בעיה אסטתית

שלום,
אני סובלת מבעיה של נימים. בהתחלה כשנולדתי לא היו לי נימים בולטים כלל אך בגיל 5-6 בערך הם התחילו להופיע על השוקיים ועכשיו הם מתפשטים לאזור הירכים והבטן. האם זו בעיה אסטתית או רפואים בתודה מראש,
אריאל

שלום אריאל,
מדובר במבנה מולד אשר לא מהווה בעיה רפואית,יתכן הפרעה אסטתית בלבד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום רב אני בת 31 ולפני כשנתיים צבע עורי השתנה ונהייתי שקופה כלומר רואים את כל הורידים בגוף כמעט. מה זה? ולמה זה, האם ניתן לעשות משהו? אשמח לתשובה תודה

שלום רחלי שושני,
מדובר בתכונת גוף ולא בבעיה.ניתן לטפל בהזרקות אך מדובר בבעיה אסטתית בלבד. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 29 וחצי וכבר בגיל 17 הבחנתי בורידים (או שמא נימים) שצצים ברגלים בצבע כחול וורדרד ויוצרים מראה של "מפת דרכים של רכבת תחתית". אני מאוד מעוניינת להעלים בעיה אסטתית זו. מהן הדרכים הטיפול העומדות בפני?

שלום פנינה,
הטיפול האופטימלי הינו בהזרקת חומר מטרש במחט עדינה תוך שימוש בזכוכית מגדלת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 30 ובשנתים האחרונות רגלי התמלאו ורידים ונימים (ללא כאבים אך זו בעיה אסטתית) היתי ביעוץ לטיפול באמצעות זריקות ורופא אחר המליץ על לייזר ,אני די מתלבטת באיזו דרך כדאי לטפל אך קראתי בכתבה שלכם שחברת "מנורה" מכסה את הטיפול בלייזר האם הכוונה לביטוח בריאות? והאם יש לכם מרפאה בירושלים?

שלום דנה,
ביטוח בריאות של מנורה מכסה טיפולי ורידים אך לא טיפולים אסטתיים בנימים.במידה וקימת בעיה ממשית בורידים קיים בדרך כלל כיסוי.המרפאה הקרובה ביותר לירושלים נמצאת ברמת גן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום דר קורן. אני סובלת מנימים רבים ברגליים, טופלתי בהזרקות שלא עזרו. קיבלתי אבחונים סותרים לגבי אותם ממצאים, רופא אחד טען שהבעיה אסטתית ורופא שני טען שאני צריכה ניתוח... יש לי שתי שאלות? האם אתה מבצע דופלר במרפאתך כחלק מפגישת הייעוץ? תוכל לתת לי טווח מחיר של טיפול בגלי הרדיו? כלומר עבור פגישה אחת, ברור לי שיהיו מספר. תודה .

שלום,
לפני התחלת כל טיפול אני מבצע בדיקת דופלקס לורידים.בהמשך מסביר ונותן המלצות לטיפול.טיפול בהזרקות ו/או גלי רדיו מחירם 1000 שח לביקור.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן,
אני בן 43 ועוסק בפעילות ספורט אינטנסיבית ( ריצות למררחקים ארוכים).
מזה מס' שנים יש לי ורידים נפןחים מאוד רק ברגל שמאל.
עד כה נאמר לי שמדובר בבעיה אסטתית בלבד ואכן עד כה זה ממש לא הפריע לי.
שאלותיי:
1. האם התופעה משפיעה על פעילותי הספורטיבית המאומצת?
2.האם יש סיבה ספציפית שמדובר ברגל שמאל בלבד?
3.בכל מקרה אני מעוניין כעת להעלים ורידים אלו ולהמשיך בפעילותי הספורטיבית. אשמח לקבל המלצה על סוג הטיפול הראוי ביותר עבורי.
תודה מראש
רון

שלום רון,
אין הסבר מדוע אתה סובל ברגל שמאל בלבד.יתכן ולאחר בדיקה ושיחה עימך נקבל הסבר לתופעה.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולאחר מכן אוכל להמליץ על הטיפול המתאים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
מאז ומתמיד סבלתי מהתפוצצות נימים, אך הדבר לא היווה בעיה אסטתית עבורי. מרגע כניסתי להריון, הבעיה החמירה. הפנים התמלאו אט אט בנקודות אדומות, וכן אזור החזה והידיים. מדובר בנקודות די קטנות אך מפריעות מאד
איזה טיפול מומלץ למצב זה?
וכן, האם ניתן לטפל במהלך ההריון או לאחר הלידה?

שלום רינת,
את חייבת להמתין עד לאחר הלידה.חלק מהתופעה תחלוף בעצמה ושאר הממצאים ניתן לטפל בהם בהזרקות או בלייזר עורי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
יש לי בשני הרגליים ממש מעט ורידים שהם בעיה אסטתית בלבד ולא רפואי. הייתי מאוד רוצה להעלימם אך אינני יודעת אם תהיה לי אפשרות כספית.מהי העלות לטיפול? אשמח לקבל תשובה. תודה

שלום מאלי מזרחי,
ניתן להעריך את עלות הטיפול רק לאחר בדיקה במרפאה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בס"ד
שלום לך ד"ר קורן אשמח אם תוכל להשיב לי על כמה שאלות או לפחות על חלקן
אני בת 36 סובלת מורידים ודליות ברגליים כבר משנות העשרים שלי המאוחרות ועד עכשיו שהמצב הלך והחמיר יש מצבים שאני לא מסוגלת כבר לעמוד ואני חייבת ללכת להניח את הרגליים במיוחד רגל שמאל.
לפני מס' שנים בסביבות גיל 27 ביררתי אצל רופא מומחה לוורידים הוא הציע לי אז בזמנו לעשות זריקה לתוך הוריד אבל לא עשיתי כלום בנדון כי האמת קצת פחדתי כי הוא אמר לי שאני אצטרך לא לצאת ולחשוף את הרגל לשמש למשך תקופה מסויימת וכו'
עברו מס' שנים ולפני בערך כשנתיים הלכתי להתייעץ אצל רופא מומחה לוורידים דרך הקופת חולים והוא אמר שהוא לא רואה שום צורך לעשות כלום בנדון שהמצב סביר ואין צורך לעבור ניתוח או זריקות, כל זאת לאחר שהסברתי לו שאני גם סובלת לפעמים מכאבים חזקים עד כדי כך שאני צריכה לשכב ולהרים את הרגל. אני בחורה די צעירה ואני לא נהנית אני רוצה מאוד ללכת עם הילדים שלי לחוף הים או סתם ללכת עם חצאית קצרה ואני נמנעת כי אני מתביישת מהמראה של עצמי אני לא יכולה לצערי להסתכל על זה במראה כי זה נראה ממש לא אסטטי ומכוער מאוד.
רוצה אני בכל מאודי לטפל בעצמי, אבל אני יודעת שבד"כ העסק הזה כרוך בהוצאה גדולה
אשמח אם תפרט לי בכללית אפילו עד כמה העסק הזה יכול לעלות
אודה לך מכל הלב אם תעכן אותי
תודה רבה
וסוף שבוע נעים
אפי

שלום,
קשה לי להבין משאלתך מה בעצם יש לך.האם מדובר בבעיה אסטתית או קיימת הפרעה רפואית.הייתי ממליץ לך להגיע לאחת ממרפאותי.שם אוכל לבצע לך דופלקס לורידים .לאחר הבדיקה אמליץ בפניך על הטיפול כולל עלויות וזמני טיפול. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
אצל בתי בת ה-24 , רווקה הופיעו בחודשים האחרונים ברגל שמאל מתחת לברך כלפי חוץ ורידים בצורת רשת לא צפופה ,צבעם אדמדם סגלגל , אציין שהם אינם בולטים .
בתי גבוהה ורזה לפני כ-5 שנים עברה צילום לב
בעקבות שתי התעלפויות .
לדברי הרופא עליה להעמד או להתיישב ממצב של שכיבה באיטיות .
אני מודאגת
תודה

שלום,
אשמח לראותך עם ביתך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.מדובר בבעיה אסטתית בלבד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לדר קורן שלום
וודאי תיזכור אותי כי רק אתמול ביקרתי במירפאתך בהרצליה .אבל כמו שאמרתי לך שאשכח כמה שאלות כשאגיע הביתה .
אז שאלותי הם ?התחלתי להתאמן בחדר כושרעל אופניים ועל מסלול הליכה האם זה יזיק לי או יועיל ?
ושאלה שניה כמה פעמים אחרי הטיפול בלייזר אבא לביקורת בהרצליה ?
ומשהוא אחרון שלא הראתי לך אתמול זה כפות הידיים שיש לי בהם וורדים בולטים על מה זה מעיד ?והאים יש לזה קשר לאי ספיקה ברגליים?
אודה לך מראש ונתראה בקרוב

שלום אסתר כהן,
תוכלי להמשיך בכל פעילות גופנית רגילה.הביקורת לאחר הטיפול בלייזר היא זכות ולא חובה.אני נוהג להזמין לאחר 1 שבוע,2 שבועות, 1 חודש,3 חודשים ,6 חודשים ושנה.דליות או ורידים בידיים מהווים בעיה אסטתית בלבד.ניתן לטפל בהם אולם האינדקציות שונות.אין קשר בין הורידים בידיים וברגלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

14 שאלות גולשים בנושא: בעיה אסטתית

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png