שוק רגל שמאל

שלום, יש לי AVN חריף ברגל שמאל בראש הפמור, ו AVN כרוני בראש הפמר הימני, אני אחרי תאונת דרכים אנושה(15-09-11) ה AVN התפתח אצלי כשנתיים אחרי התאונה בראש השנה 2013 , בMRI מעקב ל AVN נמצא כי יש שיפור והחלמה, הבעיה שלי היא כזו: אני סובל מכאבי תופת לפעמים בשוק השמאלי בלבד, עד כדי כך שעשו לי MRI נוסף ספציפי לשוקיים ולא מצאו כלום (לא חיפשו בעיות כלי דם?), מה יכול להיות ומה עושים? ישנן כמה נקודות בשוק השמאלי עם כתמים כהים בקוטר של חצי שקל במקומות שכואב לי בהם. אנא עזרתך.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אני בן 57 ובזמן עמידה ממושכת אני מרגיש בחלק העליון של השוק רגל שמאל כמו נוקשות ותרדמה חוסר תחושה וכן בזמן הליכה ממושכת ואז כאשר אני נח ומתיישב אני מרגיש כמין זרימה של קור ברגל ואז הכל עובר ושוב חלילה עמידה או הליכה שוב תרדמה שאלתי את הרופאה שלי והיא אמרה שזה תופעה של עצב אני לא רגוע מהתשובה שלה מה דעתכם אודה לכם אם תחזירו לי תשובה

שלום ברטוב,
ממליץ להפנות שאלתך לאורטופד גב.
בברכה,
דר' ארנון קורן

הבת שלנו (בת 5) אובחנה בתל השומר שסובלת בקריש דם בשוק רגל שמאל באמצעות בדיקת אולטרה סאונד.
הגענו לתל השומר בגלל חום , צינון פריחה שדומה לאבעבועות למרות שקבלה אבעבועות לפני שנתיים וכאב ברגל שמאל.
רצינו להתייעץ איתך בנדון.
כיצד ניתן ליצור קשר ולהיפגש ?
נכון לרגע זה היא מאושפזת במחלקת ילדים תל השומר תחת יעוץ של ד"ר גילי קנת.
נשמח לתגובתך המהירה ,

שלום עמיר בנזינו,
ביתך זקוקה לבירור לקרישיות יתר. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר ארנון,
אמי בת 64 וסובלת מזה שנים מכיב שהתפתח בעקבות פציעה בחלק הקדמי של שוק רגל שמאל. עם השנים הרגל הכחילה ונפתחו כיבים קטנים במקומות נוספים בשוק. אמי טופלה בתא לחץ בבי"ח אלישע כבר 4 פעמים (בכל פעם כ- 60 טיפולים) עד לסגירה כמעט מלאה של הכיב. אחרי שנתיים- שלוש הכיב נפתח שוב וחוזר חלילה. להבנתנו, אחרי הטיפול האחרון נראה כי טיפול נוסף בתא לחץ לא יפתור את הבעיה. אציין שאינה סובלת מסכרת (גבולית מאוד- גלוקוז 126). מעבר למראה הלא נעים של הרגל, היא גם סובלת מכאבים עזים. שאלתי היא האם יש טיפול נוסף שתוכל להמליץ? כיצד אפשר להקל עליה עם הכאבים? תודה רבה, ענבל

שלום,
ממליץ על ניתוח סימפטקטומיה לומבלית לשיפור הספקת הדם בעור. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
שמי קרן, בת 36. מזה 5 שנים יש לי כתמים אדומים על שוק רגל שמאל. הכתמים האלו במשך הזמן משנים את צורתם ואת צבעם (כהה-בהיר). לאחר ביופסיה שעשיתי שללו סרטן עור וקבעו כי אני סובלת מדלקת בנימים. המומחה שאליו הלכתי קבע כי בהיבט הרפואי הדבר לא מסוכן וצריך רק להיות במעקב , כמו כן אין טיפול רפואי לכך , זה אמור לעבור לבד. בהיבט האסתטי , הכתמים מאוד מפריעים לי ושאלתי היא : האם ניתן לטפל בדלקת בנימים, האם ניתן להעלים את הכתמים?
בתודה מראש על תשובתך,
קרן

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים ובכתמים אדומים.הטיפול משלים את הטיפול בהזרקות או מחליף אותו.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
בברכה,
דר' ארנון קורן

אבחנת דופלקס...
פקקת בוריד הספנה הגדולה והקטנה בשוק, ללא מעורבות המערכת העמוקה, אבחנה thrombophlebts
כל זאת החל עם תחילת כאבים איומים ברגל במשך חודש וחצי, עם פינוי למיון ושחרור, הופנתי לרופא כלי דם ולהומוטלוגית, בד. דם יחסית בסדר ללא בעיות קרישה
שאלתי לאדני....
האם יש פתרון רפואי עם התערבות חירורגית לפיתרון של הדבר?, כאשר נאמר לי כי כל הוריד פקוק
נכון לעכשיו משתמש בגרב אלסטית על פי הוראות רופא קופ"ח, פרשתי לגימלה אני בין 67 ואיך ממשיכים הלאה?
מאוד מודה לכב" על המענה
תודה, מוטי

שלום מוטי,
בשלב זה הטיפול הוא שמרני בלבד.כלומר אגידה אלסטית והליכה מרובה.כעבור מספר חודשים יש לחזור על בדיקת הדופלקס לעשות את האבחנה ולטפל בהתאם. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
אני בת 53 ומגיל 17 אני סובלת מורידים בשוק רגל שמאל בלבד. (יש גורם תורשתי)בגיל 33 עברתי טיפול בהזרקות והורידים כמעט נעלמו, אך הכל חזר בליווי כאבים עזים וריכוזי נימים סביב מקומות ההזרקה. לפני כ10 שנים עברתי ניתוח וכשנה לאחר מכן הכל חזר. 4 שנים אח''כ בבדיקת מומחה לכלי דם הומלץ שוב על ניתוח ונאמר לי שהעורקים הלא נכונים הוצאו. כעת הכל חזר ובגדול, סובלת מאוד מכאבים והרגל לרוב נפוחה. מחפשת את הטיפול הנכון וקשה לי למצוא בגלל הניסיונות הכושלים. האם תוכל לעזור לי?

שלום מירי עופרי,
אני חייב לבצע לך בעצמי דופלקס לורידים בכדי לזהות את הגורם לבעיתך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
כ-9 חודשים אני סובלת מכבים חזקים בשוק רגל שמאל ולאחר מס' בירורים במהלך התקופה עברתי אולטראסאונד,MRI וצינתור כלי דם ברגל כיוון שב-MRI נמצא גוש וכירורג כלי דם רצה להזים חשד של כריש/גידול נשלחתי לצינתור ובו התשובה היתה שכנראה זו המינגיומה ושלדעתם אין קשר בין הכאבים לממצא ושאין כ"כ מה לעשות ונתנו לי 2 אופציות:
1. לנתח ולהוציא את הגוש מה שלא כ"כ מומלץ כיוון שיכול לגרום לנזק גדול יותר.
2. לפנות לד"ר מימון שהוא מבצע הליך של החדרת איזשהו חומר בכדי להמיס/לבודד את הגוש..
יש לציין שאם לא היו לי כאבים הייתי עוצרת כאן. אך כיוון שהכאבים מאוד מגבילים ומופיעים גם בזמן מאמץ וגם במנוחה אני מאוד רוצה לשמוע על התהליך של ד"ר מימון רק שאני לא יודעת איך מגיעים אליו(אני מצפון הארץ)..
שאלה נוספת עברתי לפני5 ימים את הצינתור ועדיין נפוח לי קצת באזור החתך ויש לי סימן כחול באזור וכאבים האם זה נורמלי?
אשמח לעצתך בהקדם...

שלום רוית,
טיפול בהמנגיומה נעשה במספר שיטות:כריתה כירורגית,הזרקת חומר לחסימת הספקת הדם ,כטיפול או לפני כריתה כירורגית.הזרקת החומר המטרש נעשת בהזרקה ישירה או דרך צינטור ישירות לעורקים המזינים את ההמנגיומה. אשמח לראותך במרפאתי עם כל הבדיקות שכבר עברת. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום אני בן 35 בד"כ בריא .
ביומיים האחרונים אני מרגיש בתדירות של מס' פעמים ביום גל חום בשוק רגל שמאל .
אשמח לקבל תשובה מה הסיבות שיכולות לגרום לתחושה זו .
תודה
משה

שלום,
ממליץ לבצע דופלקס ורידים ובדיקת EMG לרגליים.ביקורת לאחר מכן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב, אני בן 59 , לפני כשנתיים הופיעה בתחתית שוק רגל שמאל כעין בצקת קטנה וקלה , בדיקת דופלר + VVPG הצביעו על אי ספיקה ורידית קלה בעוצמתה ברגל שמאל שמקורה בוריד הפמורליס השטחי, ועקב כך הומלץ שימוש בגרב לחץ מתאימה.
. לציין כי פרט לבעיה הויזואלית ברגל אין לי כל בעיה או כאב .שאלתי היא: בימי האביב והקיץ נוהג ללבוש מכנס קצר וגריבת גרה מפריעה לי אסטטית. האם יש פתרון אחר פרט לגריבת גרב לחץ. ומה ההנחיות לגבי גריבת גרבי לחץ : האם אני חייב לגרוב מיד לפני שאני יורד מהמיטה בבוקר, והאם אפשר לנוח בצהריים עם גרב. האם אני יכול לגרוב גרב גם לאחר פעילות כגון שחייה או שחייב לגרוב רק לאחר שכיבה קצרה במיטה.
תודה רבה.

שלום יוסקה,
מדובר בהפרעה קלה במערכת הורידים העמוקה.אינני בטוח שאתה חייב בגרב.אוכל להחליט זאת רק לאחר בדיקה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
אני בחורה בת 25,בשנים האחרונות התחילו לבלוט לי נימים בשוק רגל שמאל במקום מסוים.
ערכתי בדיקת דופלר לפני כשנתיים-שלוש,הממצא היה שאין לי חסימה בורידים.
בעת הבדיקה הבודקת לא העבירה על המקום שבו הנימים היו בולטים. האם זה משנה את תוצאות הבדיקה? (העור שלי מאוד שקוף,אז אולי חשבה שהורידים שרואים בירק אלו הבעיה שלי)
כיום הנימים התפשטו מאוד, אני סובלת מכאבים.
האם זה הגיוני שאין לי חסימה וזה רק בעיה אסתטית או שעלי לעבור שוב את הבדיקה?

שלום נעמה,
בגילך רוב הבעיות הן בעיות אסטתיות הנגרמות מהשינויים ההורמונליים שגוף האישה עובר.לפני כל טיפול מומלץ לעבור בדיקת דופלקס לורידים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

18 שאלות גולשים בנושא: שוק רגל שמאל

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png