top of page

9 שאלות גולשים בנושא: טיפול להעלמת ורידים

לפני כ-5 שנים עברתי טיפול להעלמת ורידים בעיקר ברגל ימין(ע"י זריקות)בהתחלה התוצאות היו מפליאות ומשמחות אך עם הזמן הופיעו באותה הרגל ורידים במקומות אחרים יותר בולטים ולא יפים.מה ניתן לעשות במצב כזה? אני בת 26 וזה מאד מפריע לי.

שלום פנינה אקסלרוד,
נימים בגילך הינה תופעה הנגרמת מהשינויים ההורמונלים שגופיך עובר בגיל 26 שנה.לכן כל טיפול בגיל זה עלול בעתיד להכשל בשל הופעת נימים חדשים.מומלץ להבדק מידי שנה ולהזריק את הנימים החדשים ולא לחכות 5 שנים לקבלת מסת נימים חדשה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום שמי ורד בת 20 אמא לילד ועוד אחד בדרך, רציתי לברר בבקשה אם יש טיפול להעלמת ורידים ונימים ברגליים עקב ההריון שעברתי ועוברת והאם יש אחוזי הצלחה?
אשמח אם אקבל מענה בהקדם....
תודה

שלום ורד,
אנא הגיעי לבדיקה 3 חודשים לאחר הלידה.בשלב זה בדיקת הדופלקס עדכנית וניתן להחליט יחדיו על הטיפול האופטימלי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני מעוניינת בטיפול בורידים בולטים בחלק האחורי של הירך. יש לי 2 שאלות:
1. מה הם השיקולים של הרופא לקביעת סוג הטיפול: הזרקת קצף, לייזר תוך ורידי, או קיטור ?
2. האם נכון שיש גם שיטה שמשלבת קצף ולייזר ? אם כן, מה דעתך עליה ?
תודה

שלום,
רק לאחר בדיקה כולל בדיקת דופלקס ניתן להחליט מהו הטיפול האופטימלי עבורך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר ארנון קורן שלום,
פניתי אליך בעבר והחזרת לי תשובה חיובית בנוגע להעלמת ורידים בכף הרגל.
יש לי תור אליך בחודש יולי ובמקביל בדקתי בעוד מספר מקומות לגבי טיפול להעלמת ורידים בכף הרגל וקיבלתי תשובות שליליות .אני נכנסתי לדיכאון בעקבות המצב הזה והאי אסתטיות למראית עיני.הורידים הינם ממש בכף הרגל ומאוד בולטים.האם קיים טיפול לנ"ל ?

שלום שרית,
ניתן לטפל בורידים בכף הרגל!!!!!!!!
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
ברצוני לשאול האם חולי סכרת (type 1)יכולים לעבור טיפול להעלמת ורידים ברגליים? מהן ההשלכות ? לציין שאני בת 37 ואת הסכרת גילו לפני שנתיים. אני מזריקה אינסולין ובבדיקות a1c אני מאוזנת . בנוסף אני נוטלת אלקטרוסין וגם הבדיקה שביצעתי לפני שלושה חודשים הייתי מאוזנת.
ממתינה לתשובתך
תודה

שלום,
אין בעיה עם רוב הטיפולים.ההחלטה מבוצעת רק לאחר בדיקה ראשונית כמו אצל כל אדם אחר ללא סוכרת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, אני מעוניינת בטיפול להעלמת ורידים בולטים וגם נימים... אני מטופלת אצל מרפאה בהסרת שיער. האם יש השפעה כלשהי או סיכון בעור בזמן שמטפלים בשני הטיפולים במגביל?
בתודה דנה

שלום,
אין כל קשר בין הטיפולים. תוכלי לטפל בו זמנית בורידים בנימים ובשיער.קיים טיפול חדשני לנימים בו מטפלים במחט עדינה עם RF (גלי רדיו),ללא השארת סימנים בעור,אין צורך באגידה אלסטית וניתן להחשף לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם טיפול להעלמת ורידים,וטיפול בהעלמת נימים,הוא אותו הטיפול או שצריך לטפל כל דבר לגופו?
תודה מראש מיטל

שלום מיטל כהן,
בדרך כלל הטיפול בורידים ובנימים שונה מקצה לקצה.ממליץ בדיקת דופלקס לורידים ולאחר מכן החלטה על הטיפול המומלץ. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אמא שלי מאוד מעוניינת לבצע טיפול להעלמת ורידים אך חוששת כי הינה מקבלת קומדין אודה לתשובתך

שלום אמי,
ניתן לבצע את הטיפול לנוטלי קומדין רק חייבים לדווח על כך לרופא המטפל.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, שמי דפנה, בת 32
לפני כחצי שנה ילדתי את ילדי השני ומצב הורידים ברגלי הוחמר (יש לציין שאלו אינם ורידים בולטים). הדבר מפריע לי מבחינה אסתטית בלבד ולא מבחינה בריאותית.
אשמח לדעת א) איזו שיטה מתאימה לורידים שאינם בולטים?
ב) האם יש להפסיק להניק טרם אני מתחילה בטיפול?
ג) האם יש פרק זמן מומלץ בין הטיפול להעלמת ורידים לבין כניסה להריון נוסף?
ד) במידה ואלד שוב בעתיד, האם המצב הנוכחי ישוב לקדמותו?
ה) האם רצוי לעשות את הטיפול רק אחרי סיום ההריונות?
תודה

שלום דפנה,
סוג הפתלוגיה ומיומנות הרופא מכתיב את סוג הטיפול בורידים .אין צורך להפסיק הנקה בטיפול בורידים.לא מומלץ להכנס להריון בזמן הטיפול בורידים או מיד לאחריו.פתולוגיה נוספת תיתכן לאחר הריון נוסף ולא חזרת הבעיה הנוכחית.לפי גודל ההפרעה ולאחר בדיקה ניתן להחליט על הזמן האופטימלי לטיפול.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page