top of page

13 שאלות גולשים בנושא: וורידים ברגליים

שלום אני בחורה בת 20 הריון שני חודש שישי ואני סובלת המון מורידים ברגליים אדומים קטנים בעיקר ברגל ימין ווריד אחד בולט ברגל למעלה הרופאה אמרה לי שזה מהריון ואני צריכה גרבים אלסטיות השאלה מה עושים כדי שזהיעלם כי זה ממש התחיל לכאוב וקשה לי לעמוד על הרגלים וחשוב לציין שהריון קודם זה לא היה ואם יעזור הגברים כמה הם עולות אצלכם,תודה-0509827272 רונה.

שלום,
כרגע בהריון לא ניתן לעזור מעבר לגרביים אלסטיים.הטיפול לורידים ניתן בין ההריונות. אשמח לראותך במרפאתי 3 חודשים לאחר הלידה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי נימים וורידים ברגליים ואני רוצה טיפול מתאים

שלום הוכנר הדס,
אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע לך בעצמי בדיקת דופלקס לורידי הרגלים.לאחר הבדיקה אוכל להמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר.
אני בת 26 בהריון מס' 3, שבוע 16. בהריון מס' 2 שלי התחילה לי בעיית ורידים , נאלצתי ללכת עם גרביים אלסטיות ואחרי ההריון עברתי בפעם אחת זריקות להעלמת הוורידים. כעת שוב מתחילים לצאת וורידים בולטים. שתי שאלות:
האם מותר לי לעבור זריקות כאלו בזמן ההריון למרות שזה לא פותר את הבעיה? (אני לא רוצה להגיע למצב שהם עלולים להתפוצץ, מה שקרה לי בעבר.)
האם יש סיכון בהריון כאשר מתפתחים וורידים ברגליים? -איך מטפלים?
לתשובתך אודה.

שלום מוריה,
לא ניתן לעבור טיפול בסקלרוטרפיה בתקופת ההריון אלא מומלץ 3 חודשים לאחריו.נראה לי כי הטיפול שעברת פשוט איננו נכון. אשמח לראותך במרפאתי לאחר הלידה.ביחד נחליט על הטיפול האופטימלי לאחר ביצוע דופלקס לורידים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בהריון 6 בחודש 6 סובלת מזה כ-10 שנים מוורידים ברגליים - בתקופה האחרונה יצא לי וריד גדול בולט מציק וכואב
ממש מאזור המפשעה והוא בולט אפילו בשפה הפנימית בנפיחות וכאבים - ובמיוחד לאחר קיום יחסי מין . וממשיך מטה עד הקרסול של הרגל - אני פוחדת מלחץ בלידה - רציתי לדעת איזה דרכי טיפול ישנם - תודה !

שלום savishag@014,
וריד מורחב זה נקרא וריד וולוארי.יש לטפל בו כבר מיד באזור איבר המין הנשי.הטיפול המומלץ נקרא :מיניפלבקטומיה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.כרגע בזמן ההריון ניתן לטפל רק בגרב אלסטית הטיפול הנ"ל מתאים לאחר הלידה כמובן.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני גר בניורק ואני נסוי פלוס שתיים.
יש לי אישה מדהימה בכל המובנים אבל יש לה נימים וורידים ברגליים וזה מאוד
מפריעה לה וגם לי למען האמת .בחודשים הקרובים אנו באים לביקור וההיתי רוצה
שניהיה בקשר ושנוכל לטפל בבעיה.וחשוב לציין שהיא הייתה בהריון זה בלט מאוד.וגם אני צריך לדעת פחות או יותר מה העלות הטיפול וכמה פגישות זה מצריך מכיון שניהיה בארץ לשבועיים או שלושה.תודה רבה
נ.ב אפשר להתקשר13474044660

שלום נתי,
הטיפול נקבע לאחר בדיקה במרפאה וכוללת בדיקת דופלקס לורידים שמבוצעת על ידי.רק לאחר מכן אני יכל לתת הצעת מחיר לטיפול מתוך מגוון האפשרויות.בכדי לנסות להתמקד ולתת טווח מחירים ,אני ממליץ לבצע את הבדיקה בניו-יורק ולהעביר אלי את התוצאות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האים לאחר הטיפול בוורידים, אם זה בלייזר או בזריקות, הוורידים יכולים לחזור? מתי? ובאיזה רמה ?
והאים אפשרי לטפל גם בנימים קטנים?
האים טיפול בוורידם בזריקות עוזר? לאיזה טווח מהטיפול ועד שנעלם הוורידים?

שלום הדר,
הטיפול בלייזר תוך ורידי נותן הצלחה טיפולית של כמעט 100% .הזרקות לנימים נותנות תוצאה כזו רק לאחר סיום המחזור.בגיליים צעירים יותר יתכנו נימים חדשים.לא ניתן לומר על ההצלחה בהזרקות קצף כמו על הטיפול באנדולייזר. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ברקע בעיות וורידים ברגליים +הוצאת ווריד בניתוח ירך שמאל) לאחרונה כבר חודשים רבים סובלת כאבים חזקים ביותר לכל אורך הרגליים ובברכיים, במיוחד רגל וברך שמאל- ובבדיקה אחרונה הסתברה פריצת דיסק קצת מעל עמוד השדרה התחתון כך שנוספו גם כאבי גב,
זריקה בברך שמאל הורידה את הכאב בברך ועכשיו הוא חזר, הייתי אצל אורטופד שאומר שאני אעשה שוב ניתוח לטיפול וורידים,
הכאבים ברגליים ובגב מתגברים דווקא בשעת שכיבה לישון, אני בקושי הולכת כי הברכיים כואבות, לפעמים גם זרועות הידיים.
בת 56 וכבדת משקל,
לא יודעת מה יכול לעזור לי שלא יכאב, כואב לי מכל הכיוונים גם בשכיבה וגם בהליכה ואני עובדת בטיפול ילדים קטנים, הרבה שעות על הרגליים.
אודה מאד לתשובתך, בתודה.

שלום מרתה,
עליך לעשות מספר דברים בכדי לעזור לעצמך:1.ירידה במשקל מכיוון שהברכיים רגישות ביותר לעודף משקל.2.בדיקת דופלקס ורידים ויעוץ כירורג כלי דם.3.יעוץ אורטופד גב. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 39 ויש לי בצקות ברגליים במיוחד בקרסוליים, וורידים ונימים ברגליים וזה מאד כואב
רופא לכלי דם שלח אותי לבדיקת דופלר ויצא תקין מה יכולה להיות הבעיה ואיזה טיפול צריך להמשיך
תודה רבה

שלום רחל שוורץ,
הבצקות ברגליים נובעות מסיבה שונה שאיננה קשורה לורידים ולנימים.עליך להשלים את הבירור לבצקות ולאחר מכן לטפל בורידים ובנימים . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני בת 35 חודש הבא, בהריון שלישי עם תאומים, שבוע 21 להריון. אני סובלת מורידים כבר מההריון הראשון כשכעת המצב החמיר מאוד הרגליים נפוחות יותר ומתמלאות בעוד ורידים גם בולטים וגם רגילים כחולים שגם הם כבר נפוחים.לאחר הלידה הקודמת סבלתי מדלקת שטחית בורידים ברגל שמאל וקיבלתי הוראה לשים גרביים אלסטיות כבר בהתחלה של ההריון הבא - עד כה לא שמתי - היה קיץ, הרופא אמר שאין סיכוי שאשתמש ולכן לא רכשתי.
קיבלתי הוראה מהמטולוג לשים גרביים אלסטיות דו צדדי דרגת לחץ 30 ממ כספית.
היום רכשתי גרביים של חברת MEDI מידה AG/THIGH NO B CCL2 V
אין לי מושג אם קניתי את הסוג הנכון והמידה הנכונה.
מאוד כואב לשים אותם וברגל שמאל זה בכלל מתגלגל למטה - נראה לי שזה קטן.
איך אוכל לקבל תשובות ומענה... אנא מחכה לתשובה.

שלום רוית,
אשמח לראותך במרפאתי ולייעץ לך בנושא גרביים בהריון. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, רציתי לדעת בבקשה אם טיפול לייזר ברגליים, מחמיר את כמות הוורידים ברגליים ואם הלייזר בכלל משפיע עליהם?? אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי... תודה!

שלום הדס,
טיפול לייזר להורדת שיער איננו משפיע על הופעת נימים ברגלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

למה אחרי יחסי מין הוורידים ברגליים ובפות כואבים מאוד??

שלום רחלי,
ורידים כואבים בשל גודש.כל פעילות הגורמת לעלית הלחץ הורידי יכל לגרום לכאבים.ממליץ לטפל בורידים ברגלים ובפות בכדי לא לסבול לאחר יחסי מין. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי נמים וורידים ברגליים וברצוני להסירם. אני יודעת שקודם עלי לבוא לפגישת ייעוץ, אך קודם אודה על הסברך למונחים: פוטודרם, ודופלקס ורידים, ובנוסף אבקש לדעת מה ההבדל בין הזריקות לטיפול בלייזר, גם בעצם הטיפול וגם במחיר.
תודה על הסבריך.

שלום אלה,
פוטודרם-טיפול באנרגית אור לסגירת נימים-לא מתאים ולא עוזר לרגלים
דופלקס ורידים-בדיקת דופלראולטראסאונד אשר נותנת הסבר לבעיות הורידיות
הזרקת ורידים-יצירת דלקת כימית בורידים אשר גורמת לחסימת הוריד ,פעולה שיש לחזור עליה פעמים רבות לפי טיב הבעיה
טיפול בליזר תוך ורידים-סגירת הורידים באמצעות אנרגית חום העוברת ממכשיר לייזר דרך סיב אופטי אל תוך הוריד-פעולה קצרה וחד פעמית
המחיר נקבע לאחר בדיקת החולה
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום אני בת 22 וסובלת מנימים וורידים ברגליים לאחרונה התופעה הזאת הלכה וגברה עקב עבודתי בעמידה כמו כן אני שחומה ורציתי לדעת איזה טיפול יתאים לי יותר לבעייתי וכן גם רציתי לדעת כיצד להימנע מורידים לאחר יום קשה בעבודה אם יש איזו שהיא פעילות כדי להרגיע כאבי רגליים.. תודה.

שלום שירן,
ורידים ונימים בגילך הינם תוצאה של השינויים ההורמונלים אשר גוף האישה עובר בגיל 22 שנה.אין קשר לעמידה הממושכת בעבודתך.ממליץ בדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page