NULL

שלום. אני בת 33 רווקה ללא ילדים ללא הריונות,בריאה בדרך כלל,מעשנת קופסה ליום כבר 15 שנים רצוף, לא צורכת אנטיביוטיקה או כל כדור אחר ולא אחרי ניתוחים..
יושבת המון מול מחשב, ישיבה ממושכת כאשר הרגליים תמיד במצב לא נוח, הרגשה שצריכה לשחרר אותם כל כמה שניות לישר או להתהלך. ישיבה עם רגליים מקופלות(זו הישיבה האופיינית שלי..מקופלות כאשר הרגליים על הריצפה ,רגליים לאחור מתחת הכיסא כשכל המשקל על הבהונות)..
=====משאירה בידיך לנתח את הקשר===
לפני חודש התחלתי להתאמן בחדר כושר(מכשירי הליכה וחיטוב ועיצוב הגוף,כאשר כל התרגילים הם על עבודת השריריי רגליים שוקיים כתפיים חזה ויציבה ומתיחות ), כאבו לי השוקיים התחתונות במאמץ על ההליכון ובשאר התרגילי חיטוב פשוט הלב פעם בחוזקה,הפה התייבש(למרות ששתיתי תוך כדי), הראש כאב נורא והתחושה באופן כללי היתה שאני מתקשה להתאמץ!..פעימות לב חזקות מאוד יש לציין וכאבי ראש חזקים האוזניים נסתמו וכל הראש שלי איבד איזון קטונגטיבי..ועשיתי הפסקות יום כן יום לא..
יש לציין וזה חשוב! שלפני 8 שנים התחילו לי בשוקיים התחתונות תחושות של אש ושריפה חזקות(ומוזר עוד יותר שכאשר הייתי מתקלחת האיזור הזה היה ממש מתלקח עם המים ולא נעים והייתי שמה לב שיוצאים לי פצעים אדומים וחתכים קלים ושטחיים על האזור,כאילו שפכו לי חומצה מגרדת. האזור היה מגורה וכשהעברתי אצבע או גירוד קליל ביותר היה יוצא לי דם בצורה נקודתית.מלא מלא נקודות..
בזמן הליכה רגילה השוקיים התחתונות מתחילות להתעייף וכאבי תופת כאב מוזר שלא יכולה להסביר.
במשך 24 שעות מרגע קימה מהמיטה ועמידה על הרגליים מרגישה כאבי תופת כאילו חתכו לי את החיבורים שמתחת לקרסול החיצוני בשני הרגליים..תחושה של נעץ עבה תקוע והליכה מתסכלת ביותר..
====השריפות והאש התחילו לפני 8 שנים והכאבים בשורש שמתחת לקרסול החל לפני כמה חודשים====
ולגולת הכותרת : לפני שבוע יצאו לי בצקות ברגל ימין מהקרוסליים ומטה כולל האצבעות(בוהן ימין כואבת תופת!! כמו דקירה בבוהן ומשיכה שיורדת לכל אורך הרגל)..
הכל נפוח..שמתי כרוב ורגליים במים קרים..עזר קצת אבל כואב לי:((..(כל הכאבים מכל הסוגים נפלו עליי כרעם ביום בהיר וזה מתסכל)
שבוע אחרי זה התחילה בצקת גם ברגל השניה(שמאל) ואני חסרת אונים..
הרופאת משפחה אומרת"זה שום דבר" ולא נתנה לי שום בדיקה מקיפה עד שלא ביקשתי ודרשתי זאת!..אמא שלי ביקשה הפניה לרופא כלי דם ואורטופד(הייתי כבר כמה פעמים אצל האורטופד על תלונות השריפה וכאבי שוקיים ת' בהליכה או במאמץ)..עד היום לא נעשה שום טיפול או נסיון לטיפול..רק : מילים יפות כמו " זה שום דבר לא לדאוג"..כמה אפשר לשמוע את זה כשאתה פשוט סובל והרופא לא מסוגל להושיע אותי מסיבלי:((
אשמח מאוד לתשובה (אולי פה יתמזל מזלי להבין מה קורה לי בגוף)ותודה מראש.
נ.ב נכון לעכשיו הבצקות ירדו קצת אבל יש עדיין נפיחויות קלות כמו גבעה עגלגלה בשניהם+מלא נימים או ורידים שיצאו מסביב לבצקות..
תודה על הזמן שהקדשת בקריאת שורות (הרבות) האלה:))! יום טוב

שלום צפונית,
גופך כנראה לא אוהב הגזמה לכל כיוון.מחוסר תנועה וישיבה ממושכת עברת בצורה קיצונית לפעילות אינטנסיבית.עליך לעבור לפעילות גופנית הדרגתית ושימוש קבוע במכשיר לייטפיט בשעת ישיבה ליד המחשב.בצורה זו תפעילי את שרירי רגליך גם בשלב הישיבה.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אני בת 29 ואני סובלת בעיקר בלילה בלילה כל הכפות רגליים מתכווצים וקשה לי אני לא יודעת מה לעשות ואין לי תחושה בכפות רגליים מה אני צריכה לעשות איזה מין בדיקה תודה

שלום לורה,
ממליץ להפנות את השאלה לאורטופד גב.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
אימי בת 50, סובלת מאי ספיקת ורידים בשתי הרגליים.
יתרה מזאת, יש לה בצקות ברגליים, נפיחות, וקושי בהליכה.
מה ניתן לעשות?
לאיזה רופא כדאי לפנות?
תודה מקרב לב
זוהר

שלום זוהר וינטל,
אני אוכל לעזור לה.במרפאתי אבצע דופלקס לורידים,נבין את הסיבה לאי ספיקה ורק לאחר הבנת הבעיה אמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני 8 חודשים עברתי חבלה בשתי הרגליים. כתוצאה מכך נקראו שריר התאומים, רצועה ברך לא תקינה והמון דימומים ונוזל.כיום לפני שבועיים נוצרה בצקת קשה בשתי רגליים ואינני יכולה ללכת ולנעול נעליים. איך מטפלים בבצקת ואיך אפשר לוודא מהיכן זה מגיע. אני נזרקת בין הכסאות ולא מעלה שום ריפוי. התחלת ללכת רק לפני כחודש מאחר והנזק שנגרם היה קשה. אני מקבלת זריקות קורטיזון למנוע כאבים כדי לחסוך ממני ניתוח החלפת ברך בגילי.אני מתהלכת עם קביים. אודה אם תוכלו לעזור לי ולהדריך אותי מה עלי לעשות כי הרופאים בקופה טוענים שאין מה לעשות בגלל הנזק בשתי רגליים. תודה מראש וגמר חתימה טובה. (כנראה שפיספסתי את התוכנית שלכם מאחר ואני מקפידה לראות אותה. היא משובחת מאד מענינית ונעימה לראות את המגישה הנחמדה.)

שלום אילנה רובינשטיין,
מדובר בבעיה משולבת ורידית ולימפטית.עליך לעבור בדיקת דופלקס ורידים ולימפוגרפיה איזוטופית.לאחר הבדיקות נוכל לעזור לך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
אימי בת 65 וסובלת מפרקינסון מזה חמש שנים וכן מבעיות גב בשל משקל יתר. כמו כן הינה סובלת מיתר לחץ דם. היא מתקשה מאור בהליכה ולכן ממעטת בתנועה. לאימי בצקות מאוד קשות ברגלים. הרגלים אדומות מאוד עם שלפוחיות וקשות מאוד למגע. מה ניתן לעשות על מנת לנקז את המים מרגליה. היא חוששת כי המים גם הגיעו לאזור הבטן. אנא הפנה אותנו למי שיכול לעזור בדחיפות.

שלום טל,
חוסר התנועה הינה הגורם לבצקות אצל עימך.ישנן מספר טכניקות לעזרה.ראשית המלצתי לשימוש במכשיר הלייטפיט אותו ניתן לרכוש בחנויות אורטופדיקה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 54, עברתי בדיקת דופלקס עורקי הצוואר. נשלחתי לשלילת TIA בעקבות כנראה אאורה מיגרנותי.
תשובת הבדיקה נמצאה שלא נמצאו רבדים טרשתיים, וזרימת הדם נמצאה תקינה.
למעט בקרוטיס הפנימי צד שמאל, נמצאו רבדים טרשתיים שטחיים הומוגניים בחלקו הפרוקסימלי של העורק. זרימת הדם נמצאה תקינה.
האם יש לזה משמעות? לציין שאני לא לוקחת אםספרין.
תודה על תשובתך.

שלום זיוה,
אין משמעות לבדיקה.ממליץ טיפול קבוע באספירין וביקורת דופלקס מידי 6 חודשים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

היכן אני יכול להיבדק בקשר לורידי
הרגליים
אני מרגיש מדי פעם גירודדי מתחת לברכיים

שלום קנון,
אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

עברתי ניתוח להסרת וריד בלייזר.
לצערי נוצר קריש דם בוריד הפנימי כולל נפיחות לאורך הרגל .מה הטיפול הרצוי בטווח הקצר ובטווח הארוך.כמו כן האם קיים טיפול ברפואה האלטרנטיבית

שלום רון חממי,
לאחר ניתוח לייזר לא נוצר קריש דם מכיוון שלאחר פעולת חימום הוריד לא נשאר בתוכו דם.קיימת רק בצקת בוריד.טיפול בנוגדי דלקת ואגידה אלסטית יקלו עליך ממליץ לפנות לרופא המנתח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
במהלך השבועיים האחרונים אני שמה לב שהקרסוליים שלי נפוחים מעט, כל הזמן, בעיקר בצידי הרגליים. יש לציין כי אני לא סובלת כאבים או תחושה לא נוחה בין אם בעמידה או בהליכה.
בנוסף, כאשר אני עוסקת בפעילות גופנית (הליכה, ריצה), הנפיחות נעלמת לאחר הפעילות וקיימת בימים שבהם אני לא פעילה.
אציין גם שבחודשיים האחרונים אני בדיאטה ועושה פעילות גופנית מוגברת ועם זה, הירידה במשקל היא איטית.
אנשים הפחידו אותי שאולי מדובר במחלת כליות (לפני כ-15 שנה אושפזתי בשל זיהום בכליה, אולם מאז אין לי בעיות מיוחדות כמו גם דלקות בשתן).
אשמח לדעתכם ממה נובעת הנפיחות ומה אפשר לעשות בנידון.
תודה
נועה

שלום נועה ח,
ממליץ כהתחלת בירור לבצע בדיקת דופלקס לורידים.לאחר מכן בדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אימי בת 70 סובלת מבעיות רבות כגון אי ספיקת לב , אי ספיקת כבד וכליות. יש לה בעיות בכלי הדם היא נוטלת תרופות לדילול הדם, בשבוע האחרון יש לה בעיה של בצקת ברגל אחת והיא לא יכולה ללכת. לאחר ביקור אצל הרופא שאמר שאין מה לעשות ורק נתן לה משכחי כאבים. שאלתי היא האם באמת אין מה לעשות לאור כל האמור לעיל? אשמח לקבל את תשובתך ועזרתך הדחופה.

שלום זיוה עוזרי,
ממליץ לבצע דופלקס לורידים לשלול פקקת עמוקה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, אבא שלי עבר שבץ קל ביום שני ואחרי צילום של סיטי נראתה היצרות של שישים אחוז בקרוטיד השמאלי, כירורג כלי דם אמר שזה לא מצב לניתוח והמליץ על טיפול בקומדין. אבא שלי שמע על התופעות לוואי והחליט שהוא לא רוצה את הטיפול, כרגע הוא מטופל בפלאוויקס. השאלה שלי היא האם זה נכון לא לקבל את הטיפול בקומדין, מה הסיכון, ואם יש אלטרנטיבות
תודה על תשובתך

שלום nth,
חיבים לטפל במדללי דם .אין הוכחה שקומדין עוזר.פלאוויקס בהחלט תרופה מצוינת.
בברכה,
דר' ארנון קורן

1000 שאלות גולשים בנושא: NULL

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png