כתמים חומים

אני בת 38 וכבר20 שנהיש ל כתמים חומים באיזור הביקיני ובשווקיים,ישליורידים ועכשיו גיליתי גם בצקת בכף רגל ימיןעד העצם יש טיפול למצבי ומהו?

שלום מיכל,
ממליץ בדיקת דופלקס לורידי הרגלים בכדי להבין את המקור לבצקות ברגלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

בשנת 2010 עשיתי הזרקות קצף לורידים (כ: 5-6 הזרקות) עקב ורידים בחלק האחורי של הירכיים. לאחר ההזרקה האחרונה (לפני כ- 9 חדשים) רגל ימין התנפחה ובמדידה של רופאת כלי דם של קופ"ח הכללית הפרשי הקטרים בין הרגליים הינם כ- 3 ס"מ. הרגל עד היום נפוחה וחמה יותר מרגל שמאל ולאחר מקלחת עם מים חמים ממש רותחת. מלבד זאת בחלק הקדמי של הרגל, שלא היו לי שם ורידים, יש כעת ורידים דקים וכתמים חומים בכמה מקומות. הרופא המזריק המליץ לי על גרב אלסטית. כ"כ בצעתי דופלר שהראה שאין DVT. הומלץ לי בקופ"ח גם על עיסויים לימפטיים, אבל לאחר כמה עיסויים הפיזיאוטרפיסטית אומרת שאין ליפאדמה, זו נראית רק דלקת של הורידים. גם רופא כלי דם נוסף בקופ"ח המליץ לי בעתיד על ניתוח לורידים. מה דעתך

שלום,
נשמע לי כבעיה לא ברורה:ורידים?לימפה?הזרקות קצף?עליך לעבור בדיקת דופלקס מדוקדקת עלמנת להבין מה הגורם לתלונותיך. אשמח לראותך במרפאתי שם אני מבצע בעצמי את הבדיקה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

קבלתי טיפול בזריקות להעלמת נימים ברגליים.
הבעיה היא יותר נימים מאשר ורידים.
בתחילה הוזרק לי לוריד הראשי העובר לאורך הרגל ורק אח"כ טופלו הנימים.
הנימים נעלמו לשביעות רצוני אך הילה חומה שנשארה ונאמר לי שתעבור תוך מס' שבועות עד שנה לא נעלמה עד כה כ-3 שנים אחרי. זו גם הסיבה שאינני חוזרת לטיפול בנימים חדשים שיצאו. אני כהת עור (לא מאד) האם ניתן לטפל בכתמים החומים. האם יש שיטה שתמנע כתמים חומים בטיפול נוסף.
בתודה מראש.

שלום הילה,
ממליץ להגיע לבדיקת רופא עור אשר יכל לעזור בהעלמת הפגמנטציה.ממליץ על דר' משה לפידות אשר מקבל בהרצליה פיתוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד״ר שלום! יש לי בעיה מוזרה אני חושבת שאין עוד מישהי עם בעיה כמו שלי, מעולם לא לבשתי חצאית כל היריכיים דלי מלאות בכתמים חומים , אני מאוד מתוסכלת האם יש איזשהו פתרון לבעיה?! יש לציין שהשוקיים לעומת זאת במצב טוב , אודה לך אם תחזור אליי בהקדם

שלום רב,
יתכן ויש לך דליות לפי המתואר לא ברור האם יש בעייה ורידית או לא אשמח אם תסורי למרפאתי להערכה ראשונית
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

האים יש טיפול לכתמים ברגלים?

שלום,
כתמים על רקע נימים ניתן לטפל בגלי רדיו.כתמים על רקע פגמנטציה מומלץ לטפל על ידי רופא עור.
בברכה,
דר' ארנון קורן

היי אני בת 27 מגיל 23 הופיע לי ורידים בולטים ברגל ימין ולפני שנתיים זה נהיה חמור כאבים, קושי לעמוד על הרגלים זמן ממושך עקב דיאטה ולאחר מכן עלייה במשקל אני יודעת את הסיבות,גנטיקה והשמנה התחלתי טיפול לפני חצי שנה מטופלת בזריקות קצף לורידים לאחר הזריקות נשארו לי כתמים חומים כהים השאלה שלי האם הכתמים יעלמו לחלוטין בעתיד. ובנוגע לנימים האם אפשר לטפל אחכ? האם הנימים יעלמו לחלוטין? בתקווה לתקווה

שלום שלומית,
הכתמים החומים בדר"כ נעלמים כעבור מספר חודשים.ניתן לטפל גם בצד האסטתי.ממליץ להפנות את השאלה גם לרופא עור אשר יתכן ויוכל ליעץ בהעלמת הכתמים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בבדיקת דופלר נמצא כי יש לי אי ספיקה בורדים ברגלים, כרגע אני מתלבטת בין ניתוח לייזר או הזרקה.
האם תוכל עזור לי להחליט מה עדיף ?

שלום דהן איריס,
ההבדל משמעותי בין שתי השיטות.בניתוח לייזר הבעיה נפתרת תוך שעת חדר ניתוח,ללא דלקת אלא צריבה של הוריד,ללא צלקות .בהזרקות חייבים לטפל ב4-6 מפגשים בזריקות לתוך הוריד ,היוצרות דלקת לעיתים כתמים חומים ולעיתים חייבים לחזור על הטיפול.אני אישית ממליץ על הטיפול בלייזר תוך ורידי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני 9 שבועות עברתי טיפול להסרת כתמים על פני נוצרו כתמים אדומים וחומים שמסרבים להעלם או להתבהר לרופא המטפל אין מענה לכן החלתתי לחפש מענה במרפאתכם בתקווה שתסייעו לי להגאל מכתמים אלה או לפחות להבהירם .יש לציין שאני בהירת עור

שלום,
אינני יודע איזה טיפול עברת ואיזה כתמים הופיעו.חייבים לראות תחילה.ממליץ לקבל פרטים מפורטים מהמטפל. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום דוקטור קורן בן-66 סובל כמה שנים מבצקות בחלק התחתון של הרגליים וגם כתמים חומים עד מתחת לברך אחרי שינה הרגליים נורמלים,לפעמים כאבים ולפעמים בלי,יש לי לחץ דם מטופל בכדורים כמו כן מאוזן בסוכר גם על ידי כדורים

שלום,
ממליץ בדיקת כירורג כלי דם עם בדיקת דופלקס ורידים
בברכה,
דר' ארנון קורן

השאלה יש לי בצקות בחלק רגל תחתוןובעקב מין צבע כחלחל אני חושב כמו כן יש לי כתמים חומים על הרגלים כמעט עד לברך דרך אגב הבצקות נעלמות כשאני קם בבוקר רגל נורמלית ויותר מאוחר היא מתנפחתוגם כאבים ברגלים תודה

שלום אבינועם,
ממליץ לבצע בדיקת דופלקס לורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב!
אני בת 27. לא ניסיתי לאבחן עדיין את בעייתי מבחינה רפואית. קראתי את השאלות שהופנו אליך והאמת שאני לא סובלת מורידים בולטים או כתמים חומים או אדומים או פצעים וכו'. לעומת זאת מה שמטריד אותי הוא שאני חשה גירוי ברגליים, ברך ומטה. זוהי לא אלרגיה כי העור לא הופך אדום או מגורה אבל זה ממש כאילו מגרד לי מתחת לפני העור. זה לא קורה תמיד אבל לא הצלחתי לאבחן לבד מתי זה כן קורה (אולי בעיקר אחרי מקלחת). זהו ממש גירוד עוקצני לכל אורך הרגל והוא נרגע לאחר כמה זמן. זה מאוד מטריד ולפעמים מונע ממני להירדם. יש לך איזה שהוא רעיון או שזה לא בתחום הכיבים וכו'?
תודה רבה מראש
מי-טל

שלום מי-טל,
אנא הפני שאלתך לכירורג ע"ש בשאלת הפרעה ספינלית תחתונה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

14 שאלות גולשים בנושא: כתמים חומים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png