בת 16

שלות אני רק בת 16 וכבר לאחרונה שמתי לב שהופיעו לי בירכיים המון נימין סגולים כחולים כאלה. מה זה יכול להיות? אני היפוכונדרית ואני לא יכולה להפסיק לחשוב על זה, בנוסף ברגליים מתחת לקרסול יש לי המון ורידים או נימים כאלה בולטים. זה מעיד על משהו שאני צריכה לדאוג?

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אחייניתי עברה תאונת דרכים קשה.קיימת עקב הפגיעה היצרות בעורק התרדמה בצד ימין.מקבלת אפירין במינון נמוך עקב דימום בטני- מהטחול הכיליה והאגן.בצינתור הסתבר שאין אפשרות לחסום לחלוטין את העורק-אין מעבר דם תקין למח בלעדיו(נוסתה הכנסת בלון לסתימה זמנית).שאלתי:
האם עורק התרדמה משקם את עצמו לבד?הילדה בת 16.כמו כן האם הטיפול שהיא מקבלת הוא מספק?האם אין דבר נוסף שניתן לעשות כדי למנע נזק מוחי?

שלום אירית כהן,
קימת מערכת מעקפים טיבעית בגופינו.במידה ולאחר התאונה אין נזק עצבי הרי ניתן להניח שתוך כדי הטיפול המצב יתיצב ולא תהיה סיבה להחמרה.ממליץ לחזור על בדיקת הקרוטיס בדופלקס מידי 3 חודשים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
הבת שלי בת 16 בטיפול אצל ראומטולוג ומטופלת בכדורים פלקווניל ועשינו את כל הבדיקות דם שצריך אקו לב תקין צילום חזה תקין תפקודי ריאות תקין והוא הפנה אותנו לבדיקת פלטיסמוגרפיה של אצבעות הידיים בטמפרטורת חדר וגם בקור. בדיקה הטכנאית אמרה שהזרימת דם שלה חלשה מאוד לא רואים תזוזה ולכן אין אפשרות לעשות גם בקור. אשמח לדעת מה זה אומר. כי התור אליו בעוד חודשיים.
תודה

שלום רב,
הבדיקה אומרת שיש בעייה בזרימה של הדם בכלים הקטנים ויתכן והיא סובל מרינו במתבטאת בהכחה בידיים בקור , חשוב לברר על ידיד הראומטולגים האם זו מחלה קבועה הגורמת להיצרות בעורקים קטנים של כף היד או שרק חשיפה לקור תגרום לכך , על כל פנים יש לשמור על חום הידיים עד להערכה של ראומטולוגים אשמח להעריך מבחינה וסוקלרית את ביתך
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

שלום אני כולה בת 16 ויש לי הרבה נימים בשוקיים ובגב התחתון
כנראה זה משהו גנטי מאמא שלי
איך הדרך הכי טובה לטפל בזה?

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
בברכה,
דר' ארנון קורן

בתי בת 16 נדהמתי לגלות שיש לה נימים בחזה כמו עכביש בצבע כחול וסגול מאוד מכערים לה את החזה
אני מאוד מודאגת מה הסיבה להופעתם ואיך אפשר לטפל ?????

שלום רינת,
ניתן לטפל בהזרקות לנימים סקלרוזנט בריכוז נמוך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 16וחצי והיום כשחזרתי לבית מהבית ספר והורדתי את המעליים והגרביים שלי גיליתי שהכפות רגליים שלי נהפכות ללבנות מה לעשות??

שלום רב,
יש לבדוק האם יש קשר לקור ואם התופעה חולפת ללא שוב לא להתייחס אם התופעה נמשכת אשמח לבדוק ולהעריך המרפאתי ושלול גורם בעייתי שקרוי רינו (חשיפה לקור הגורמת להתקררות הגפה וכאבים)
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

שלום , אני בת 16 וחצי . בחודש האחרון שמתי לב שמופיעים לי על הרגליים סימני חבלות ללא סיבה , לאחר כשבוע אותם סימנים נעלמו אך צצו סימנים חדשים . כשאני נוגעת זה לא כואב אך זה ממש בולט וממשיך להתפתח ולהתפשט לעוד מקומות שונים באזור הרגל
הייתי רוצה לדעת ממה נובעת הבעייה
רציתי לדעת אם יש איזשהו קשר לזה שיש לי honeymoon cystitis ואני נושאת עימי הרפס גניטלי

שלום,
אם אני מבין נכון מדובר בשטפי דם ספונטניים על הרגליים.במצב כזה עליך לעבור בירור של תפקודי קרישה על ידי המטולוג.באם מדובר בנימים אשר מופעים לך על הרגליים הרי את צריכה להגיע לבדיקתי.בכל מקרה אין כל קשר לשתי הבעיות שהזכרת שגם בהו ניתן לטפל וגם רצוי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
יש לי שאלה למה פיתאום אני מרגישה שכלי דם שלי עושים בומים כאלה כמו שלב פועל בום בום ככה אני מרגישה שהוריד ברגל עושה בגלל מה זה?
ואני בת 16.6 תודהה אם תוכל לענות

שלום לינוי,
תחושת דופק ברגל יכולה לנבוע מעלית לחץ הדם או מלחץ מקומי על הרגל.אין להתיחס לתופעה זו כאל בעיה
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,אני בת 16 ויש לי נימים וורידים בצבע אדום,סגול,כחול מתחת לעיניים וזה מפריע לי מאוד מבחינה אסתטית, רציתי לדעת אם יש לזה בנוסף קשר בריאותי ואיך אפשר לטפל ובכלל האם יש דרך להעלים אותם בגלל שזה מקום עדין מתחת לעיניים? תודה

שלום,
ניתן לעזור לך באמצעות גלי רדיו ומחט עדינה ,כמעט שלא נראת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפון : 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

8 שאלות גולשים בנושא: בת 16

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png