כאבי רגליים חזקים

שלום,
אני בת 26, בריאה בדרך כלל. לפני כחודש התחילו כאבי רגליים חזקים. עברתי בירור נוירולוגי במסגרתו EEG תקין של הרגליים. MRI עמ״ש מותני וגבי תקין גם כן. בנוסף בוצע LP על מנת לשלול מיאליטיס. גם בירור ראומטולוגי נגמר ללא שום מסקנה. היו גם כאבי בטן תחתונה כאשר בדיקה גניקולוגית תקינה.
האם תוכל לכוון אותי לאן עוד עליי לפנות? אני אובדת עצות והכאבים מדאיגים מאוד. האם יכולה להיות בעיה אורטופדית? כלי דם?
תודה רבה!

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום!
סבא שלי הוא בן 84 וסובל מכאבי רגליים חזקים ויש לו פצע גדול מאוד באותו מקום...הוא לא יכול ללכת ולא יכול לעשות כלום...
אשמח אם תענה לשאלה בהקדם האפשרי!

שלום,
ממליץ על בדיקת עורקים במנוחה ובהיפרמיה ובדיקה במרפאתי לאחר מכן.חשוב לזהות חסימת כלי דם אשר מונעת את ריפוי הפצע. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
יש לי חבר שסובל כבר מספר ימים מכאבי רגליים חזקים מאוד, עד כדי כך לא ניתן היה לגעת ברגליו (אשתו ניסתה למרוח לו משחה לכאבי שרירים והוא זעק מכאבים)
הוא מאושפז זה ימומיים בבית חולים ושם שללו בעיה של פקקת הוא טופל יומיים באנטיביוטיקה (צפורל או משהו דומה) והיום היפסיקו את הטיפול והתחילו לתת לו ארטופן.
לא בדקו בעיות נאורולוגיות או בעיות גב.
נראה לי שהרופאים פשוט עובדי עצות ומקווים שהכאבים יחלפו מעצמם מה שלא קורה. (היום הוא ניסה להתקלח ולא היצליח -היה חייב לחזור למיטה לשכב).
האם יש לך איזה שהוא רעיון או עצה עם מי להיוועץ?
תודה רבה

שלום,
ממליץ בירור עמוד שידרה תחתון כולל CT ן-EMG לרגליים.הבעיה איננה נשמעת כבעית כלי דם.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אבא שלי אדם מבוגר סובל מכאבי רגליים חזקים ברגליים קשה לו ללכת כמה פסיעות הכאבים חזקים קיבל כדורי אתופן פעם ביום 400 מ"ג ולא עוזר מה לדעתך הוא צריך. הוא סובל מפירפורים בלב האם יש קשר ?

שלום מלכה כהן,
חסרים פרטים על מחלותיו של אביך.לא ברור האם סובל ממחלת כלי דם .קימות סיבות רבות לכאבי רגלים וכדורי אטופן בדרך כלל אינם פתרון.יש לבצע בירור ולהגיע לאבחנת בעיותיו. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן.
בתי בת 28 בהרין בחודש תשיעי. יש לה פתאום כאבי רגליים חזקים פנימיים בשוקיים. זוכרת שבצעירותה- לדעתי לקאת בגרות - היו אותם כאבים וגם כל פעם לקראת מחזור. הייתה תקופה בצעירותה ( 11-12 ) שהיה לעתים מצב שלא יכלה לעמוד על הרגליים- ממש זחלה בבית. בדקנו בסורוקה- ושללו מחלות - כולל ה- FMF(היא חצי עיראקית). רק עכשיו במרחב הזמן - אני משייכת לשינויים הורמונליים ??או - לחץ על עמוד שדרה??? או אכן קשור לורידים וכלי דם ??
אשמח לשמוע אבחנה ופתרון.
תודה מראש.

שלום,
חודש תשיעי להריון איננו תקופה מתאימה לבירורים.בשלב זה עד לאחר הלידה ממליץ על גרביים אלסטיים.לאחר הלידה יש לשלול בעית ע"ש תחתון וכן יעוץ אורטופד גב.לאחר בדיקת דופלקס ורידים ,מומלץ להגיע לבדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שאלתי היא
אני חולה סכרת ויש לי עבר של 4 התקפי לב עם 7 צינטורים
היום אני סובל מכאבי רגליים חזקים במשך כול היום
מה עלי לעשות
הכאבים הם בלתי נסבלים
עשיתי בזמנו אקו דופלר ברגליים
אמרו לי שמערכת העצבים שלי נפגעה
אותה לכם אם תחזירו לי תשובה
אריה סינה

שלום אריה סינה,
במצבך יתכנו שתי סיבות לכאבים:הפרעה עצבית או נאורופטיה דיאבטית וסיבה שניה היא אסכמיה על רקע חסימות עורקיות בדומה לחסימות מהן סבלת בלב.עליך לעבור בדיקת EMG לרגלים וכן דופלר לרגלים במנוחה ומאמץ.רק לאחר שתי הבדיקות ניתן אולי לעזור לך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

5 שאלות גולשים בנושא: כאבי רגליים חזקים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png