העלמת נימים בגלי רדיו מהפנים

Advance Vein Therapy – A.V.T​

  1. טיפול אסטתי מדויק בורידים ונימים

  2. ניתן לטפל בכל עונות השנה כולל בקיץ ,אין מניעה מחשיפה מידית לשמש

  3. מתאים לכל סוגי העור ללא חשש מפיגמנטציה

  4. אין צורך בגרב או תחבושת אלסטית לאחר הטיפול

  5. מתאים לטיפול בנימי עכביש (SPIDERS ),ורידים רטיקולרים, פתחיות, אדמומיות בפנים (ROSACEA) והמנגיומות קטנות.

  6. מתאים לטיפול ברגליים, ידיים ופנים (קורפורוזות)

  7. חזרה מידית לפעילות יום יומית מיד לאחר הטיפול

  8. אין מגבלת גיל ,מבוצע ללא הרדמה

  9. הטיפול מאושר לטיפול רק לכירורג כלי דם

 

הנימים מהווים הפרעה אסתטית ומיקומם בעומק מספר מיקרונים בעור. לעיתים הנימים מוזנים על ידי ורידים רטיקולרים (נימים עמוקים) המהווים גם הם הפרעה אסתטית. הנימים מופיעים כרשת עדינה בצבע אדום או כחול.

A.V.T טכנולוגיה חדשנית להעלמת נימים בגלי רדיו

טיפול ורידים מתקדם (A.V.T ) מבוסס על טכניקת RF (גלי רדיו) היוצרים טרמוקואגולציה בתוך הורידים והנימים. האנרגיה מועברת באמצעות מחטים עדינות.המחט אשר חודרת לנימים מעלה בתוך הנימים את הטמפרטורה ובצורה זו סוגרת ומעלימים אותם. קיימות מחטים מחומרים שונים ובגדלים משתנים המאפשרות העלמה של כל סוגי הנימים בעור בכל איבר כולל ידיים ופנים.


שיעור הצלחה בהעלמת נימים בגלי רדיו: 98 אחוז .

משך ההחלמה בטיפול בגלי רדיו: מידי וללא שימוש בגרב אלסטית לאחר הטיפול.


סיכונים בטיפול העלמת נימים בגלי רדיו: נקודות אדומות שחולפות לאחר מספר ימים באזורים שטופלו.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום,
1. האם ניתן להעריך בכמה טיפולים אפשר להעלים לגמרי נימים מאזור הפנים/רגל?
2. האם משלמים עבור כל הטיפול (עד היעחמות הנימים) או עבור כל ביקור ?
3. כמה עולה?
4. מה קורה במידה ונימים לא נעלמים? מחזירים את הכסף?

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי שם אוכל לבדוק,להסביר ולהתחיל בטיפול. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני סובלת מבעיה של אצירת נוזלים בגוף, וכתוצאה מיכך סובלת בנפיחויות בכל הגוף והפנים.אצירת נוזלים זאת גורמת בנוסף לכאבי ראש אדירים ולכן אני נימנעת מלישתות נוזלים בכמות גדולה. בדיקות דם שעשיתי היו תקינות וכן אולטרסאונד כליות הראה על פעילות תקינה של הכליות. אני מעוניינת להגיע אליך לאחת המרפאות לבדיקה, אך קודם אבקש לדעת אם זה בתחום שלך. אשמח מאוד אם יצרו קשר עימי מאחת ממרפאותך באיזור הצפון. תודה רבה.

שלום אילנית,
ממליץ להפנות את שאלתך לנפרולוג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בעלי בן 63. בריא בדרך כלל. בבדיקת CTראש+מערות פנים נמצא כי בסך הכל כמעט הכל תקין פרט ל: 1. ריקמת המוח בגדר התקין, למעט איזור היפודנסי (נוזלי) קטן באונה פריאטלית מימין. 2. עורק וורטברלי שמאלי מסוייד. 3. מלאות במחצית הימנית של סינוס פרונטלי ימני.
נשמח לדעת מה עליו לעשות כהמשך טיפול, אילו בדיקות עליו לעבור והאם אכן הוא נמצא בסכנה.
תודה על תשובתך

שלום בן בנימין,
אנא הפני שאלתך לנאורוכירוג ולרופא אאג.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
הנני בת 27, מזה כחודשיים סובלת מנימול בכל הצד השמאלי של הגוף (כולל חלק מהפנים), כאבים בבטן התחתונה ובחזה. בעקבות כך אושפזתי לכשבועיים בבי"ח (השתחררתי לפני כשבועיים).
במהלך האשפוז בוצעה בדיקת CT ריאות (יצא תקין) ובדיקת דופלקס ורידי הגפיים התחתונים וזאת עקב חשד ל DVT עקב D DIMER גבוה מאוד וחריג(1117 בבדיקה הראשונה ו-1141 בבדיקה השניה).
בדופלקס לא נמצא טרומבוס במערכת הורידית העמוקה. כמו כן ביצעתי MRI למוח (יצא תקין) ולעמוד השדרה (ממתינה עדיין לפענוח) בכדי לשלול מחלה דמיאנילטיבית. הופניתי להמטולוג להמשך בדיקת קרישיות יתר (טרם בוצע). אני מרגישה שכאילו משהו עוצר את זרימת הדם שלי. מה גם שעם הופעת הנימול שמתי לב לשינוי בוורידים בידיים אשר נהיו יותר נפוחים (בהשוואה ליד ימין). אני מתקשה בהזזת הגפיים והסימפטומים רק הולכים ומחמירים (קושי בהזזת האצבעות ביד שמאל והיד נהייתה כחולה היום בפעם הראשונה מאז הסימפטומים החלו)
לאחר שהלאתי אותך בכל הפרטים האלו, האם ייתכן כי אכן מדובר בקריש דם ולא בנזק עצבי? האם ייתכן כי קריש הדם מסתובב לו במקום אחר בגוף ולאו דווקא בריאות או בוורידים העמוקים ברגליים?
לתשובתך אודה.

שלום הדר,
האם בוצע CTA והאם קיבלת תשובה לגבי SVC ?
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בחורה בגיל 35 שסובלת מיזה מס שנים מתופעה של אצירת נוזלים ונפיחויות בגוף ובפנים, עשו לי אולטראסאונד לכליות ולא מצאו בעיה,העיניין הוא שהבעיה מחריפה, אני נותת שתן פעם ביום, ולאחרונה יש כאבים באיזור הכליות,כאבים אילו נירגעים בזמן ששלפוחית השתן מכילה מעט שתן אולם ברגע שאני משחחרת את השתן הכאבים חוזרים,אין לי מחסור באדלגן, ניסיתי תרופות טיבעיות לשיחרור נוזלים אולם ללא הועיל. אודה לך אם תיצרו קשר עימי ואוכל להגיע למרפאתך לאיבחוןץ אני אובדת עצותך ולא יודעת מה לעשות.

שלום אלונה,
אנא הפני שאלתך לנפרולוג מומחה כליות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
האם מותר לטפל בנימים שיצאו בפנים,ובחזה במהלך הריון (חודש חמישי )
תודה

שלום,
ניתן לטפל בנימים בהריון באמצעות גלי רדיו.לא כל סוג של נימים מתאים לטיפול זה.באם ניתן להמתין הייתי מעדיף לטפל לאחר הלידה.יעוץ ניתן כמובן לעבור גם בשלב זה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בת 57 התגלה היצרות קשה בקורטיס 98%
לפי דברי הרופא, זהו העורק שמוביל דם לפנים, תחת תרופות אספרין, האם אין צורך בניתוח? או בדיקות אחרות, לא ממש מבינה לאן הטיפול שקיבלתי מוביל... תודה

שלום רונית חלבי,
עורק הקרוטיס מתחלק באזור הצואר לעורק הפנימי- שמזרים דם לתוך המח ולעורק החיצוני- המזרים דם לפנים.אנו ממליצים על ניתוח כאשר ההצרות בעורק הפנימי או בעורק המשותף לפני ההתפצלות.לפי תאורך אין צורך בניתוח אלא בטיפול באספירין המתאים לשאר אזורי הגוף בהם כנראה יש גם הצרויות.הייתי ממליץ בכל מקרה על דופלקס נוסף במכון אחר בכדי לאשר שלא הפכו בין העורקים ושההצרות הינה בעורק הפנימי!
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני חולה סוכרתי מטופל באנסולין.בבדיקת עורקי הצואר הובחנו ב-2 הצדדים:שינויים טרשתיים קשים באיזור הבולבוס-אינטימה לא סדירה מעובה במקצת.בבולבוס ובמןצע הענף הפנימי הודגמו רבדים גדולים לא הומוגנים,סמיכים,בעלי שטח פנים לא סדיר ובעובי של 4.2 מ"מ.זרימת הדם בעורק וענפיו בעלת אופי ומהירות תקינים.אין עדות המודינמית להצרות.הביקה הגיעה בעקבות תלונה על כאבי ראש חריפים אחרי הליכה במהירות .אנא התיחסותכם.
תודה

שלום רמי,
אין קשר בין הממצאים בדופלקס לבין תלונותיך.ראשית עליך לפנות לנאורולוג בהמשך לעבור את בדיקת הדופלקס מידי 6 חודשים ולהכנס למעקב כירורג כלי דם.אופציה אחרת להבדק על ידי נאורולוג המומחה בזרימת הדם המוחית שיענה לך על שתי הבעיות.המלצתי :דר' יונתן שטריפלר 7557111 03 .
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
אני בת 38 ואובחנתי לפני כ-11 שנה ב-MTHFR הומוזיגוטית. הבדיקה לגילוי המצב נעשתה לאחר שני ארועים של שיתוק זמני, הראשון שנה לאחר הלידה הראשונה בפלג גוף העליון צד שמאל (יד ופנים), השני בזמן ההריון השני שוב בשמאל (פנים, יד ורגל). הארועים חלפו מעצמם. כיום אני רק נוטלת חומצה פולית ואיני במעקב.
האם אני צריכה לפנות להמשך מעקב/טיפול? האם מומלץ/לא מומלץ הריון נוסף?(בזמן ההריון יש סיכון רב יותר לארועים מהסוג המוזכר)
מחכה לתשובתך.

שלום יעל רגב,
עליך להפנות שאלתך להמטולוג ולהיות תחת השגחתו באופן קבוע.אכן בזמן ההריון יש סיכון מוגבר לפקקת חוזרת.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום שבת שלום שמי אתי אמא שלי בת 60 כמעט יש לה שנים על גבי שנים בעיות של ורידים ברגלים במיוחד ברגל שמאל שהרגל תמיד יותר נפוחה מהשניה היא תמיד עם בעיות של לחץ דם גבוה היא לוקחת כדורים לדילול הדם וללחץ הדם הגבוה. לאחרונה לפני שנה שנתיים בערך עם אני לא טועה גילו לה שיש לה חסימה בעורקים של הכלי דם שמגיעים בצד של הגרון .בצד אחד בגרון היה לה חסימה של 50 % והשניה בצד של 70% חסימה היא עברה ניתוח בצד של ה70% חסימה והם בטעות לא סגרו לה כמו שצריך והיא לא יכלה לנשום והיה לה הרבה לחה והיא עברה לאחר אותו יום בבוקר. ניתוח נוסף שנעשה לה בצקת בגרון והיו צריכים לעשות לך חור בגרון שתוכל לנשום כי הם עבדו לא כמו שצריך, ואחר כך היא היתה בטיפול נמרץ נישמתי במשך 5 ימים מורדמת ומונשמת עם מכישירם וכדומה. זה קרה במלחמה האחרונה לפני שנה בערך.וכמעט היתה על סף מוות היא חלמה שהיא רואה את אמא שלך ושל בעלה אבא שלי זכרונם לברכה שהם קוראים לה לבוא אליהם. ובתת מודה שלה היא ידעה שעדיין היא לא צריכה ללכת אליהם ואמרה הם מתים והתעוררה. לאחר בדיקה עם הרופא המטפל אמרו לה שהניתוח שעשתה זה כמו שלא עשתה כלום .ועדיין יש את אותו חסימה והיא צריכה לעשות בצד השני של ה50% חסימה מאחר וזה עלה והיא לא מוכנה בשום פנים ואופן לעשות ניתוח זה שוב מאחר ובראשון זה לא הסתדר, אז אמרו לה שתקבל אירוע מוחי עים לא תבצע זא. חס וחלילה לא עלנו. אז שאלתי היא : עם היא נקראת שהיא היתה במוות קליני וחוותה איך קוראים לזה חיים לאחר המוות. ושאלה שניה מה אפשר לעשות שלא תקבל חס וחלילה עלינו אירוע מוחי. אנא אנא תשובתך בהקדם אודה לך ושבת שלום.

שלום שמי כהן אתי,
הצרויות קשות בעורקי הקרוטיס מהוות סיכון לארוע מוחי כאשר מדובר על 70% עם סימטומים ו-90% ללא סימטומים.רק במצבים אלו מומלץ לעבור ניתוח .הצרות של 50% מכל מקרה איננה מהוה אינדקציה לניתוח אלא מעקב בלבד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

141 שאלות גולשים בנושא: פנים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png