הוצאת ורידים דרך חור מחט

הטיפול מיניפלבקטומי מתבצע בהרדמה מקומית או כללית, ואינו כרוך בכאב. ד״ר קורן נוטל מחט דקה ויוצר חור קטן מעל הוריד הפגוע. דרך החור מוכנס וו באמצעותו שולפים את הוריד ומוציאים אותו. את החור סוגרים באמצעות דבק מיוחד או מדבקות סטריליות.

הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מורידים גדולים או בינוניים ללא אי ספיקה בספנות.

 

שיעור הצלחה: 95-98 אחוזים עם תוצאה אסטתית מקסימלית.


משך ההחלמה: 7-10 ימים ללא הגבלה בכל פעילות גופנית החל מהיום הראשון.


סיכונים: שטף דם תת עורי הנספג תוך שבועיים.


חברות הביטוח: “כלל“, “הפניקס“, ”הראל", "מגדל" ו-“מנורה“ מעניקות כיסוי ביטוחי מלא לניתוח. 


לחץ לצפייה בדף הסבר למטופל לפני ואחרי הטיפול.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום אני סובלת מאי ספיקת דם בספינה הארוכה הממשיכה בוריד הקורטלהמתחבר אליה באזור הברך ובאזור סובך השוק הודגמו ורידים קונטרלים שטחיים עם אי ספיקה. הרופא לכלי דם שפניתי אליו ממליץ על ניתוח להוצאתורידים
רציתי לדעת מה הסיכויים והסיכונים בניתוח ומה ההבדל בינו לבין לייזר

שלום הראל ורד,
מומלץ לסגור את הספנה הארוכה באמצעות סיב אופטי ולייזר,הכל דרך חור מחט אחד .שאר ההתפצלויות בכריתות דרך מספר חורים נוספים.הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית עם 98% הצלחה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד"ר קורן שלום,
1. האם יש השתתפות של קופות החולים בטיפול בלייזר או שהוא נעשה באופן פרטי בלבד?
2. מהי העלות של הטיפול?
3.האם הטיפול פותר את הבעיה או שיש נטייה להישנות בשלב יותר מאוחר באותו הוריד שטופל?

שלום אביבה משקטו,
חלק מקופות החולים משתתפות בעלות חדר ניתוח . רוב חברות הביטוח הפרטיות משתתפות באופן מלא בכיסוי עלות הניתוח.לגבי השאר הניתוח הוא פרטי.הטיפול פותר את הבעיה באופן מוחלט:באמצעות הסיב האופטי סוגרים את הספנה שמהווה את הגורם לבעיה בהמשך לפי הצורך דרך חור מחט מוצאים את הורידים המורחבים.הכל נעשה בהרדמה מקומית ,נמשך כשעה ,שחרור מידי הביתה וחזרה למחרת לפעילות רגילה.מדובר על הצלחה ניתוחית של 97-98% . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, שמי אייילת בת 36 סובלת מדליות בירך ברגל שמאל עד המפשעה. הדבר גורם לכאב רב, במיוחד בימי תקופת המחזור החודשי.לפני כ- שנתיים עשיתי בדיקת דופלקס ורידי הרגליים. לסיכום כתוב- נצפו דליות באספקט האחורי של ירך עם מקור בורידי האגן.אני מורה ורוב שעות עבודתי הן על הרגלים.מהו הטיפול הטוב ביותר במקרה כזה?
תודה

שלום איילת שקד,
עליך להבדק תוך כדי ביצוע דופלקס לורידים.לדעתי את צריכה לעבור ניתוח מיניפלבקטומיה.קשירת מוצא הורידים והוצאתם דרך חור מחט. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מהו אחוז המקרים בו יש להשלים את הניתוח ע"י הוצאת הוריד או הזרקת קצף?

שלום משה אשכנזי,
באחוזים גבוהים אני משלים את הניתוח בכריתות דרך חור מחט.תוך כשעה הבעיה של כל הרגל נפתרת על הצד הטוב ביותר.לפי הבנתי בנסיון של למעלה מ-800 ניתוחים זהו חלק מהניתוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 61 בקורב, בשתי רגליי יש ורידים במיוחד רגל ימין זה מציק מתנפח מתחמם מפריע הכל. מפחדת לעות כל ניתוח שהוא ולא יודעת האם דחוף במצבי או ניתן לחיות כך איך אוכל להיפש כדי לדעת יותר םרטים אנא ענו לי בדואל תודה ההבחנה שרשמו לי screening for other specified conditi ons varicose veins

שלום עדנה,
בדיוק בשבילך פיתחו את הטכניקה של לייזר תוך ורידי.הפעולה מבוצעת דרך חור מחט וסיב אופטי המחובר למכשיר לייזר .הפעולה מינמלית עם חזרה מידית לפעילות רגילה למחרת הטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר ארנון קורן
אני בת 24 וחצי,אני סובלת מהרגל השמאלית יש לי רגל נפוחה וורידים שיוצאים,בעבודה הנוכחית אני עומדת 6 וחצי שעות ובסופו של יום עבודה אני סובלת מכאבים ברגליים..עשיתי בעבר בזמן הצבא בדיקת אולטרסאונד אצל רופא בבית חולים רמב"ם,ולא עשיתי ניתוח בסוף,השאלה שלי מה עדיף לייזר או ניתוח לעשות?והאם זה כדאי בגילי?

שלום רז מחפודה,
במידה ויש להחליט בין ניתוח לבין טיפול בלייזר הרי הטכניקה השניה כמובן יותר מתאימה לבחורה בת 24 שנה.מדובר בטיפול אשר מבוצע דרך חור מחט ,ללא צלקות, בהרדמה מקומית תוך שחרור מידי הביתה. אשמח לראותך במרפאתי לחזור על דופלקס ורידים ולהחליט יחדיו על הטיפול המתאים לך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
יש לי ורידים ברגליים לפני חודשיים התחילו כאבים ברגל ימין (זאת הפעם השניה) עשיתי בר ניתוח אחד ברגל. עשיתי דופלקס ורידי הרגליים וברגל ימין הודגמה פקקת שטחית של הוריד הספנה הארוכה ודליותיו בגובה השוק ללא התפשטות למערכת ורידים עמוקה. לציין אי ספיקת מסתמי ה- sfj ומסתמי הוריד הספנה הארוכה.
אני צריכה לחזור כמובן לרופא אך בינתיים אם אפשר לקבל תשובה מה זה אומר האם זה נורא צריך ניתוח רציני או דרך חור מחט מספיק? בתודה מראש על התשובה . ליאורה

שלום ליאורה ר.,
לפי תשובת הדופלקס את מתאימה לניתוח לייזר תוך ורידי /אנדולייזר(פרטים באתר).מדובר בפעולה קלה יחסית המתבצעת בהרדמה מקומית ,ללא צלקות ,שחרור מידי הביתה ולמחרת לעבודה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אשמח לדעת מה ההבדל בין ניתוח זה וניתוח לייזר וכייצד יודעים מי מבניהם הוא המתאים יותר..?

שלום אורלי וקנין,
לאחר בדיקה מזהים את הבעיה ומחליטים יחדיו על הטיפול האופטימלי.לעיתים אני משלב בין שני הניתוחים.כאשר שולטים בכל הטכניקות ניתן לעשות את כל השילובים ולהגיע לתוצאה האופטימלית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לי דליות ברגל ימין וברגל שמאל ורידים בולטים אני לא אוהבת את עצמי עם כל הדליות והורידים ומצד שני אני פוחדת מניתוחים האם ישטיפול ללא ניתוח ומה יעלותו

שלום שושנה,
המלצתי לטיפול בלייזר תוך ורידי בהרדמה מקומית.הטיפול כולו נעשה דרך חור מחט,נמשך כשעה לכל רגל,שחרור מידי הביתה וחזרה לעבודה ביום שלמחרת.אין חתכים ואין צלקות.הטיפול מתאים מאד ל"פחדנים" עם הצלחה ניתוחית של לפחות 97% . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 25,יש לי מספר ורידים בולטים ברגל ימין.לפי בדיקה שעשיתי, יש לי אי ספיקה ברגל ימין. הרופא המליץ לי על ניתוח. האם טיפול דרך חור מחט מתאים לי? האם עדיף לי לחכות לאחר הלידות, שממילא יביאו עימן ורידים נוספים?
תודה.

שלום איילת,
במקרה שלך הטיפול העדיף הינו אנדולייזר.טיפול עם שיעור הצלחה מקסימלי,שומר על האסטתיקה של הרגל ולא מגביל בחיי היום יום. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

22 שאלות גולשים בנושא: חור מחט

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png