דרכי טיפול

מערכת שטחית: אין עדות לפקקת.הודגמה אי ספיקת מסתמי הוריד ספנה הגדולה לכל אורכו ללא אי ספיקת .SFJ - מסתמי ה . . ס"מ 0.7- ס"מ ועומקה מפני העור כ 0.5- קוטר הספנה הגדולה בירך האמצעית כ עם דליות מורחבות בשוק הפנימית.הרופא המליץ על הזרקת קצף. נכון לרגע זה אני לובש גרב לחץ וזה פותר את הבעיה. כמו כן בהליכה אני יכול להסתדר בלי גרב. הבעיה רק שהרגל במנוחה. השאלה. העם ניתן להמשיך לגרוב גרב ללא חשש או שמוכרחים לבצע טיפול.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אימי כבת 70 ביצעה את הבדיקה הנ"ל והתוצאות הינן:30 - 49% הצרות של העורקים הפנימיים משמאל.כיוון זרימת הדם בעורקים הורטברליים- תקין .אימי עברה לפני כשלוש שנים ארוע מוחי והיום חזרה לעצמה אך סובלת מחולשה, סחרחורות ,בעיה בדיבור ,בעיה ביציבה וכו'. השאלה היא מה הטיפול המומלץ ואיך ניתן להתקדם בבדיקות. תודה שי

שלום שי,
ההצרויות בצואר אינן הגורם לארוע מוחי.ממליץ על מעקב קרוטיס ובו זמנית בירור גורמים אחרים לארוע מוחי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום דליה,
קרישיות יתר נרכשת הינה גורם שלא הופיע בלידה אלא במשך החיים.מצבים פשוטים כמו:עישון,גלולות למניעת הריון, ההריון עצמו הינם מצבים של קרישיות יתר נרכשת.עם סיום התהליכים הנ”ל התופעה נעלמת.השפעה על חלבוני הקרישה היא שגורמת לקרישיות יתר.
בברכה,
דר’ ארנון קורן
לד"ר קורן:
מה יכול לגרום לקרשיות יתר נרכשת חוץ העישון , גלולות והריון?
יש לי בת בת 22 שבבדיקה לגילוי קרישיות יתר נאמר לנו כי נמצא כי הקרישיות אצלה נרכשת (נלקחה בדיקה חוזרת ). הייתי שמחה להבין מה עוד יכול לגרום לכך. ומה הם דרכי טיפול בקרישיות נרכשת .

שלום דליה,
עליך להפנות את שאלתך להמטולוג
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני כחודש החלו כאבי צריבה בכפות הרגליים במיוחד באזור האצבעות. כן הבחנתי בסימנים אדומים לאורך דפנות חיצוניות של כפות הרגליים. כעבור מס ימים זה חלף. אך הבחנתי בפצע שנפתח בזרת שמאל (בתחתית) בזרת האדימה . מידי פעם אני סובל מכאבים שמלווים בתחושת צריבה באזור הזרת וגם בקדמת כף רגל שמאל .
1. האם יש קשר בין הפצע למקרה דנן.
1א. דרכי טיפול בפצע.
2. דרכי טיפול.
לציין כי הבחנתי את המקרה באמצעות האינטרנט. כי רופא אמר שכמו שזה בא, זה יחלוף.
הערה . אני משתמש בכדור "פלאביקס .(בעקבות אירוע מוחי שעברתי בשנת 2009 ומצבי מעולה .
אשמח לחוות דעתך.

שלום,
ממליץ בדיקת רופע עור וכירורג כלי דם. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אבי בן 63 עבר אירוע מוחי המיספרלי שמאלי נרחב עם חסימת LT MCA. מצב הצואר - חסימה מלאה של LICA והיצרות קשה (80%-90% של RICA). נוירולוג ייעץ לנו לעשות בדיקת ct angio בשאלה של קולטרלים ובמידה ואספקת הדם להמיספירה ימנית תלויה ב RICA אז לשקול רה-וסקולריזציה. רציתי לדעת אם הגיוני שעוד במצבו של אבי יהיו לו עורקים חלופיים ואז לא צריך שום נגיעה? ואם כן צריך אז הרה - וסקולריזציה הוא טיפול טוב?
תודה נורית.

שלום,
אביך זקוק לניתוח בהקדם של הקרוטיס הימני.ארוע מוחי נוסף שמקורו בקרוטיס הימני יכל להגמר באסון.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
אני בן 53 ובעציתי CTקולונוסקופי.
לא הודגמו פוליפים אך נרשם:" שינויים אטרומטוטים מסויידים קשים של הטאורטה הבטנית ושינויים ניוניים לאורך ע"ש גבי ומותני. הכבד,הטחול,והלבלב בגודך תקין ללא עדות פוליפים או תהליכים תופסי מקום לאורך המעי"
אבקש הבהרה באשר לבעיית האאורטה הבטנית, דחיפות/סכנות ודרכי טיפול.
תודה רבה

שלום,
קיימת הסתידות בדופן האאורטה.אין בשלב זה מקום לדאגה.ממליץ השלמת בירור כלי הדם שלך ובדיקת כירורג כלי דם לאחר מכן.
בברכה,
דר' ארנון קורן

קראתי באתר של מכבי {אסותא רמת החיל}על בדיקה של כלי הדם ודרכי טיפול במיוחד שאני לאחר 3 צינטורי לב ומשתמש בפלאויס ובאספרין קבוע. איך ניתן להגיע אליהם.

שלום דקלו שם-טוב,
אנא פנה לרופא המשפחה שיפנה אותך לבדיקות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

כאבים מזה כחודש בזרת כף רגל שמאל. וכן באזור הסמוך לה . אצבע סגלגלה במאמץ.
1. מה האבחון שלך?
2. דרכי טיפול.

שלום,
התופעה נקראת BLUE TOE SYNDROME .יש למצא מקור לקרישי דם שהגיעו לאצבע.בכל מקרה ממליץ על התחלת טיפול באספירין.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, סבתא שלי חולה במחלת הסרטן במעיים. כיום היא מטופלת בהוספיס ורגל ימין התנפחה לה באופן מאוד משמעותי, הוסבר לנו כי בלוטת הלימפה ברגל לא תקינה. ברצוני לדעת האם יש דרכי טיפול על מנת להוריד את הנפיחות ועל מנת להקל על הכאבים שיש לה?

שלום,
ממליץ לתת טיפול בזריקות קלקסן
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, גילו אצלי DVT בירך רגל שמאל לפני 3 חודשים. טופלתי ע"י קליקסן וקומדין בהתחלה, ואחרי איזון נשארתי רק עם הקומדין. הכל היה בסדר - מגמת עליה - עד שרופאת המשפחה הורידה לי את המינון הראשוני של 10 מ"ג ל7.5 ו5 לסירוגין. הדבר הביא לצניחה של INR - מ3.5 ל1.9 - ומאז אפילו אחרי העלאת המינון אין התייצבות. בבדיקות שבועיות הערכים הם 1.7, 1.9, 1.85, 2.01, והשבוע 1.65. אני לא יודעת מה יכולה להיות הסיבה לתנודתיות כזאת. הרופאה פשוט מעלה כל פעם את המינון (להיום 4 ימים 10 מ"ג, יום אחד 7.5 מ"ג).האם יש עוד דרכי טיפול או טיפול תומך? אודה לך על תשובה.

שלום,
אנא פני לעזרת המטולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן , אבי בן 65 סובל מזה 30 שנה בפצעים ברגליים עד כדי שהרגליים הפכו לשחורות , כרגע הוא מטפל ע"י משחות וגרביים אלסטיות , רציתי לדעת אם יש עוד דרכי טיפול , ושכחתי לציין שהוא סובל מכאבים עזים, אודה לך אם תעזור לי
שירן

שלום שירן רקח,
לאביך הסיבוכים של מחלת ורידים כרנית.חייב בבדיקת דולקס לורידים ובדיקת כירורג כלי דם.לאחר הבדיקה ניתן לשקול טיפול בלייזר תוך ורידי לצורך הפסקת הכאבים וגמילה מהגרבים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

15 שאלות גולשים בנושא: דרכי טיפול

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png