העלמת נימים בהזרקות

העלמת נימים מבוצעת תוך שימוש בזכוכית הגדלה והזרקה עם מחט עדינה של חומרים סקלרוזנטים (Polidocanol) אשר פוגעים בדופן הנימים. תגובת הנימים הרטיקולרים היא בכיווץ מיידי לאחר ההזרקה ובהמשך סגירה והעלמת הנימים. יש לחזור על טיפול העלמת נימים מספר פעמים כאשר מדובר באזורים נרחבים. בתום כל טיפול יש לאגוד את האזור למספר ימים לפי ריכוז החומר.


שיעור הצלחה בהזרקות: 80-90 אחוז.

משך ההחלמה בהזרקות: העלמה מלאה של הנימים ממספר ימים עד מספר שבועות.


סיכונים בהזרקות: הילה חומה באזור המטופל שנעלמת ממספר ימים עד שבועות.


לחץ לצפייה בדף הסבר למטופל לפני ואחרי הטיפול

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

לפני כמה שנים ראיתי לראשונה נימים ברגללים במקום מסויים. לאחרונה אני רואה עוד ועוד שמתפשטים לאט על כל הרגל
עד כמה אפשר בעזרת טיפול בנימים הקיימים, לעצור התפשטות שלהם ברגליים

שלום סווטה,
לא ניתן לעצור את התפשטות הנימים.הגורם לנימים הם השינויים ההורמונלים שגופך עובר מידי חודש.עליך להשלים עם התופעה או לעשות הזרקות לנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, אחרי הזרקות לנימים ברגליים (לפני שנתיים) נשאר לי כתם בצבע סגול (2 סנטימטר) וגם יצאו נימים. רציתי לדעת עם אפשר לטפל בזה בגלי רדיו. תודה אירנה

שלום,
יתכן ואפשר לעזור עם גלי רדיו. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
יש לי נימים ברגלים וטיפלתי בהזרקות אמרו לי שטיפולי לייזר לנימים יותר טובים האם זה נכון?

שלום מירב,
קימות טכניקות שונות גם לטיפול בהזרקות לנימים.אסור לשכח לבצע דופלקס לורידים לפני תחילת הטיפול.אסור גם לשכח שבגיליים מסוימים הגוף ממשיך ליצר נימים בעקבות השינויים ההורמונלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני כתשעה חודשים ביצעתי טיפול בהזרקות לנימים, באיזור מסויים ברגל נוצרה דלקת, בעקבות כך ישנה התפוצצות חדשה וכתם באותו איזור, אני מעוניינת לבצע טיפול בלייזר בלבד מהחשש להיווצרות כתמים נוספים. האם ניתן לטפל אצליכם רק בלייזר? והאם יש טיפול נוסף?

שלום אורית,
אינני מבין בדיוק את תאורך.ההזרקות עצמן אינן גורמות ליצירת ורידים נוספים. אשמח לראותך במרפאתי שם נחליט יחדיו על דרך הטיפול בנימים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
יש לי הרבה נימים בצבעים כחול-אדום כמו עכביש. זה קרה לאחר הריונות. אין כאבים, זה רק בעיה אסתטית שמאוד מפריעה ולא נוחה לי. בדופלר הכל תקין. האם טיפול בהזרקות יכול לעזור? נאמר לי שהזרקות גורמות להופעה מוגברת ומוכפלת של הנימים. האם זה נכון?
תודה

שלום רב,
טיפול בהזרקות לנימים הוא השכיח ביותר.נותן תוצאה אסטתית כעבור מספר שבועות
כמובן שאיננו גורם להופעת נימים חדשים
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

מנסיון ומקריאת כתבות בנושא,הבנתי שהזרקה אינה מביאה לתוצאה טובה. אם לא מדייקים בהזרקה אז נוצרים כתמים של שטפי דם. רגלי מלאות בנימים-האם לייזר לא עדיף עבורי על הזרקות לנימים??
תודה ושנה טובה

שלום עדית,
טיפול בנימים בדרך מבוצע באמצעות הזרקת חומר מטרש עם מחט עדינה וזכוכית מגדלת או בלייזר עורי.כאשר מכירים את הטכניקה הטיפולית התוצאות מדברות בעד עצמן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לי נימים לא בולטים במיוחד אבל בכל זאת מעצבנים והלכתי לבדיקה במכון לא בארץ(אני גרה בהוגג קונג) ואמרו לי שאכן טיפול בלייזר יכול להועיל אבל יש אפשרות שעקב הטיפול יצאו לי נימים או וורידים במקומות אחרים ברגליים. אז יש לי שתי שאלות: האם זו אכן תופעה מוכרת? ובמידה ואני מחליטה לבוא לארץ לטיפול מה טווח הזמן הכי קצר שאני חייבת להיות בארץ? תודה רבה.

שלום לורן,
הנימים קשורים למערכת ההורמונלית של האישה.אי לכך כל עוד יש לך מחזור חודשי הרי יש סיכוי שיופיעו נימים נוספים.אני ממליץ ברך כלל על טיפול בהזרקות לנימים ולא טיפול בלייזר עורי.במקרים של ורידים בולטים המלצתי לליזר תוך ורידי.אורך הטיפול נקבע לפי כמות הנימים ממנה את סובלת.לאחר בדיקה ניתן לעשות חישוב למשך הטיפול.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, מהי העלות של העלמת נימים??? במידה ויש לי רק בשני אזורים?

שלום לילי,
עלות ביקור והזרקות לנימים מחירו 800 ש"ח.אינני יכל לתת הערכה מה מספר הפעמים שעליך להגיע בכדי להעלים את כל הנימים שהופיעו ברגליך.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יצא לי לראות חלק מתכנית טלויזיה בה דיברו על העלמת ורידים באמצעות לייזר חיצוני בלבד ואחוזי הצלחה גדולים ללא התערכות פנימית (כמו האנדולייזר הזה למשל..)
אילו פרטים נוספים אפשר לקבל על הטיפולים בלייזר חיצוני והאם הטיפול כואב?

שלום חן,
אינני יודע היכן שמעת על הטיפול.הטיפול מאד כואב התוצאות ברגלים לא טובות ובפנים כן.הטיפול ממושך ולעיתים חיבים לחזור עליו מספר פעמים.אני מעדיף באופן מוחלט את הההזרקות לנימים.באותם מיקרים שהנימים קטנים מאד יש לשקול טיפול בלייזר עורי.במקרה זה המלצתי דר' משה לפידות מHMC .
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, עברתי ביום שלישי האחרון (לפני יומיים) טיפול ראשון בהזרקות לנימים, רק ברגל אחת, והאמת שאחרי הטיפול ב-כ-ל-ל לא כאב לי, וגם עד עכשיו לא כאב בכלל, למרות שהיו די הרבה הזרקות (כלומר, בהרבה נקודות), אבל משהו אחד כן מטריד אותי.. משעה בערך לאחר שסיימתי את הטיפול, התחיל לכאוב לי מאחורי הברך (קיבלתי גם שם זריקה, וה"עכביש" שם באמת היה גדול יחסית) ועברו יומיים ועדיין כואב לי שם וקשה לי לקפל את הרגל. האם אני צריכה לדאוג? איך אפשר להקל על הכאב? ומה מומלץ לעשות אחרי טיפול כזה כדי לזרז את ההחלמה או לייעל את הטיפול? (אני בת 23, אם זה משנה)
תודה רבה, דפנה

שלום דפנה,
ממליץ לחזור לרופא המטפל(הרופא המזריק) על מנת לבצע דופלקס לורידים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

19 שאלות גולשים בנושא: הזרקות לנימים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png