אי ספיקה במערכת הורידים העמוקה

שלום ד"ר קורן.
אני בן 28 וסובל מאי ספיקה ורידית כבר מס' שנים. עברתי ניתוחי סטריפינג בשתי הרגליים: בימין לפני כ12 שנה, ועל ידך בשמאל לפני כ6 שנים במסגרת הצבא.
בשנים האחרונות התופעה חזרה ברגל ימין, בבדיקת דופלקס נמצאה אי ספיקה במערכת העמוקה בנוסף לשטחית. בעקבות הבדיקה נאמר לי ע"י שני מומחי כירוגית כל"ד שאין אפשרות לטפל בבעיה אלא לשמר מצב קיים ע"י פ"ג, וגרביים אלסטיות. אשמח לשמוע את תשובתך. כמו כן, מצבה של רגל שמאל בסדר גמור ועל כך אני מודה לך מאוד.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שאלתי היא מה ההבדל בין אי ספיקת ורידים במע' השטחית לבין אי ספיקת ורידים פנימים
בתודה מראש,
טלי

שלום טלי,
אי ספיקה במערכת הורידים העמוקה לא ניתנת לטיפול כירורגי אלא לטיפול שמרני בחבישות אלסטיות ולכל החיים.באי ספיקה שטחית ניתן לבצע טיפול בלייזר תוך ורידי,סקלרוטרפיה וכו'.....לעיתים מומלץ גם כן טיפול בגרב אלסטית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
אני בת 27 ויש לי דליות מאוד בולטות ברגליים. מדי פעם שאני חשה גם תחושת כאב ומעין "צביטה" באזור דליה אחת ספציפית ובולטת במיוחד. עשיתי דופלר ורידים והתוצאות אמרו "אי ספיקה של הוריד הפמורלי המשותף הדו צדדי". הייתי אצל רופא כלי דם והוא אמר לי שאני צריכה מעכשיו וכמה שיותר ללכת עם גרביים אלסטיות, לשמור על דיאטה, לעשות ספורט ולהימנע מעמידה ממושכת.. ושכרגע ניתוח נראה לו מיותר - אולי בעתיד. האם אכן אין טיפול יעיל יותר שאני יכולה לעשות? ניתוח? טיפול תרופתי? האם הבעיה הזו תשפיע על מצבי הבריאותי ? האם יש לה השלכות בריאותיות וסיבוכים ?מלבד קוסמטיים ? אשמח מאוד לתשובה כמו כן אני מחפשת רופא מומחה לנושא לקבלת חוות דעת שנייה אני אשמח מאוד להמלצה על רופא מומחה בנושא זה
תודה מראש פזית

שלום פזית ליאק,
ההמלצה שקבלת מתאימה לאי ספיקה במערכת הורידים העמוקה.במידה וזהו הממצא הרי ההמלצה נכונה.אני ממליץ לחזור על הבדיקה בטרם יקבע הצורך בגרב באופן קבוע. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

2 שאלות גולשים בנושא: אי ספיקה במערכת הורידים העמוקה

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png