top of page

47 שאלות גולשים בנושא: דליות ברגליים

אני סובלת מדליות ברגליים והמליצו לי לבצע את הזרקות הקצף.
ברצוני לדעת פרטים על הטיפול, עלויות (אני מבוטחת במכבי-האם יש החזר?)תוך כמה זמן אני חוזרת לתפקוד? וכיצד אפשר למנוע להבא הגעה למצב זה?
בעבר עברתי ניתוח ורידים (הוצאה)
כמו כן עלי לציין שלפני שנתיים גילו לי cll.
בתודה מראש
ז.א.

שלום,
אינני בטוח שזה הטיפול האופטימלי.ממליץ שתגיעי לבדיקה ראשונית בכדי שנוכל להחליט על הטיפול האופטימלי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מגיל צאיר מאוד בערך בגיל 16 שמתי לב גולה של וריד בולט ברגל שמול מיתחת לברך מאחור, היום אני בת 25 והמצב הידרדר מאז אני סובלת מדליות בשתי הרגליים.
מה עושים איתם במצב שלי?

שלום פיודורב ילנה,
אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע בדיקת דופלקס לורידים.לאחר הבדיקה אמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום!
אני בחורה צעירה ולאחרונה אובחנתי כסובלת מדליות ברגליים,
בשתי הרגליים ולכל אורכן, המליצו לי על טיפולים שונים ובינהם גרביים אלסטיות כפתרון זמני.
אני פעילה מאוד,הולכת כל יום כשעה, רצה פעמיים בשבוע, מצבי הבריאותי תקין ואינני סובלת מעודף משקל,
ביום יום, אני לא חשה בכאבים או בסימפטומים כלשהם המפריעים לתפקודי מלבד תחושת כבדות ברגליים עליה אני יכולה להתגבר.
אני תוהה האם ברגע שאתחיל לגרוב גרביים אלסטיות זה יחיב אותי לגרוב אותם באופן תמידי,
האם ברגע שאלך איתם תקופה מסוימת, ולאחריה אפסיק לגרוב אותם זה יגרום לכאבים ולהחמרת המצב, כיוון שכלי הדם "התרגלו" כביכול לתמיכה שמספקות הגרביים האלסטיות.
אשמח לתשובה- הדס.

שלום הדס,
אכן הרגל מתרגלת לגרב האלסטית.לדעתי הגרב מהווה טיפול זמני עד לביצוע ניתוח ומציאת פתרון לבעיה.ממליץ בדיקת דופלקס ורידים ובדיקת כירורג כלי דם בהתאם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני נוי בת 23 וחצי וליפני 7 חודשים ילדתי,
וגילו אצלי דליות ברגליים עקב כאבים.
הייתי אצל כירורג והוא אמר לי שאני צריכה ללבוש גרב אלסטי.
אז אני הייתי בבית מרקחת והזמנתי את הגרביים והעיה שלי שהם לא מתאימיםלי במידה ושזה הכי קטן יש להזכיר שאני צריכה מידה קטנה. ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות?
ואני הזמנתי תור שוב פעם לכירורג אבל הביאו לי תור לעוד הרבה זמן ואני רוצה לדעת מה עושים הייתי שמחה אם אתה אולי יודע מה אפשר לעשות במצב כזה?
בתודה נוי

שלום נוי,
אינני חושב שלנערה בגילך גרב אלסטית הוא פתרון לבעית ורידים.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולהחליט על הטיפול האופטימלי לבעיתך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אימיכבת 74 סובלת מדליות ברגליים שנים
ואובחנה אצלה לימפאדמה היום עברהבדיקה דופלקס ורידי אינה מסוגלת ללכת על הרגליים האם ניתן לטפל בבעיתה ולהקל עליה תודה מראש

שלום ירדנה,
מצוינות בשאלה שתי בעיות :לימפאדמה וורידים.אינני מבין ממה היא סובלת.אני מבין שיש בצקות וכאבים. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר' קורן שלום,
אני נמצאת בהריוני השלישי ובעיית הורידים והדליות ברגליים רק מחמירה. הדבר מפריע לי מבחינה אסטתית יותר מאשר מבחינה רפואית. כמה זמן לאחר הלידה יהיה אפשרי לעבור טיפול? וכן, על איזה טיפול אתה ממליץ?

שלום מיכל לוי,
ממליץ להגיע לבדיקת דופלקס באחת ממרפאותי כ-3 חודשים לאחר הלידה.בבדיקה זו נוכל להחליט יחדיו על הטיפול האופטימלי בורידי רגליך.
ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

בס"ד
שלום לך ד"ר קורן אשמח אם תוכל להשיב לי על כמה שאלות או לפחות על חלקן
אני בת 36 סובלת מורידים ודליות ברגליים כבר משנות העשרים שלי המאוחרות ועד עכשיו שהמצב הלך והחמיר יש מצבים שאני לא מסוגלת כבר לעמוד ואני חייבת ללכת להניח את הרגליים במיוחד רגל שמאל.
לפני מס' שנים בסביבות גיל 27 ביררתי אצל רופא מומחה לוורידים הוא הציע לי אז בזמנו לעשות זריקה לתוך הוריד אבל לא עשיתי כלום בנדון כי האמת קצת פחדתי כי הוא אמר לי שאני אצטרך לא לצאת ולחשוף את הרגל לשמש למשך תקופה מסויימת וכו'
עברו מס' שנים ולפני בערך כשנתיים הלכתי להתייעץ אצל רופא מומחה לוורידים דרך הקופת חולים והוא אמר שהוא לא רואה שום צורך לעשות כלום בנדון שהמצב סביר ואין צורך לעבור ניתוח או זריקות, כל זאת לאחר שהסברתי לו שאני גם סובלת לפעמים מכאבים חזקים עד כדי כך שאני צריכה לשכב ולהרים את הרגל. אני בחורה די צעירה ואני לא נהנית אני רוצה מאוד ללכת עם הילדים שלי לחוף הים או סתם ללכת עם חצאית קצרה ואני נמנעת כי אני מתביישת מהמראה של עצמי אני לא יכולה לצערי להסתכל על זה במראה כי זה נראה ממש לא אסטטי ומכוער מאוד.
רוצה אני בכל מאודי לטפל בעצמי, אבל אני יודעת שבד"כ העסק הזה כרוך בהוצאה גדולה
אשמח אם תפרט לי בכללית אפילו עד כמה העסק הזה יכול לעלות
אודה לך מכל הלב אם תעכן אותי
תודה רבה
וסוף שבוע נעים
אפי

שלום,
קשה לי להבין משאלתך מה בעצם יש לך.האם מדובר בבעיה אסטתית או קיימת הפרעה רפואית.הייתי ממליץ לך להגיע לאחת ממרפאותי.שם אוכל לבצע לך דופלקס לורידים .לאחר הבדיקה אמליץ בפניך על הטיפול כולל עלויות וזמני טיפול. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
אני בת 34 ונמצאת בשבוע ה-34 להריון הראשון שלי וכמעט מתחילת ההריון הופיעו אצלי נימי דם על שוק רגל ימין.
האם יש בכלל סיכוי שהדליות יעברו לאחר ההריון?
אם הסיכוי קטן, האם ניתן לעשות טיפול כלשהו כבר בזמן ההריון או ההנקה?
האם יש השתתפות בהוצאות של קופ"ח כללית? תודה

שלום,
בתקופת ההריון לא ניתן לטפל בנימים.מומלץ לחזור לטיפולים שלשה חודשים לאחר הלידה.בתקופה זו חלק מהנימים יעלמו ספונטנית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום לך דר קורן
אני חולת לופוס וDVT, ואנמיה ואפלה, אני סובלת מהרגליים בעיקר עקב טרומבוזה, וכאבי פרקים בכל הגוף אני מקבלת קומודין ופלקוניל, יש לי תופעות נשירה, שיכחה, ראיה ופצעים בפה.. שאלתי האם יש תרופה לכאבים ברגליים בעיקר ובידיים...

שלום,
חיביים לעשות סדר בתלונות שלך:האם הכאבים ראומטיים או כאבי פצעים או זיהום מקומי .............. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני סובל מדליות ברגליים
רופא אחד המליץ על לייזר השני על הזרקות קצף בהנחייה של אולטראסאונד
אני ,הקליינט ההדיות,מה לעשות?באיזה מצב השיטה הראשונה טובה ובאיזה מצב השיטה השניה טובה?
מה הטיפול המשלים לטיפול בלייזר כי הרופא אמר לי שייעשה לי טיפול משלים ולא שאלתי מהו
הרופא נסע לחול
תודה על תשובתיך
גק

שלום גק,
ראשית עליך לבחור ברופא אשר שולט בכל שיטות הטיפול ומתוכן בוחר את המתאימה לך ולא רופא אשר שולט בטכניקה אחת .בעיקרון טיפול בלייזר הוא חד פעמי,אסטתי,קצר ויעיל מאד.אני משאיר את הטיפול בהזרקות לאותם המיקרים שלא ניתן לבצע את הלייזר.הטיפול בלייזר מסתיים בדרך כלל בתוספת טיפול להתפצלות הורידים כך שמקבלים תוצאה שהיא גם בריאה וגם אסטתית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום , אני בת 19 ועובדת במלצרות ,הולכת הרבה וגם עומדת הרבה שעות על הרגליים בנוסף אני מתאמנת בחדר כושר עושה הליכות ריצות וסאונה.
אני שוקלת 62 וגובהי הוא 165.
יש לי ברגל ימין וורידים כחולים מורחבים מגיל קטן אבל לאחרונה שמתי לב שהתחילו להיווצר לי על כל הרגליים רשתות קטנות בצבעי אדום כחול ומיום ליום זה רק מחמיר מה אני יכולה לעשות בשביל לטפל בזה?....לרזות לשנות עבודה לוותר על סאונה מה בדיוק?..
תודה

שלום אירמה,
לפי התאור הינך סובלת מורידים ונימים.ממליץ להגיע לבדיקה שם אוכל להגדיר בדיוק את חומרת תלונותיך.לאחר הבדיקה אמליץ על הטיפול בורידים ובנפרד על הטיפול בנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר ארנון שלום
אני בן 36 סובל מדליות ברגליים בבדיקה שנעשתה נ.א.ר.א חתומה על ידך ותוצאתה צד ימין במערכת ורידים עמוקה הודגמה זרימה ורידית תקינה במערכת ורידים שטחית . הספנה גדולה אי ספיקה ספנו פמורלית ועד סוף השוק. בצד שמאל מערכת ורידים עמוקה כנ"ל זרימה תקינה במערכת ורידים שטחית אי ספיקה לאורך הספנות דו צדדי שאלתי איזה טיפול יתאים יותר לייזר או הזרקה?

שלום אריק,
הטיפול בלייזר עדיף מבחינת התוצאות ,הסיבוכים,הפתרון המהיר, הפתרון האסטתי והחזרה לעבודה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני באמצע הריון שלישי. הופיעו אצלי דליות ברגליים הממוקמות מאחורי הברכיים ובחלק העליון של השוק. כירורג כלי דם אצלו נבדקתי קבע כי חומרת המצב קלה והמליץ על גרב שלמה המותאמת להריון. גרבי Venotrain עליהם המליץ נראים לי בלתי אפשריים ללבישה בקיץ. עם Varilind יש לי נסיון טוב עד כה. שאלתי: האם ניתן להסתפק בחבישה אלסטית בדרגת לחץ מתאימה של האיזור הפגוע בלבד או שיש חשיבות ללבישת הגרבונים השלמים?

שלום קרן,
קשה לי לענות על שאלתך מבלי לראות את הרגלים.עקרונית אני מסכים שיש לגרוב בהריון גרבים אלסטיים.הלחץ נקבע על ידי הכירורג הבודק.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום דוקטור,
אני בת 25 וסובלת כבר למעלה מ10 שנים מדליות ברגליים. עד גיל 18 לא הסכימו לנתח אותי, ואז כבר התחילו להתפתח הטכניקות החדשניות.לבנתיים הדליות אצלי רק גדלות ומתרחבות. אני לא מעוניינת בגרב אלסטי בגיל הזה. לכן מס' שאלות:
1. נראה לך לפי התיאור כי אני מתאימה לטיפול הלייזר?
2. מבחינה טכנית - מה עלות טיפול כזה?
3. האם יש החזרים מקופת חולים כללית (חצי סכום, יותר?)

שלום מימי,
עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולאחר מכן להבדק על ידי כירורג כלי דם.רק לאחר הבדיקה ניתן לבחון את התאמתך לטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מה הסיכוי להווצרות מחדש של דליות ברגליים, לאחר טיפול בלייזר? אחרי הכל ורידים חדשים יתפסו את מקומם של אלה שיצאו מכלל שימוש.
במידה והתשובה היא שיש סיכוי: האם שימוש בגרב אלסטי לאחר ניתוח כזה ידחה/יבטל את הופעתן של דליות חדשות?
בברכה, שוש

שלום שוש,
הטיפול בלייזר תוך ורידי מטפל בגורם להוצרות הורידים.רק לאחר הטיפול בגורם אנו נגשים לטפל בתוצאה.מסיבה זו הסיכויים להוצרות ורידים חדשים שואפת לאפס 2-3% לאןמת כ-20% בניתוח ורידים רגיל.מומלץ לגרוב גרב אלסטית לתקופה של 7-10 ימים בלבד לאחר הטיפול בלייזר.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
שמי אורלי, בת 38 ואמא ל- 2.
אני סובלת מכאבי עזים ברגליים עקב דליות ברגליים.
האם ניתן להגיע לטיפול, דרך קופ"ח?
מהי הפרוצדורה וכיצד ניתן לתאם פגישת ייעוץ וטיפול בהמשך?
אמח לתשובה בהקדם.
אורלי 050-3446686

שלום אורלי,
עליך להגיע לפגישה ראשונה בה אבצע בדיקת דופלקס לורידים.לאחר הבנת בעיתך אוכל להמליץ לך על הטיפול המתאים.חלק מהטיפולים קיימים בקופת חולים.הטיפולים החדשים עדין לא מבוצעים בקופת החולים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שאלה חשובה נוספת:
האם יש אפשרות/סיכוי לטיפול באם יש נטייה מוגברת של הרחבת נימים או דליות ברגליים?או שזה לא ישים?

שלום אביבה משקטו,
הטיפול בהחלט מתאים גם לאנשים אלו.ההתאמה לטיפול נקבעת בבדיקת דופלקס מקדימה באחת ממרפאותי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בת 23,רווקה ויש לי דליות באחת הרגליים באזור נקודתי בלבד. כלומר בין הירך לשוק( ממש מתחת לעקב הרגל)
אני רוצה לטפל בזה בהקדם האפשרי בכדי למנוע את התפשטות הדליות. מה אתה מציע לי לעשות?

שלום שרית,
ראשית אין זו מחלה מתפשטת ! עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בהריון בשבוע 33 וסובלת מדליות ברגליים המחמירות בהריון, הייתי אצל כרורג כלי דם והוא המליץ לי לרכוש גרביון אלסטי. אכן רכשתי ואני גורבת אותם. הגרביון מאוד לוחץ לי בעיקר בקפלי הגוף-מאחורי הברך, במפסעה ומאחורי האגן. זה די בלתי נסבל אך השאלה אם זה תקין וזה יעבור עם הזמן או שזה מעיד על כך שהגרביון מעט קטן עליי?
תודה מראש.

שלום רננה,
הגרבים או הגרביונים אמורים ללחוץ,מומלץ להמתין מספר ימים ולהחליט על המשך הטיפול בגרביים .רצוי לזכור שבמשך ההריון לא ניתן לטפל בדרך אחרת.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בהריון שני וסובלת מדליות קשה ברגליים הכוללת נפיחות מראה סגול וכאב. יש לציין שאצלי במשפחה הדליות היא תורשתית וכן איני סובלת מעודף שומן. שאלותי:1.האם יש טיפול בהריון עצמו (חוץ ממניעה ע"י גרביון אלסטי שגם את זה ניסיתי)לפחות להפחתת הכאב והנפיחות 2.מהו הטיפול המומלץ ביותר להעלמת הורידים לאחר הלידה כמה עולה והאם שייך לעשות אם בכוונתי להיכנס לאחר תקופה מהלידה שוב להריון האם הורידים הבולטים יחזרו?

שלום רותי,
בתקופת ההריון לא ניתן לטפל אלא להתאים גרבים אלסטיים.ממליץ בדיקת דופלקס 3 חודשים לאחר הלידה.אין לי ספק שבהריון הבא מצב הורידים יחמיר ללא טיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום!
אני בת 29 ויש לי דליות ברגליים שזה תורשתי. יש לי חשש לרנו, האם יש קשר?ומהי מחלת רנו???

שלום רגינה,
אין קשר בין מחלת רנו לדליות ברגלים.מחלת רנו פוגעת בעורקים הקטנים של הידיים או הרגלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

צפיתי בראיון שלך עם פרופ' קרסו. השאלה מה אחוז ההצלחה בטיפול גלי רדיו והאם זה כואב והאם קיימת סבירות כלשהי שהתופעה של הנימים תחזור באותו אזור שטופל?

שלום,
הטיפול מתאים לסוג מסויים של נימים ואיננו מתאים לסוגים אחרים.בבחירה נכונה של הטיפול ,ההצלחה שואפת ל-100% .במקרים אחרים הטיפול הוא בהזרקות אשר עדין מהווים את הטיפול הראשוני בנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני כבן 40. מרבה לרכב באופני שטח. לפני כשנתיים הופיעו לי ורידים בולטים בשוק שמאל. האם טיפול בלייזר מתאים לי. מתי טיפול בלייזר לא מתאים?

שלום,
רק לאחר בדיקת דופלקס ניתן להחליט מהו הטיפול המתאים. אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע בעצמי את בדיקת הדופלקס. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר שלום רציתי לברר עלות של זריקות לטיפול בורידים .זמן החלמה?והאם זה כרוך בכאב?

שלום,
עלות הטיפול נקבעת בבדיקה ראשונה.אין החלמה לאחר הטיפול.ניתן לחזור לפעילות רגילה מיד לאחר הטיפול .הטיפול איננו כרוך בכאב. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום וברכה ,
אני בחורה בת 23 יש לי גוף מאוד רזה ורגליים מאוד רזות שלארחונה אני שמה לב שחלק מהורידים בו מתחילים לבלוט . האם השמוש במסיר שיער ביתי שמוריד את השערה מהשורש ( כמו סילק אפיל ) עלול להחמיר את המצב ?
תודה

שלום אורית,
אין קשר בין הסרת שערות להופעת ורידים.מומלץ לטפל בכל אחת מהתופעות במקביל. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 40 וסובלת מורידים ומדליות ברגליים.
הבעיה החריפה מאוד לאחר שילדתי את הילד הרביעי והאחרון.
כיצד ניתן לטפל בבעיה וכיצד ניתן למנוע את החרפת המצב?

שלום דנה,
עליך לעבור דופלקס לורידים בכדי להבין את הבעיה לאחר מכן ניתן המליץ לך על הטיפול שיתאים לך . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 22, בסביבות גיל 18 התחילו להופיע אצלי דליות ברגליים לאימי יש
היסטוריה של בצקות דליות ובעיות בורידים......המצב ברגליי לא כל כך נורא יש דליות ממש דקות שלא כל כך רואים אך בבעיה אצלי היא בחזה.
לפני כשנה שקלתי כ-10 ק"ג יותר
ומאז שרזיתי הופיעו לי דליות בחזה.
אני יודעת שיש חומר שמזריקים אטשר מעלים את הורידים אך האם זה בטוח גם האיזור החזה?
תודה מראש
טטיאנה

שלום טטיאנה פסטרנק,
ניתן לטפל גם בדליות בחזה .החומר המוזרק הינו אותו חומר המוזרק לורידי הרגלים רק במינון וכמות מתאימה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם קיימת סכנה מיוחדת בטיסה ארוכה, על רקע של דליות ברגליים? אם כן, כיצד אפשר להפחית את הסיכון?

שלום ש.נ.,
מומלץ לגרוב גרבים אלסטיים במשך הטיסה,להתהלך ולשתות מיים.לעיתים מומלץ גם ליטול כדור אספירין לדילול הדם.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

גם אני סובלת מבעית דליות ברגליים. בעבר נותחתי בהצלחה ברגל ימין באמצעות ניתוח סטריפינג קונבנציונאלי. ברצוני לדעת מה ה"בעד" וה"נגד" לניתוח כזה מול ניתוח בעזרת לייזר ,הן מהאספקט הרפואי ( סיכונים , הישנות, וכד') והן מן האספקט הכספי, כלומר כמה זה עולה לנו (יש לי ביטוח מושלם ופלטינום).תודה נאוה

שלום נאוה שטר,
ניתוח לייזר תוך ורידי מבוצע דרך חור מחט באמצעות סיב אופטי.הסיב מוליך את האנרגיה הטרמית של הלייזר אל תוך הוריד הפגוע .ההצלחה הטיפולית היא של 97% לעומת 80% בניתוח רגיל.הסיכונים שואפים ל-0% .הטיפול מבוצע באופן פרטי או במימון חברת ביטוח פרטית.הביטוח המושלם נותן החזר של 2045 ש"ח לרגל.איןצ להשואת בין התוצאות האסטתיות ללא החתכים בטיפול בלייזר ,ההרדמה המקומית ןהחזרה המידית לעבודה או לכל פעילות אחרת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר קורן שלום,
אני בת 40 תושבת מודיעין.רופא המשפחה היפנה אותי לכירורג כלי גם כדי לבדוק דליות ברגליים. שאלתי היא היכן אוכל להיבדק על ידך וכן האם אוכל לעשות זאת דרך מגן זהב של מכבי.
בתודה מראש
יהודית

שלום יהודית ל,
המרפאה הקרובה למודיעין נמצאת ברמת גן.הביקור הוא במסגרת פרטית ואת אמורה לקבל החזר מקופת חולים מכבי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפון: רמת-גן - 03-5755060
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page