כאבים בקרסול

שלום לפניי משהוא כמו 5,6 שנים נקעתי את הקרסול אני קיום בן 18 ומאז אותו מיקרה כל פעם שאני עומד הרבה זמן אני מרגיש התחדשות של הנקע כל פעם מחדש כאבים עצומים וחוסר תיפקוד של הרגל מהכאב אני שם תחבושת ולמחרת קם רגיל בלי הכאבים החזקים ולאט לאט זה עובר אני עברתי בין הרבה עבודות ביגלל הסיבה הזאת אני סובל ממש ואני יתגייס לקרבי בקרוב וזה משהוא שהוא בלתי נימנע וימרר את חיי גם בעתיד והתייעצתי עם הרופאה והיא אמרה שאין מה לעשות אי אפשר לרפא נקע וצריך פשוט לנוח אני חייב לעבוד אני חיי לבד וחייב לפרנס את עצמי נימאס לי מהסבל הזה. אני חייב עזרה

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

לדוקטור שלום,
יש לי כאבים בקרסול רגל ימין כמה חודשים כנראה עקב פציעה בחלק השמאלי של העקב כתוצאה מטיפול פדיקור. פצע שהתרפא לאחר כשלשה שבועות. שאלתי האם קומדין יכולה להיות תרופה טובה במקרה זה. אנא תשובתך

שלום רחל טובי,
אין קשר בין קומדין לטיפול בפצעים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לי בעיה בקרסולים כשאני קמה מהמיטה ,אני תמיד קמה ויש לי כאבים בקרסולים ואיני יכולה ללכת מספר דקות בקושי על קצות האצבעות אני בת 51 הייתה לי את התופעה הזאת גם אחרי הלידה האחרונה בשנת 1996 וזה עבר ושוב תמיד ממצב של שכיבה לעמידה והליכה כמובן,אשמח אם תעזרו לי בזה.
כי קשה לי שהילדים רואים אותי הולכת ככה כמו זקנה בבית בבוקר
מה זה הדבר הזה?

שלום,
אנא פני לבדיקת ראומטולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
האם היווצרות גבשושיות בצבע חום במקום בו התבצעו הזרקות לורידים ברגל ,הינה תופעה רגילה?
האם כאבים בקרסול אותה רגל קשורים להזרקות? (הקרסול מעולם לא כאב לי)
תוצאות האולטרה סאונד טרם ההזרקות:מערכת ורידים עמוקה תקינה.
מערכת ורידים שטחית:בספנה הגדולה עדות לאי ספיקה נקודתית בשוק כ-11 ס"מ מתחת לגובה הברך,שם מקור לקולטרל הממשיך לאספקט קידמי בשוק.
מחכה לתשובה ,תודה טובה.

שלום טובה בר,
אין לי מספיק פרטים על החומר שהוזרק לך ועל ריכוזו.אנא הפני שאלתך לרופא המזריק.בכל מקרה אזור ההזרקה לעיתים מגיב קשה לחומר המוזרק ורק בהמשך מתקבלת התוצאה המיוחלת.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מהה משמעות של תוצאות דופלר:
אין עדות לDVT
אין עדות לsvt
לא הודגמה אי ספיקה בורידים עמוקים
אי ספיקה קלה של ספנה גדולה בשוק, דוצדדי
אני סובל זה 8 חדשים מנפיחות בקרסוליים ולאחרונה סובל מכאבים בקרסוליים בהליכה, אין הסבר אורטופדי לבעיה,האם הממצא בדופלר מסביר את הבעיה , אני בן 68
בתודה
דוד

שלום דוכה דוד,
עליך להפנות את שאלתך לראומטולוג לבירור דלקת בקרסול הגורמת לבצקת ולכאבים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

משום מה לא קיבלתי תשובה לשאלתי, ולכן אני חוזרת עליה.
מזה כשנתיים שאני סובלת מדלקת מפרקים + פיברו. כששאלתי את הרופא אם נפיחות מפרקי הקרסוליים וגב כף הרגל נובעת מהדלקת אמר לי כי יש לי אי ספיקה ורידית, והטוב ביותר הוא ללבוש גרב אלסטית. לאחר קניית הגרביים ולבישתם, התברר כי הנפיחות פשוט עולה לכיוון השוק.
עלי לציין כי יש לי כאבים בקרסוליים והנפיחות מקשה עלי את ההליכה.
האם יש פתרון אחר מגרביים אלסטיות?

שלום,
עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולטפל בהם בהתאם.אינני חושב שגרב אלסטית באופן קבוע הינה פתרון בארץ. אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע בעצמי דופלקס לורידים ולאחריו אוכל להמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, אני בת 31. מזה מספר חודשים יש לי כאב בכף רגל שמאל. לפני כן תקופה ארוכה היו כאבים בקרסול שמאל עם קנעקים, אך לא היה כאב. בשבועות האחרונים הכאב החמיר בכף רגל שמאל, כולל תחושת חום בכף הרגל ועקצוצים. בבדיקה אצל אורטופד עלה הצורך בהתאמת מדרסים וכן צילום אולטרסאונד. אינני הולכת עם המדרסים שהותאמו מאחר וזה כואב במהלך ההליכה. בדיקת האולטרסאונד של קרסול שמאל הייתה תקינה. ממה יכול לנבוע הכאב והאם עליי לערוך בדיקה נוספת? תודה, שירי

שלום שיר,
אנא פני לבדיקת אורטופד כף רגל
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני סובלת 3 חודשים מכאבים בקרסוליים ובמרפקים, יש לי נקודה בקרסוליים אשר מאוד כואבת, ההליכה שלי מתעוותת כתוצאה מהכאב. כמו כן באצבע ליד הבוהן יש לי עיקצוצים מספר פעמים ביום. הייתי אצל אורטופד אשר שלח ביצע בדיקות דם לחשש לדלקת פרקים, הבדיקה יצאה תקינה. אני אמורה לבצע בדיקת EMG כמו כן הופניתי לרופא כירוג כלי דם.

שלום ורד אשד,
אנא פני לבדיקת ראומטולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש
לי כאבים בקרסול פנימי רק בזמן הליכה

שלום אירית,
אנא פני בשאלתך לאורטופד כף רגל.
בברכה,
דר' ארנון קורן

8 שאלות גולשים בנושא: כאבים בקרסול

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png