top of page

21 שאלות גולשים בנושא: נימים בולטים

האם הטיפול בלייזר עובד על כל הורידים או שהטיפול הוא רק בוריד הראשי האם הטיפול מתבצע בשתי הרגליים או כל רגל בנפרד מה לגבי אזור הקרסול שבו יש נימים בולטים האם הטיפול מטפל גם בזה

שלום מירה,
הטיפול באנדולייזר פועל על הוריד הראשי שהוא הגורם לכל הבעיה.לעיתים ניתן להסתפק בטיפול זה ולעיתים משלימים עם הזרקות או מיניפלבקטומיה.כל מקרה לגופו. אשמח לראותך במרפאתי שם אני מבצע דופלקס ויחדיו מתכנן את הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני כ-12 שנה עברתי טיפול בזריקות ברגליים להעלמת נימים. וכעת מעט מהם חזרו. אני בת 44, מה הכי מומלץ למעט נימים בולטים, הבנתי שיש טיפול בגלי רדיו, שנשמע הפשוט ביותר, האם הוא גם היקר ביותר?
האם אפשר מעט מידע בנוגע לעלויות.
נייד: 052-3602203
בתודה,
שירלי

שלום,
עלות טיפול בגלי רדיו שווה לעלות טיפול בהזרקות. אשמח לראותך במרפאתי שם אבדוק אותך ואתן לך הצעת מחיר לכל הטיפול. ניתן לצור קשר בטלפון : 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום! לפני חצי שנה היתה לי דלקת ויראלית בעין המתאבחנת בעיניים אדומות מאוד.הרופא נתן לי טיפות והאדמומיות נעלמה,אך נשארו לי נימים בולטים בעין שלא היו נראים בעבר.היום אני כבר חצי שנה אחרי ועדיין עם הנימים הבולטים ואני לא מצליחה לגלות למה הם נשארו.
דבר זה מפריע לי מאוד מבחינה אסטטית.
דבר נוסף העין נהיית אדומה כאשר אני שמה עדשות למרות שכבר 5 שנים אני מרכיבה עדשות.אך אני רוצה לציין שלא רק שאני מרכיבה עדשות יש לי את הנימים הבולטים.יכול להיות שאני אלרגית למשהו? איך עושים דופלקס ורידים?
אשמח מאוד אם תייעץ לי אני כבר אובדת עצות..

שלום שני,
אנא הפני את שאלתך למומחה עיניים אשר מתמחה בגלגל העין ובעפעפיים-דר' יסעור-7557111 03
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בת 22, ויש לי נימים בולטים בעיקר באיזור כף הרגל ומאחורי הברך.
גם אימי סובלת מזה ובמשפחה של אבי קיימים מספר מקרים. לכן עד כה הסתפקתי בתשובה כי זה תורשתי.
אך נאמר לי לאחרונה שנטילת הגלולות מגבירה זאת. אני עם אותן הגלולות מאז ומתמיד.
זה מאוד מפריע לי מבחינה אסתטית בעיקר בקיץ כמובן.
אשמח לתשובה מקצועית ולפתרון אם יש.
(שוב מדובר לא בורידים גדולים אלה בהופעת נימים-כאילו העור שקוף)
תודה רבה. 

שלום טל,
הנימים נוצרים בגילך מהשינויים ההורמונלים שגופך עובר.גלולות למניעת הריון הן טיפול הורמונלי ולכן הן מוסיפות לנימים.ניתן לעזור לך . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר קורן שלום, אני בת 30, 1.69 ס"מ, שוקלת 60 (לא סובלת מבעיות משקל), לוקה בחום גבוה כבר ארבעה חודשים ארוכים (בין 37-38.2 משתנה במהלך היום, אך בכל יום). אושפזתי בהדסה לסדרת בדיקות והכל נמצא תקין : תפקודי כבד כליה, LDH, ס.ד תקינה ללא לויקוציטוזיס/אנמיה/טרומבוציטוזיס, נשללו מחלות אוטואמוניות,טפילים ווירוסים, בוצע סיטי כל גופי ולא נמצא כל מקור לחום. אין מדדי דלקת בשום נקודה במהלך התקופה. בשבועות האחרונים התחיל להופיע לי ציור ורידי משמעותי בירך ימין ובזרועות בידיים, התחלתי לחוש כאבים בכפות הידיים ובכפות הרגליים. הוריד מהמפשעה אל הרגל כחול ובולט וגם יש לי סימני נימים אדומים מתחת לגבות - לכיוון העין. אני נורא מפחדת.ביצעתי בדיקת דופלר שלא הצביעה על פקקת ורידית. אשמח אם תאמר לי האם זה יכול להיות קשור לתחום התמחותך?

שלום ליאור,
ממליץ להפנות שאלתך לראומטולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ילדתי לפני 10 חודשים, מאז ההריון ועד כה בזמן גרד בירכיים (בלבד) מופיעים לי לאחר פרק זמן קצר סימנים כחולים לא נעימים לעין, יש לציין שבמהלך ההריון סבלתי מורידים ונימים בולטים לעין בחלק התחתון של הרגליים לאחר הלידה נעלם! אשמח למענה לגבי תופעת הסימנים הכחולים... תודה!

שלום,
הסימנים הם נימים.ניתן לטפל ולהעלים אותם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 19 ויש לי נימים בולטים כחולים ואדומים בצידי הברך בקרסול ובחלק הקדמי של השוקיים אני לא נוטלת תרופות קבועות (גם לא גלולות) לא הייתי בהריון אף פעם ואין להורים שלי את זה לפחות עד עכשיו לא התחיל להם והם בני 45 איך אני יכולה לטפל בזה אם בכלל ולמה זה נהיה לי ?
תודה רבה

שלום,
הנימים בגיל 19 הינם תוצאה של השינויים ההורמונלים שגופך עובר מידי חודש עם הופעת המחזור.אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם זה מצב תורשתי שרגלי צריכות להראות במצב הנ"לת כל חיי 66 אני הבנתי שזה מצב תורשתי האם יש טיפןל לתודה נ"ל יש לי כרטיס מושלם של התודה כללית תודה מראש על תשובתו של הדר"

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי.שם אבצע לך בדיקת דופלקס לורידים בכדי שאוכל להמליץ על הטיפול.עלות הביקור לחברי כללית מושלם 100 שח. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני סובלת מבעיה של נימים. בהתחלה כשנולדתי לא היו לי נימים בולטים כלל אך בגיל 5-6 בערך הם התחילו להופיע על השוקיים ועכשיו הם מתפשטים לאזור הירכים והבטן. האם זו בעיה אסטתית או רפואים בתודה מראש,
אריאל

שלום אריאל,
מדובר במבנה מולד אשר לא מהווה בעיה רפואית,יתכן הפרעה אסטתית בלבד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

בעייה שמפריעה לי מאוד מאוד, אני כאבים באזור היריכים היוצרים תחושת עקצוץ ורצון עז לגרד אך מופיעות המטומות באזור בגלל הגירוד או מכל מכה קטנה גם ללא הפעלת לחץ חזק.ללא דליות או הופעת נימים בולטים. תחושתי היא כי אולי הסיבה נעוצה בהתפתחות צלוליט שבשלב זה לא נראה על פני שטח העור אך מתבטא בהחלשות כלי דם וזרימת דם לא טובה לאזור וזו הסיבה להמטומות ולגרד. בכל מקרה אני סובלת מאוד, מפחדת לפנות למכונים אסטטיים מחשש שטיפולים יגרמו נזק לאזור שמאוד רגיש, . האם יש פיתרון רפואי למי עליי לפנות? אשמח מאוד לתשובה כי אני סובלת.

שלום דנה,
אנא הפני שאלתך לרופא עור.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מזה שבוע יש לי כאבים ברגליים . יש קצת ורידים בולטים . במקומות אחרים רואים נימים בולטים . הכאבים הם ברגל ועל הרגליים . לא יכול ללבוש מכנסיים ארוכים כי זה נוגע בעור .
יש לציין כי לפני שלושה חודשים עברתי הקרנות בקיבה ללימפומה מסוג מאלט . האם יש קשר ?
אודה על תשובה או על הפנייה למומחה בנושא

שלום יגאל,
ממליץ לפנות לבדיקת נאורולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר ארנון קורן,
אני בת 28,ומזה כשבוע יש לי בכף רגל כתם אדום ומסביבו ורידים ונימים בולטים.
האם זה נראה בעייה של קרישת דם
אודה לתשובתך המהירה

שלום אושרת,
נראה לי כשטף דם או המטומה באזור ורידים ונימים.ממליץ פשוט לחכות לספיגה עצמית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בת 25 ויש לי תופעה של נימים בולטים (רשת קורים דקים בצבע סגול)בשתי הרגליים, בעיקר מאחורי הברך ובירך. לאחרונה החלו להופיע נימים גם באיזור הקרסוליים. 2 שאלות:
1. אני בהריון (הוורידים הופיעו שנים לפני ההריון, אך לדעתי החמירו קצת עכשיו)- האם יש סיכון בטיפול במצב זה?
2. מהי עלות הטיפול של ההזרקות? וכמה טיפולים/מפגשים זה דורש?
תודה מראש,
אלישבע

שלום אלישבע,
כרגע בהריון לא עושים דבר מלבד גידול הילד.ניתן לגרוב גרבים אלסטיים אשר יכולים להקל במידה מסוימת.3 חודשים לאחר הלידה עליך להבדק ולטפל בנימים שלא יחלפו בעצמם ספונטנית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בתחילת הריו, באופן כללי יש לי נימים בולטים ברגליים וקצת ורדים.
האם אני צריכה יעוץ עם רופא כלי דם כדי לקנות את הגרביונים? אם לא, איך אדע איזו מידה של הגרב אני צריכה?
תודה מראש

שלום שרה,
עליך להתיעץ עם כירורג כלי דם לגבי סוג הגרב,האורך והלחץ. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב
אני בת 23 וסובלת מורידים ונימים בולטים ברגליים, החל מאיזור הירכיים ועד איזור השוקיים. בעייה זו מטרידה אותי מאוד מבחינה אסטתית כנראה כתוצאה מעבודה ממושכת בעמידה כפקידת קבלה.
האם ניתן לטפל בבעייה זו. אני מבקשת יעוץ, תוך ציון אפשרויות הטיפול הקיימות.
תודה מראש ורד

שלום ורד גורביץ',
בהחלט ניתן לטפל בבעיתך.ראשית עליך לעבור דופלקס ורידים.לאחר מכן בדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי ולבצע את הבדיקה בעצמי.לאחר הבדיקה תינתן האבחנה וההמלצה הטיפולית. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, אני בת 40 אחרי 5 לידות וסובלת מורידים ונימים ברגליים (מרושתות לגמרי) העניין הוא רפואי אך בהחלט גם אסתטי דבר המפריע לי מאד ופוגע בדימוי האישי. עברתי טיפול נקודתי בלייזר/ושמעתי על הזרקות וכיוצב האם ניתן לטפל בנושא האסתטי ולקבל "רגליים יפות"?
תודה, להבית

שלום להבית בשן,
בהחלט ניתן לעזור לך מבחינה רפואית ומבחינה אסטתית.ראשית אבצע לך דופלקס לורידים ובהמשך אוכל להמליץ על הטיפול האופטימלי בבעיותיך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, אני בת 23 וסובלת בחודשים האחרונים מכאבי רגלים קשים. הן לא כואבות בזמן עמידה, רק כאשר הן במצב מנוחה. ממש קשה לי להרדם בלילה מכאבים. בנוסף יש לי המון נימים בולטים ברגלים, לא נפוחים אבל בולטים. הכאבים הם בכל הרגל אך בעיקר מהברך ומעלה. לעיתים גם הגב התחתון כואב. יש לציין שאמא שלי שנים סובלת מאותה הבעיה.

שלום,
אין לי ספק שאת סובלת משתי בעיות:שינויים בע"ש תחתון ולכן עליך לפנות לבדיקת אורטופד גב.כמו כן את סובלת מדליות ונימים.יש לעשות חלוקה בין תלונותיך לבעיות מהן את סובלת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי נימים בולטים ברגליים מגיל מאוד צעיר. וגם היום בגיל 24 הם הופכים לבולטים יותר ויותר. אני מטפלת בזה בזריקות של אטוקסיסקלרול אחת לחצי שנה. השאלה שלי האם זה בכלל עוזר לטווח הארוך או שזה טיפול זמני? והאם יש טיפול מונע לתמיד?

שלום בדוי,
בגיל 24 שנה קיים סיכוי סביר להופעת נימים נוספים.הטיפול הינו פתרון זמני בלבד ויש לחזור עליו מידי מספר שנים.רק לאחר גיל 50-52 שנה יש סיכוי שהנימים לא יחזרו.הסיבה לכך הוא הקשר בין הופעת נימים לשינויים ההורמונלים שגוף האישה עובר מידי חודש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני בהריון שני, תחילת שליש שני, בעבודתי אני הרבה על הרגליים.. לפני כמה שבועות יצאו לי וורידים ברגל אחת, בעיקר בשוק, וכמעט כולו מכוסה בורידים ובעיקר נימים בולטים..
היום זה גם התחיל לכאוב לי..
השאלה שלי היא איזה חוזק של גרביים אלסטיות אני צריכה לקנות? האם אני צריכה קודם לראות רופא??
תודה מראש
נועה

שלום נועה,
קשה לענות על שאלתך מבלי לבדוק אותך.סוג הגרב והלחץ נקבעים בבדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

עברתי לפני מספר שנים ניתוח בו הסיר הרופא את וריד הספנה ברגלי. כיום הורידים חזרו ודבר מציק מאוד. הרופא אליו פניתי המליץ על כמות קטנה של הזרקת קצף שתועיל לפחות להפחתת הכאב,היות והדבר מסוכן לדעתו. האם כדאי לי להסתפק בהזרקת כמות מעטה או שעדיף לפנות לטיפול בלייזר? כמו כן מה עושים עם כמות רבה של נימים בולטים?

שלום לוי ורדית,
במידה וניתן לתקן את המצב בניתוח לייזר הרי אין לי ספק שזה עדיף.בכל מקרה עליך לעבור דופלקס ורידים אצל הרופא שיטפל בכך בכדי להחליט על הטיפול האופטימלי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

סובלת מדליות ברגליים מגיל צעיר מאד , הבעיה היא בעיקר אסטטית, לפני כשנה עברתי טיפול בזריקות להעלמת נימים בולטים, הטיפול הצליח בחלקו, שכן רק הנימים הבולטים במיוחד והמכוערים במיוחד נעלמו, מה היית ממליץ לי לעשות לפתור את הבעיה, שהיא אמנם רק אסטטית אבלי לי מפריעה מאד
תודה
אלונה

שלום אלונה,
עליך לעבור בירור יסודי לזיהוי מקור הנימים ברגלים.לאחר הבירור ניתן לשקול בצורה רצינית יותר את צורת הטיפול הנכונה והמתאימה לך !
אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page