רגל בצקתית

שלום הייתה לי תאונת דרכים לפניי שבועיים וההרגל שלי נראית בצקתית באזור כף הרגל הבצק ההוא יורד ?

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

לפני כחודשיים נפל סכין על הרגל וחתך את הגיד של הבוהן הגדולה. עברתי שני ניתוחים לחיבור הגיד ( הראשון כשל ) , האחרון לפני למעלה מחודשיים. אני עושה פיזיוטרפיה פעמיים בשבוע. הרגל בצקתית באזור האצבעות ומפרק הקרסול. בנוסף קיימת עדיין צליעה. מה ניתן לעשות עוד לשפר את המצב ומתי ניתן לצפות להעלמת הבצקת? תודה

שלום רב,
הבצקת שמתוארת לא קשורה למימצא של כלי דם אלא כנראה תהליכי ריפוי מהניתוח המתן כחודשיים ואז לשקול הערכה נוספת
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

שלום רב,
לפני כ 4 שבועות החלו כאבים עזים בשוק רגל שמאל, בבדיקות בתגלה DVT. מטופל במדללי דם+ גרב אלסטית. עדיין כאבים קיימים (אם כי פחות מאשר לפני שבועיים-שלןשה). עדיין רגל בצקתית.
כיצד אני יכול כיום למזער נזק עתידי (כגון פגיעה במסתמי הורידים)מעבר למדללי דם ולגרב: מנוחה? הליכה? שכיבה עם רגל מורמת? מזעור ישיבה? וכיו"ב.
האם מומלץ לחזור כיום לפעילות רגילה בעבודה (עבודה מול מחשב, בעיקר)?
תודה

שלום ישי,
ממליץ על טיפול בקומדין,גרב אלסטית והליכה מרובה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב, אני סובל מוורידים בולטים באיזור ברך ימין ומטה, עברתי ניתוח לפני 15 שנים והתופעה חזרה. כמו כן הרגל בצקתית ומתנפחת לאחר הליכה או ריצה.אני בן 72 ועוסק בספורט - שחיה ריצה והליכה. הנושא האסטטי לא מפריע לי במיוחד! שאלותי הן:1) מה יתרום לי הטיפול שיקבע עבורי?2) האם ישתפר עיניין הבצקת? 3)מה סדר הטיפולים- ראיון, בדיקת דופלר, וטיפול וכמה כל זה עולה למבוטח במושלם?
בברכה ד. רומם

שלום דניאל רומם,
כחבר מושלם תוכל לקבל באחת ממרפאותי :ראיון,בדיקת דופלקס לורידים וחוברת עם המסקנות וההמלצות.כל זה במחיר של 100 ש"ח.בבדיקה זו אוכל להסביר לגבי הבצקת ועתידה לאחר הטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
אני בת 56 הסובלת מזה כשנה בבצקת ברגל ששמאל שבה התגלה לפני שנה צלוליטס זיהום תת עורי , ואני מטופלת באנטיביוטקה קבועה שאני נוטלת מזה שנה הזיהום לא חזר אליי אבל הרגל מאוד בצקתית ונפוחה מאז עשיתי בדיקת דופלקס ואין לי פקקת או סתימה הבדיקה תקינה , אני שותה כדורים ללחץ דם ואני מאוזנה מזה 5 שנים אבל הרגל מאוד נפוחה איזה בדיקה אתה ממליץ לעשות עוד כדי לעלות על הבעיה שלי שזה רגל בצקתית נפוחה

שלום מירה,
את סובלת מלימפאדמה כסיבוך של הצלוליטיס שעברת.המלצתי ללימפוגרפיה איזוטופית ויעוץ כירורג כלי דם לאחר מכן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

4 שאלות גולשים בנושא: רגל בצקתית

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png