להמשך טיפול

שלום לך דר' ארנון
היכן המרפאה הקרובה ביותר לבאר שבע שאוכל להגיע לדר' גלילי או אליך להמשך טיפול בהזרקות בקצף לורידים בולטים ברגלים.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום ד"ר
אני סובלת מהירדמות בידיים מזה שנתיים וזה קורה לרוב בלילות. וישנם כאבים עזים שתוקפים אותי במשך היום כאשר אני מגיעה למצב שאין לי את היכולת להחזיק ביד כלום, אפילו לא לכתוב. אני מטופלת ע"י אורטופד שהפנה אוית לפיזוטריפה יש לציין גם שעברתי ניתוח עקב סידן מוגבר, אם אפשר לקבל ממך רק עצה לאן לפנותלהמשך טיפול.

שלום,
ממליץ לבצע EMG ולהתיעץ עם אורטופד כף יד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר,
בני בן 19, אובחן ב-popliteal entrapment syndrome דו-צדדי. במהלך השנה וחצי האחרונות עבר שלושה ניתוחים לשחרור העורק(פעמיים ברגל שמאל)בהדסה עין כרם. ללא שיפור במצב. בבדיקות דופלר האחרונות יש היעלמות של הדופק במאמץ. האם תוכל לייעץ בנוגע להמשך טיפול או על מומחה בתחום?
תודה.

שלום,
אשמח לראותכם במרפאתי עם הבדיקות אותם עבר לפני ואחרי הניתוחים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
אימי בת 52, שוקלת 50 ק"ג וגובה 1.58 ס"מ. פעם בכמה חודשים היא מאבדת תחושה בכפות הידיים, והיום היה לה ממש שטף דם פנימי באצבע המורה, היא אומרת שזה יכול לקרות בכל אחד מהאצבעות. לפעמים היא מאבדת תחושה גם בכפות הרגליים! ללא קשר ישיר לקור, למרות שקור מהווה טריגר למצב. מה עלייה לעשות, היא לא נבדקה מעולם בנושא, יש לה גם דלקת פרקים. אודה לתשובתך הכנה והמהירה להמשך טיפול ואילו בדיקות עליה לבצע.
בכבוד רב,
רביטל

שלום,
ממליץ על בדיקת פוטופלטיסמוגרפיה בטמפרטורת החדר ובמי קרח.לאחר הבדיקה אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, לפני כשנה הרגשתי נפיחות בבלוטת הלימפה בצד ימין מתחת ללסת. טופלתי אצל רופא אף-אוזן-גרון אשר שלח אותי לצילום אולטרסואנד שבו לא התגלה שום ממצא מיוחד פרט לכך שהבלוטה נפוחה. במקביל נבדקתי אצל רופא שיניים ואצל רופא המטפל באלרגיות אשר שלך אותי לבדיקות דם ובדיקת נשיפה, אך אף אחד מהם לא מצא בדיוק את הסיבה ואת הפתרון לנפיחות. לעיתים הנפיחות מתפשטת לנפיחות בלחי הנראית לעין עם מעט קושי בנשימה. הנפיחות בבלוטת הלימפה אינה קבועה היא עולה ויורדת לסירוגין.
אשמח לדעתכם המקצועית והכוונה להמשך טיפול.
תודה

שלום,
אנא פני לרופא אאג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לאבי הובחןהרחבה אנויריזמתית של האאורטה בגודל מירבי של 4.5 ס"מ. מה האופציות שישנן בשלב הזה לטיפול מונע,חייב ניתוח או שיש טיפולים טיבעיים/חלופיים לטפל בזה? מה הסיכון באבחנה זו ומה המלצתך להמשך טיפול במצב המיידי אודה לתשובה במייל המצורף בזאת.

שלום,
הרחבה של אב העורקים חייבת טיפול מעל 5 סמ.קיימת האופציה הקלסית של ניתוח בו מחליפים את החלק הרחב בצינור סינטטי.אפשרות אחרת החלפה פנימית דרך שני חתכים קטנים במפשעות.לכל טכניקה המלצות בעד ונגד. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בתאריך 4/2/10 עברתי ניתוח להחלפת מסתם מיטרלי לצורך ביצוע הניתוח הרופא בבי"ח בלינסון נאלץ לבצע חתך במפסעה הימנית על מנת להחדיר צנטר . הניתוח , תודה לאל, עבר בהצלחה אבל הסתבר לי לאחר שהתאוששתי כי בעת הליכה אני חשה כאבים בשוק הרגל והירך רדומה . לאחר שעברתי בדיקת דופלקס הסתבר לי שיישנה הפרעה חסימתית בזרימה העורקית . במצב זה אני פונה אליכם על מנת לקבל עיצה טובה להמשך טיפול הממולץ על ידכם אנא תשובתכם שושנה .

שלום שושנה חלפון אסולין,
עליך לעבור בירור בכדי להעריך את גודל הנזק בעורק.לאחר מכן יש לשקול צינטור לעורקי הרגלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לציין שבמשך שלוש שנים אני סובלת
בקשיים בבליעת אוכל מוצק לפעמים עד כדי מחנקים יש לי לחץ בצואר האוכל נתקע בסוף הושט.
אודה לך על המלצות להמשך טיפול ופיענוח הבדיקה כפי שצויינה בשאלה הקודמת.

שלום,
ממליץ בדיקת גאסטרו
בברכה,
דר' ארנון קורן

לבתי היה גוש די גדול מעל הברך, מכיוון שלא ידעו אם הגוש הוא ממאיר ביצעו באזור ביופסיה, והגוש התגלה כשפיר. לאחר מכן היא קיבלה זריקות כלשהן ישירות לכלי הדם כדי לפתוח את חסימת הורידים. מדיי פעם יש לה כאבים באזור, הגוש קצת ירד אבל, בעת פעילות גופנית יש לה עדיין כאבים באזור והיא עדיין לא יכולה לאמץ את הרגל. הייתי רוצה לדעת אם יש טיפול מסוים בו אפשר לבדוק מה קורה עכשיו עם הגוש ומצב הורידים.
ומה היית מציע להמשך טיפול. תודה

שלום,
מומלץ לבצע בדיקת דופלקס לאזור ההמנגיומה.יתכן ונעלמו רק האזורים השטחיים שנראים על פני העור.לאחר הבדיקה ניתן להבין האם והיכן יש להוסיף זריקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בתי בת ה-12 סבלה מכאבים ומנפיחות בברך. אבחנו שיש לה המנגיומה. הרופא היה אמור לעשות לה צנתור, אך לבסוף הזריק לה אתנול 96% 6 סמ"ק. עכשו כשלושה שבועות אחרי הטיפול האזור די נפוח, רגיש למגע וכואב. האם זה בסדר? האם זה הטיפול שאתה היית נותן?
תודה.

שלום,
ממליץ לעשות בדיקת דופלקס של האזור לראות האם עדיין נשארה זרימה.לפי הממצא הייתי ממשיך את הטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 33 לאחרונה החלו כאבי רגלים ונפיחות בקרסול , עברתי דופלקס ורידי גפים ובתוצאה הכל היה תקין פרט ל - אי ספיקת מסתמים - SAPHENOUS VEIN ו - SAPHENO FEMORAL JUNCTION
מערכת ורידית שטחית ברגל ימין הודגמה אי ספיקת מסתמים ב- SFJ ובוריד הספון.
אני מעשנת ולוקחת גלולות מיליאן. מה היא המלצתך להמשך טיפול והאם זה מסוכן?
בכבוד רב ובתודה, הדסה

שלום הדסה,
מדובר במחלה במערכת הורידים השיטחית של הרגלים.עליך לטפל באופן קבוע בגרבים אלסטיים או לחילופין לעבור ניתוח.המלצתי אנדולייזר. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

20 שאלות גולשים בנושא: להמשך טיפול

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png