאד.הטיפול בהזרקות נמשך מספר חודשים.מלווה בכאבים ולעיתים משאיר פגמנטציות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום דר' קורן.
הנני בת 56, עושה ספורט כ- 4 פעמים בשבוע, למיטב ידיעתי בריאה.
בעייתי הינה הרגשת זרמים בכפות הרגליים. לציין שעברתי ברגל שמאל ניתוח לייזר עם הזרקת קצף, כמו כן באותה רגל - בכף הרגל אני סובלת משברי מאמץ.אשמח מאוד לקבל את תשובתך.

שלום,
ממליץ בדיקת אורטופד גב.
בברכה,
דר' ארנון קורן

48 שאלות גולשים בנושא: הזרקת קצף

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png