גרביים אלסטיות עד הברך

שלום,
אני בהריון חמישי בשבוע 27. בהריון הנוכחי יצאו לי ורידים בפעם הראשונה.יש לי מעט ורידים בולטים בירכים וקצת ורידים שאינם בולטים מתחת לברך, אך הם מחמירים ממש מיום ליום. בשבועות האחרונים כואבות לי הרגליים מאוד לאחר 5 דקות עמידה.
מדדתי גרביונים אלסטיות והגעתי למסקנה שאני לא מסוגלת לגרוב אותם. אני מועניינת לקנות גרביים אלסטיות עד הברך. האם זה יעיל? האם זה יפחית את הכאבים? האם זה ימנע את השארות הוורידים לאחר הלידה? תודה

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אני בשבוע 32 להריון וסובלת מורידים ברגל שמאל + נימים כמו כן המון ורידים באזור המפשעות וגם באבר המין משבוע 22 אני עם גרביים אלסטיות עד הברך ועכשיו הייתי שוב אצל רופא שנתן לי גרביון כולל הבטן אני נמצאת איתו מהקימה בבוקר ועד הלילה .אני מיועדת לניתוח קיסרי בשל שליית פתח בשבוע 38 האם גם אחרי הלידה עליי להתהלך עם הגרביון וכמה זמן אחרי לידה אפשר לפנות לטפל בבעיה ?
שאלה נוספת ,אני עובדת עבודה פקידותית ויושבת על הכיסא כ 6 שעות מה עליי לעשות להקל על הבעיה והאם ניתן לקבל שמירת הריון בשלב זה ?
תודה מראש

שלום,
ממליץ על גרב אלסטית קטנה עם הקימה מהמיטה.במשך הישיבה בעבודה ממליץ על שימוש במכשיר לייטפיט.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, אני בסוף הריוני ובחודשים האחרונים לבשתי גרביונים אלסטיים כדי למנוע התנפחות של ורידי רגליים. הבנתי שמומלץ לי גם ללבוש אותם ללידה עצמה. בכדי שיהיה יותר נוח ליילד וכדי שהגרביונים לא יהרסו (אני מתכננת ללדת בלידה פעילה ללא אפידורל) אני מעדיפה להשתמש בגרביים אלסטיות לזמן הלידה, בחבישה מאוזנת, עד הברך. האם זה נשמע לך כפתרון טוב, או שכדאי שאקנה במיוחד גרביים אלסטיות עד הברך?

שלום עדנה,
הרעיון מצוין רק לא ללדת עם גרביונים(גרבים עם מכנס)! אשמח לראותך במרפאתי 3 חודשים לאחר הלידה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

2 שאלות גולשים בנושא: גרביים אלסטיות עד הברך

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png