top of page

83 שאלות גולשים בנושא: בצקות ברגלים

מזה מספר שנים שאני סובלת מבצקות ברגלים,שהלכו והחמירו עם הזמן.לפני כחצי שנה מצבי התדרדר מאד ואושפזתי בבית החולים בשל הבצקות החמורות,חום וחשש לזיהום.האבחנה הרפואית הייתה שאני סובלת מצלוליטיס בשתי הרגלים,ולאחר טיפול אינטנסיבי קצר והטבה מסוימת שחלה במצבי ,שוחררתי לביתי.
לאחר שחזרתי הביתה מצבי הלך והחמיר שוב,כאשר הבצקות הולכות ומתפשטות.בנוסף לכך,התפתחו ברגלים פצעים מוגלתיים גדולים,שהלכו והתפשטו.סבלתי מאד מכאבים חזקים,לא יכולתי לנגוע ברגלים וללכת. אושפזתי בבית חולים ולאחר מספר ימים שוחררתי לביתי ללא כל שיפור במצב.
במהלך כל תקופת המחלה ביקרתי אצל אין ספור רופאים-הן של קופת חולים הכללית והן באופן פרטי.כל הטיפולים והתרופות שנתנו לי לא הועילו כלל ומצבי המשיך להתדרדר.סבלתי מאד מכאבים לא יכולתי לישון וללכת,הרגשתי מיואשת לגמרי.לא ידעתי מה לעשות והייתי חסרת אונים.חששתי שללא טיפול מתאים,ובשל התפשטות הזיהום ,אני אך עלולה לאבד את רגלי.
מצב זה נמשך עד אשר בהמלצת רופא המשפחה שלי,הגעתי לביקור אצל כירורג כלי דם –דר' קורן במרפאתו.דר' א.קורן נקט בטיפול שונה בתכלית ממה שקיבלתי עד אז,הן תרופתי –אנטיביוטיקה מסוג שלא ניתנה לי קודם, והן חיצוני-ניקוי וחיטוי פצעים,משחות ותחבושות חזקות.תוך זמן קצר מצבי החל להשתפר.המשכתי לבקר אצל דר' קורן לביקורות תקופתיות.בכל ביקור נבדקתי על ידו באופן יסודי וקיבלתי טיפול מתאים.מצב הרגלים שלי הלך והשתפר.
בכל פעם שביקרתי אצל דר' קורן זכיתי לטיפול מקצועי ביותר,ליחס לבבי, להבנה מלאה על מצבי,למוכנות להסביר ולסייע ולסבלנות הראויה לציון.אני מלאה בהערכה לדר' א.קורן על מה שעשה למעני,בעיקר בהשואה לטיפול וליחס להם זכיתי קודם.אני בטוחה שהוא הציל את הרגלים שלי.
בברכה
ר.ש

שלום ר.ש,
תודה רבה על המילים החמות
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אמי סובלת מלימפומה. המחלה חזרה ובנוסף לכך היא סובלת מבצקת קשה ברגליים. התרופות המשתנות לא עוזרות. היא עולה במשקל ומתקשה ללכת. האם קיים טיפול שיקל עליה?

שלום מאיה,
אימך חייבת לעבור בדיקת דופלקס לורידים בכדי להבין האם מקור הבצקות ברגלים או בבטן.יש לטפל בבצקות לפי הממצא.יתכן ובדיקת CT בטן ואגן יתנו תשובה ואבחנה.ממליץ בדיקת כירורג כלי דם לאחר ביצוע שתי הבדיקות הנ"ל. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר ארנון שלום רב!
שמי אסנת מאשקלון ואני כותבת לך בשם אימי שמחה ירמיהו.
אימי עברה בשנת 96 כריתת שד כולל טיפול כימותרפיה ואחרי כמה שנים עברה גם כריתת רחם כי התגלה בחצוצרה גילוי סרטני אימי בת 64 כיום היא צורכת כדורים נגד סכרת,לחץ דם,דילול הדם ואספירין.
כל יום. הרגליים שלה מאוד נפוחות והרופא טען שזה מהאספירין לדעתי אין לה ממש זרימה של דם. אני כותבת לך אם תוכל לעזור לנו גם אם נצטרך להגיע אלייך לקליניקה לטיפול אישי האם יש טיפול כלשהו לרגליים ולנפיחות כי הרופא טען שאין לזה טיפול חוץ מלהפסיק את האספירין שזה בהחלט לא ניתן. תודה מחכה דחוף לתשובה אסנת אשקלון 052-8848492.

שלום אסרף אסנת,
אין קשר בין טיפול באספירין ובצקות ברגלים.אימך זקוקה להשלמת בירור לבצקות ברגלים. אשמח לראותכן במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מזה כחודשיים סובל מבצקות ברגליים ובעיות בורידים החיצוניים לדברי הרופא. אני מטופל בפוסיד לוקח פעמיים ביום והולך עם גרביים אלסטיות עד הברכים. יש שיפור קל אבל עדיין קשה לי ללכת ואני שואל האם יש טיפול נוסף
נעשו לי כל הבדיקות האפשריות לאחרונה דופלר בשני הרגלים. הלב בססדר, הכליות בסדר, אז מה לא בסדר?

שלום שוקי מרלה,
עליך לעבור בדיקת דופלקס ורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, אבקש לקבוע לי תור לבדיקה,אבחון, וטיפול בנושא הנ"ל
אצל ד"ר קורן.
בתודה מראש,- טמיר.

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לאחר ניתוח והחלפת שתי ברכיים והחדרת מסמר בירך עם חיזוק של שלשה ברגים מנפילה ושבר.עצם הירך.המצב הידרדר ורגליה תפחו ואובחנה כליפדמה.היא מיועדת לצינטור הדחוף דרך הזרוע, שאלתי עד כמה יוכל טיפול כזהלעזור ומה הסיכון !? בתודה מראש מירון

שלום נירה זהרוני,
אין קשר בין הצינטור דרך היד לבין הבצקות ברגלים שנגרמו מהטראומות שעברו הרגלים בתאונה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אימי חולת סוכר ולב
לפני שבועים היא אושפזה כתוצאה מבצקת בריאות
וברוך ה' יצאה מזה הרופאים טוענים שזה תוצאה שלא עשתה מעקפים ועשתה צינטור וכרגע לא יכולים לעשות כלום בגלל הכליות
היא שוחררה מבית החולים
כבר יומיים היא מתלוננת על נפיחות ברגלים והיא לא יודעת מה לעשות
אם להתשפז שוב בביה"ח או להשאר בבית ולחכות שהנפיחות תרד
הודה לכם מאוד אם תיצרו עימי קשר במייל או בפון :052-7667532

שלום,
אמך זקוקה לטיפול של קרדיולוג לטיפול באי ספיקת לב .הבצקות ממנה סובלת אימך קשורות לחוסר תפקוד הלב.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני מבקש לברר האם יש קשר בין אי ספיקה ברגלים לבין בצקות והאם ההגדרה שווה בשני המקרים

שלום,
אי ספיקת ורידים גורמת לבצקות,אולם בצקות יכולות לנבוע מסיבות שונות
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום. אני בת קרוב ל49. לפני חודש וחצי סיימתי טיפול כימותרפי. במהלך הטיפול לא היו לי בצקות אך בתום הטיפול כעבור שבועיים התחילו לי בצקות קשות ברגלים.
יש לציין שבדרך כלל אני אשה לא שמנה אך במהלך הטיפול שמנתי 10 קילו בארבעה חודשים. האם יש קשר לבצקות?
מה ניתן לעשות. רופא כלי דם, אונקולוג, וכירורג לא ממש התרגשו ואמרו לי שעם הזמן זה יעבור.
מאד קשה לי גם לכופף את הברכים (כואב וקשה מאד) קשה לי ללכת וקשה לי להתכופף. האם כל זה קשור לכימו?
תודה מראש

שלום,
לגבי הקשר לכימוטרפיה עליך לשאול את האונקולוג.מבחינת כלי דם עליך לעבור בדיקת דופלקס ורידים לשלילת פקקת.המצב בו את נמצאת כרגע נקרא קרישיות יתר ובו עלולים להיות קרישי דם בורידים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום אני בת 27 שבוע לאחר לידה ,לאחר הלידה הופיעו בצקות ברגלים מאתמול ממש קשה לי לדרוך על הרגל והופיע לי אדמומיות ברגל האם זה שושנה ?האם זה מסוכן והאם אני יכולה להניק את התינוק שלי?
אני ממש ממש לחוצה זה דחוף.

שלום,
אןדם ובצקות לאחר לידה מקורן מבעיות בניקוז הורידי אשר החלו בהריון.ממליץ לאגוד את הרגליים,להתהלך הרבה ולהמשיך לטפל בתינוק ללא פחד.כל התופעות יחלפו מעצמן.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אימי בת 72 חולת COPD ,הרגליים שלה מתנפחות , היא מקבלת פוסיד (משתן) והרופאים אומרים שזה נובע מאי ספיקת לב . הא יש פעולות נוספות בהן ניתן להקל עליה ?
תודה

שלום ספיר,
קרדיולוג יכל לאזן את שאר תרופות הלב(אי ספיקת לב) בכדי שלא תסבול מבצקות ברגלים
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מהי לימפוגרפיה איזוטופית?כיצד נעשה?האים כרוך באישפוז.האים ישנם סיכונים כלשהם?

שלום מונה,
לימפוגרפיה איזוטופית מדגימה את דרכי הלימפה .הבדיקה לא נעימה ואיננה מסוכנת.הבדיקה נותנת תשובה במקרה של של בצקות ברגלים האם מדובר בלימפאדמה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אבי בן 60 ולפני שנתיים שמו לו קוצב לב מכיוין שכאב לו הלב.....
ונהיה לו עכשיו כאבים בבטן מכיוין שהבטן שלו מלאה במים ונהיו לו בצקות ברגלים והרופאים לא יודעים מה לעשות אם זה לכל היותר עם הבצקות ברגליים מה לעשות עם זה מקווה שתוכל לעזור לי
תודה מראששש

שלום יפה,
לאביך אי ספיקת לב הצוברת נוזלים בגוף כולל ברגלים .טיפול באי ספיקה ישפר את מצב הרגלים.יש להפנות את השאלה לקרדיולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב
אימי בת כ-70
נטלת תרופות : נגד סוכר , נגד לחץ דם , נוגדי כולסטרול וסידן .
הבצקות מופיעות אצלה : ברגליים ובכפות .
ההליכה קשה לה מאוד , כמו כן עייפות , בכל עת נוטה להירדם .
אודה לך אם תייעץ לי כיצד לטפל בעניין .
גם לשקול לעבור לריפוי על בסיס טבעי .
בתודה ובהוקרה

שלום מוטי,
הבצקות ברגלים עקב ישיבה ממושכת.אימך זקוקה לגרבים אלסטיים והליכה ברגל מידי יום
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני בשלבי ההריון האחרונים שלי...מיזה 4 שבועות יש לי נפיחויות בכפות הרגליים.
עכשיו אני גם סובלת מגרד נוראי באצבעות הרגליים וסביב לכף הרגל.וליפני מיספר ימים הופיעו לי גם מעיין שלפוחיות על אצבעות הרגליים. האם הכל קשור ומה אני צריכה לעשות כדי להקל על הגרד שפשוט משגע אותי
תודה

שלום אדווה אולריך,
הינך סובלת מבצקות ברגלים בשלב מתקדם ביותר.עליך לעצור את התהליך בהרמת הרגלים בכל הזדמנות,שינה בלילה עם כפות רגלים מורמות ושימוש קבוע בגרבים אלסטיים מיד עם הקימה מהמיטה.הגרד אף הוא חלק ממחלת הורידים והבצקות.יש להמנע מגרד מחשש לפציעת העור והופעת פצעים מזוהמים.שלשה חודשים לאחר הלידה עליך להבדק על ידי כירורג כלי דם.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום !!!
אבא שלי בן 70 חולה סכרת מזה 5 שנים היום הוא בקושי הולך יש לו רגלים מאוד נפוחת והוא הולך כמו ברווז האם יש איזה שהוא טיפול במרפאתכם .
אשמח באם תיצרו עימי קשר

שלום ריקי,
חשוב להבין מה הגורם לבצקות מכיוון שהסכרת איננה הגורם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר קורן שלום רב! ברצוני לשאול מהיא הסביה שמחליטים לעשות סי טי אנגיו במקום אנגיוגרפיה(שינו את דעתם לאחר שבוע)?סבתי מאושפזת כבר שבוע וחצי עם נמק בשתי אצבעות הרגלים שחורות ומסריחות וברגל יש הכתמים שחורים.תוצאות דופלר:ימין:הפרעה חסימתית בסיגמנט פרומו פופליטאלי ובעורקי השוק .שמאל:הפרעה חסימתית הסיגמנט איליו פמורלי, פמורו פופליטאלי ובעורקי השוק. SFA פתוח עם הצריות.כמו כן, סבתי סובלת מאי ספיקת לב וכליות(דיאליזה חד פעמית) סכרת בצקות ברגלים קיורטוס עבר של מים בריאות וחמצת.ברצוני לדעת למה שינו את דעתם בזמן כזה קריטי וחשוב ביחוד שחשבו על אנגיו!והפחד שלי שיש לה הזדמנות אחת עם חומר הניגוד שהורס את כליות ואאני רוצה שיתבזבז על הסי טי ולא על האנגיו ! תודה!

שלום,
נזק לכליות מחומר ניגוד בבדיקת CTA הינו מינמלי לעומת זאת באנגיוגרפיה קיים סיכון משמעותי מאד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי בצקות ברגליים עשיתי פעמים בדיקת דם ,הכל תקין עשיתי בדיקת שתן הכל תקין עשיתי בדיקת אולטרא סאונדד לכליות ודרכי שתן הכל תקין.
מה עלי לעשות עכשיו.

שלום צבי,
ממליץ לבצע דופלקס לורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,אני עומדת לפני טיסה ארוכה ובפעם האחרונה שחזרתי מטיסה כזו גיליתי להפתעתי הרגלים שלי נפוחות ונקודות אדומות רבות צצו באזור הקרסוליים. לא עשיתי כלום בנושא ואני תוהה אם לקראת הטיסה הבאה כדאי שאבדוק את הנושא ומה יש בכלל לעשות בעניין.
תודה

שלום אורנה,
בצקות ברגלים לאחר טיסה איננו דבר מדאיג.לא ברור לי מהם הנקודות האדומות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום שי לזר,
ניתוח מעקפים יכל להתבצע למעשה בכל סוג הרדמה .לאחר ביצוע הצינטור לרגלים מחליטים על סוג הניתוח וסוג ההרדמה.ההחלטות בשיתוף עם הקרדיולוגים.
בברכה,
דר’ ארנון קורן
שלום רב תודה לתושבתך בוצע צינטור ל 2הרגלים לפני כ 6 חודשים האם צריך צינטור נוסף ונוספה בעייה חדשה של בצקות ברגלים עם תחושה של הרדמה בכפות הרגלים האם זה החמרה ? ומה סיכוי הצלחה בניתוח מעקפים ברגלים

שלום שי לזר,
אין צורך לחזור על הצינטור.אדם עם חסימות ברגלים לא מסוגל ללכת ולכן מופיעות בצקות מחוסר תנועה.ההצלחה הניתוחית משתנה מניתוח לניתוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
ברצוני לדעת מהם הטיפולים האפשריים לבצקות ברגלים?
והאם אפשר לטפל בזה באופן אבסולוטי?

שלום אסתר לילבבויץ,
בכדי להחליט על הטיפול ובכדי להגיע לתוצאה "אבסולוטית" חיבים לעשות אבחנה לגורם הבצקת.קימים מספר גורמים לתופעה וכן מספר דרכים לעזרה.עליך לעבור את הבירור המקובל. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אימי בת 78 במעברה אירוע מוחי, סובלת מיתר לחץ דם טיפול קבוע נורמיטן ארוע של פקקת ורידית עמוקה מימין לפני הרבה שנים . עתה בצקות ברגלים ושינויים טרופים בעור . בבדיקת דופלקס מימין אי ספיקה בוריד ספון מעל ומתחת לברך וגם משמאל . התיעצות עם רופא כלי דם אין מה לעשות ולא יגעו ברגלה . הרגל בצבע סגול בשוק מטופלת באנטביוטיקה למעלה מה 10 ימים זינט ולא עזר לשינויים בעור נתנו עתה אנטביוטקה ציפרופלוקסצין לעוד 10 ימים עתה כואבת לה הרגל השניה כאבים עזים האם יש פתרון ? הזמנתי רופא ונתן לה הרגעה של ולטרן .
איך אפשר להעלים את הצבע הסגול בעור ברגל צד ימין ולהתגבר על הכאבים העזים שתוקפים אותה

שלום,
אינני מסכים שאין מה לעשות.בהחלט אפשר לעזור.אינני יכל להבטיח לגבי העלמת הצבע מהרגל אולם ניתן לעזור מבחינת הכאבים וקיצור משך הכאבים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני סובלת מבצקות ברגלים מזה שבועיים בשל תאונת אופנים שבמהלכה נפגעתי בגוף.
האם עלי להיות מודאגת, האם יש דרך לטפל בבעיה?
תודה,
רוני

שלום,
יש לברר את הגורם להצקות שהופיעו לאחר התאונה.ממליץ על ביצוע cta לבטן בפרזה וקידות.ממליץ גם על דופלקס ורידי הרגליים והבטן
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי בצקות ברגליים.רגל שמאל יותר נפוחה מרגל ימין.לאחרונה אני מרגישה צריבה ברגלים ויש לי גם כתמים כהים.
עשיתי בדיקת אקו לב ובדיקת דופלקס והתוצאות תקינות.אלו בדיקות נוספות צריך לעשות כדי לברר את הסיבה לבצקות?

שלום,
ממליץ להשלים עם לימפוגרפיה איזוטופית ולהגיע לבדיקה לאחר מכן. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אבא שלי סובל מבצקות ברגלים מזה כחודשיים ובקופת חולים כל הזמן עושים
לו חבישות אך העניין לא עוזר ויש לו
ירידת מים מהרגליים במשך כל היום,
ולאחרונה הוא פשוט מתקשה בהליכה,
מה עליו לעשות.

שלום רונית חכם,
יש לאבחן מהוא הגורם לבצקות:אי ספיקה ורידיתאו אי ספיקת לב או לימפאדמה או היפופרוטאינמיה................ אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

כיצד לטפל בבצקות ברגלים אצל חולה אקרומגליה?

שלום שוש,
הטיפול איננו שונה מטיפול בבצקות אצל אדם ללא אקרומגליה. אשמח לראותו במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אימי בת 91 יש לה נפיחות קשה ברגליים הרופא איבחן שזה בגלל אי החזר דם וריד (או משהו כזה) הוא נתן לה כדורים משתנים והיא מסרבת לקחת בגלל שקשה לה לללכת לשרותים הרבה פעמים .
האם ישנם פתרונות נוספים? האם ישנו איזה טיפול של מסאז . בנוסף יש לה פטריה בעור הרגלים שזה כנראה לא מוסיף לעניין

שלום קותי,
אני בהחלט מסכים עם אימך שמסרבת ליטול כדורים משתנים.אין קשר בין בצקות ברגלים על רקע אי ספיקה ורידית לבין כדורים משתנים.אימך זקוקה לבדיקת כירורג כלי דם ,התאמת גרבים אלסטיים,הליכה מרובה ומכשיר לייטפיט לישיבה. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני בת 35 בהריון שבוע 25 מעוניינת לטוס לסופ"ש (טיסה שעתיים וחצי) כנראה שמתחילה לי בצקת ברגליים. האם יש סכנה בטיסה?
תודה מראש

שלום לילך,
המלצתי לשימוש קבוע בגרבים אלסטיות מיוחדות להריון ללא קשר לטיסה.אין בעיה לטוס עם בצקות ברגלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 38 וכבר20 שנהיש ל כתמים חומים באיזור הביקיני ובשווקיים,ישליורידים ועכשיו גיליתי גם בצקת בכף רגל ימיןעד העצם יש טיפול למצבי ומהו?

שלום מיכל,
ממליץ בדיקת דופלקס לורידי הרגלים בכדי להבין את המקור לבצקות ברגלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
לפני כשבוע ימים גילה אבי כי כפות רגליו התנפחו. הוא החל לישון עם רגליים מוגבהות מה שגרם לירידת הנפיחות בבוקר אך חזרת הנפיחות בשעות אחר צהריים והערב. רוה אותו נתנה לו "פוסיד" בטענה שזו הצטברות של נוזלים ושלחה אותו לבצע בדיקות מקיפות כולל אקו לב. כדורי ה"פוסיד" לא עזרו כלל ומאחר ואנו בתקופת חגים טרם נעשו הבדיקות ושאלתי היא האם התנפחות זו עשוייה להיגרם מבעיות ורידים?
אודה לך על תשובתך
שבת שלום ושנה טובה
לי

שלום לי,
קימות מספר סיבות לבצקות ברגלים.אין סיבה ללחץ בשל החגים.יש להשלים את הבירור כולל דופלקס ורידים ולהתיעץ עם הרופאים המתאימים.ורידים באי ספיקה יכולים לגרום לבצקות ברגלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page