top of page

7 שאלות גולשים בנושא: טיפול בדליות

ברצוני דעת מה ההבדל בין טיפול להעלמת נימים בלייזר לעומת זריקות
האם יש הבדלים בשיעורי ההצלחה
האם יש הבדלים בעלות הטיפןל ובמשך הטיפול.
האם לאחר הטיפול ניתן לעבוד בעמידה?
או רצוי לנוח?
חשוב לי לדעת עלויות לטיפול בדליות לאורך שתי הרגליים.
תודה איילת (גיל37)

שלום איילת שאול,
טיפול בלייזר לנימים הוא טיפול כואב המתאים רק לנימים קטנים מאד,איטי בהתקדמות ולכן נמשך תקופה ארוכה.הטיפול בהזרקות פחות כואב, קצר יותר ומאפשר חזרה מידית לחיי יום יום. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני סובל מדליות ברגליים
רופא אחד המליץ על לייזר השני על הזרקות קצף בהנחייה של אולטראסאונד
אני ,הקליינט ההדיות,מה לעשות?באיזה מצב השיטה הראשונה טובה ובאיזה מצב השיטה השניה טובה?
מה הטיפול המשלים לטיפול בלייזר כי הרופא אמר לי שייעשה לי טיפול משלים ולא שאלתי מהו
הרופא נסע לחול
תודה על תשובתיך
גק

שלום גק,
ראשית עליך לבחור ברופא אשר שולט בכל שיטות הטיפול ומתוכן בוחר את המתאימה לך ולא רופא אשר שולט בטכניקה אחת .בעיקרון טיפול בלייזר הוא חד פעמי,אסטתי,קצר ויעיל מאד.אני משאיר את הטיפול בהזרקות לאותם המיקרים שלא ניתן לבצע את הלייזר.הטיפול בלייזר מסתיים בדרך כלל בתוספת טיפול להתפצלות הורידים כך שמקבלים תוצאה שהיא גם בריאה וגם אסטתית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

הטיפול בגלי רדיו עד כמה הוא פולשני
וכמה הוא אפקטיוי?

שלום מרםל,
טיפול בגלי רדיו פועל בדומה לליזר רק הוא יותר אגרסיבי ואף יותר מיושן.אני תמיד מעדיף את הטיפול בלייזר על הטיפול בגלי רדיו. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, עוד לפני הריון ראשון היו לי מעט דליות ברגלים, במהלך ההריון הראשון הן גדלו וגם כאבו קצת, הסתובבתי לא מעט עם גרביים. עכשיו התחלתי הריון שני, ואני מרגישה אותן שוב, השאלה שלי היא האם נכון לטפל בדליות בין הריונות, כי אני מתכננת עוד ילדים בהש, עוד שאלה היא האם ניתן בחודש שלישי לטפל בדליות, ושאלה אחרונה, האם אחרי טיפול בדליות, יצאו אחרות בהריון נוסף.
תודה

שלום צוק,
בזמן ההריון לא ניתן לטפל מלבד גריבת גרביים אלסטיים.לאחר מכן מומלץ להתחיל בטיפול רק לאחר 3 חודשים מכיוון שחלק מהורידים יעלמו בעצמם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בהריון שני וסובלת מדליות קשה ברגליים הכוללת נפיחות מראה סגול וכאב. יש לציין שאצלי במשפחה הדליות היא תורשתית וכן איני סובלת מעודף שומן. שאלותי:1.האם יש טיפול בהריון עצמו (חוץ ממניעה ע"י גרביון אלסטי שגם את זה ניסיתי)לפחות להפחתת הכאב והנפיחות 2.מהו הטיפול המומלץ ביותר להעלמת הורידים לאחר הלידה כמה עולה והאם שייך לעשות אם בכוונתי להיכנס לאחר תקופה מהלידה שוב להריון האם הורידים הבולטים יחזרו?

שלום רותי,
בתקופת ההריון לא ניתן לטפל אלא להתאים גרבים אלסטיים.ממליץ בדיקת דופלקס 3 חודשים לאחר הלידה.אין לי ספק שבהריון הבא מצב הורידים יחמיר ללא טיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
לפני כשנתיים נתגלה אצלי קריש דם ברגל ותסחיף ריאתי כתוצאה מגלולות (בירור קרישיות יצא תקין), לפני כשבוע עשיתי דופלר ברגע שמאל ששם נתגלו שרידים של הפקקת, כמו כן במפשעה ראו קטע קטן שעדיין פקוק.
לאחרונה באזור המפשעה יצאה לי מין גולה בצבע כחול וכאשר אני עומדת רואים את הורידים, הייתי אצל רופא נשים והוא אמר שזוהי דליות במפשעה(לא בשפתיים, יותר לכיוון בטן תחתונה) רק במצב של עמידה, בשכיבה לא רואים את זה.
אני בת 25 ורוצה להיכנס להריון, הרופא הפנה אותי לכירוג בכלי דם, האם יש איזשהו סיכון בטיפול בדליות שיכול לפגוע ברחם ובשחלות?
האם עליי לפתור את הבעיה הזאת לפני כניסה להריון
האם הדליות זה רק בעיה אסטטית או שיש בזה תסביכים רפואיים?

שלום,
בשל חסימת הורידים העמוקים הגוף פיתח מערכת ורידים חלופית.לא תמיד חייבים לטפל בורידים אלו בכלל ולפני הריון בפרט. אשמח לראותך במרפאתיעם הבדיקות שכבר בצעת ולהם אוסיף את הדופלקס העדכני שלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר!
אני בת 28 ומטופלת בקליניקה להסרת שערות בלייזר, לאחרונה התייעצתי עם הרופאה המטפלת לגבי טיפול בדליות/נימים שיש לי ברגליים, מכיוון שהם דקים ועדינים הרופאה לא המליצה לי לטפל בשיטת ההזרקות מכיוון שלטענתה הזריקות עלולות לפספס ו"ליצר כתם לכל החיים", למיטב ידיעתי אתה מטפל בבעיה בשתי הטכניקות, מהי הטכניקה המועדפת מבין השניים? במי יש פחות סיכון? ואצל מי מהן התוצאות טובות יותר? אשמח אם תוכל לענות לי באופן כללי על יתרונות וחסרונות של כל אחת מהשיטות, ולמוע את המלצתך.תודה!!!

שלום שגית,
בנימים אני מטפל בהזרקות.בלייזר עורי אינני מטפל.עליך לפנות לרופא עור או פלסטיקאי המטפלים בלייזר עורי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page