top of page

6 שאלות גולשים בנושא: טיפול לורידים

שלום אני בחורה בת 20 הריון שני חודש שישי ואני סובלת המון מורידים ברגליים אדומים קטנים בעיקר ברגל ימין ווריד אחד בולט ברגל למעלה הרופאה אמרה לי שזה מהריון ואני צריכה גרבים אלסטיות השאלה מה עושים כדי שזהיעלם כי זה ממש התחיל לכאוב וקשה לי לעמוד על הרגלים וחשוב לציין שהריון קודם זה לא היה ואם יעזור הגברים כמה הם עולות אצלכם,תודה-0509827272 רונה.

שלום,
כרגע בהריון לא ניתן לעזור מעבר לגרביים אלסטיים.הטיפול לורידים ניתן בין ההריונות. אשמח לראותך במרפאתי 3 חודשים לאחר הלידה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לד"ר קורן, שלום ןברכה!
אני בנריון חמישי, בת 27 יש לי וורידים רק ברגל ימין ואף במפשעה( גם בצד ימין) אני לובשת גרביים אלסטיות עד לירך. לאחר יחסים יש לי כאבים חזקים בורידים מהמפשעה ומושכים עד לסוף רגל ימין. רציתי לדעת: א. האם מומלץ במקרה כזה ללבוש גרביון ולא גרביים? ב.כאשר אין לי כאבים בוורידים רצוי בכל מקרה ללכת עם הגרביים או שניתן לדלג על לבישתם לפי הכאבים? ג. ברכישת גרביון- מי אמור לקבוע את מידת הלחץ והיכן מומלץ לקנותם?

שלום,
הטיפול לורידים בהריון הן גרביונים (גרבים כולל מכנסון).רק בדר זו ניתן ללחוץ על הדליות במפשעות.לחץ וסוג הגרביים נקבע על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בת 30, בשנתיים האחרונות החלו להופיע לי ורידים בולטים. לפני 3 חודשים ילדתי לראשונה והעניין החמיר.
בעבר בצעתי בדיקת ורידים במטרה להעלימם והרופא אמר לי שאין לי טעם לעשות עד שלא אהיה אחרי כל הלידות.
אני מתכננת ככל הנראה ללדת שוב, האם זה אומר שלא אוכל בשנים הקרובות לבצע טיפול יעיל נגד הורידים? זה יחזור?

שלום מיכל גד,
את בהחלט יכולה לעבור טיפול לורידים.יתכן ולאחר הלידה הבאה תחול החמרה קלה אך המצב לא יכול לחזור למצב הנוכחי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
יש לי שאלה אני כבר שנים שאני סובלת מהורידים ברגלים
יש מצבים שהורידים נעשים ממש גדולים ויש לי נימים קרוב לגב הרגל שהם ממש כהים הם בצבע שחור וכול העניין הזה נורא מפריע לי לפעמים כשאני עומדת או הולכת הרבה יש לי כאבים כניראה שהדם לא זורם לי טוב ורציתי לשאול אם יש לזה טיפול והורידים יעלמו לי מהרגלים.
האמת שפעם רציתי לעשות טיפול לייזר ואמרו במרפאת לייזר שהם לא מבטיחים לי שזה יעזור רציתי לדעת אם יש לזה טיפול מתאים שיוכל לעזור לי
נ.ב
אז הייתי בבדיקה של דופלקס ורידים ואמרו לי שהכול טוב והזרימה של הדם תקינה ואני לא מבינה למה יש לי ורידים אם הזרימה טובה ואין סתימה של כלי דם
תודה מראש על התשובה

שלום ליאם א,
מהלך הזרימה בורידים הפוך לזרימה בעורקים.זרימת דם תקינה בעורקים יכולה להתלוות לזרימה חולנית בורידים.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בת 29 בהריון רביעי, הריון לתאומים, אני סובלת מורידים לאורך הרגל, הירך והמפשעה, הכאבים הם בלתי נסבלים, לפעמים אני לובשת את הגרביון האלסטי אך זה נורא חם וחונק, האם ישנו טיפול נוסף להקל על הכאבים?

שלום רומי,
כרגע בהריון אסור לבצע כל טיפול לורידים מלבד גרביים אלסטיים.ממליץ להקפיד על הגרביים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
נותחתי לפני שנה אצל רופא מוכר באזור הצפון בשתי הרגליים - גם בלייזר וגם בשיטה שמושכים את הוריד עם מחט. יש לי שתי שאלות
1. ברגל אחת באזור מסויים קיים חוסר תחושה מאז הניתוח - יש שיפור קל שמתבטא בכך שהאזור מצטמצם אבל לא נראה שיחזור למצב הרגיל - האם יש לי סיבה לדאגה?
2. אני צריכה המשך טיפול לורידים היותר עדינים - אסתטי - אותו רופא קרא לזה סקלירו אם הבנתי נכון (הזרקות). אינני בטוחה שאני מעוניינת לבצע את הטיפול אצלו. רציתי לקבל המלצות על רופאים בצפון - כמו כן מה העלות למפגש של הזרקות? העלות נקבעת לפי מספר ההזרקות?
תודה מראש

שלום אורית,
לגבי הטיפולים שכבר עברת המלצתי שתפני לרופא שטיפל בך.אינני מכיר רופאים בצפון כדי שאוכל להמליץ לך.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page