הזרקות קצף

אני עברתי טיפול ורידים באנדולייזר ברגל אחת אך הכתמים ברגל לא נעלמו איזה טיפול אני צריכה לעבור כדי להעלים את הכתמים ומה זה הזרקות קצף האם זה מזיק ומה המשמעות.
תודה על התשובה

שלום,
אין צורך לטפל .במידה ויש כתמים הם יחלפו מעצמם.אנא פני לרופא המנתח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

בשנת 2010 עשיתי הזרקות קצף לורידים (כ: 5-6 הזרקות) עקב ורידים בחלק האחורי של הירכיים. לאחר ההזרקה האחרונה (לפני כ- 9 חדשים) רגל ימין התנפחה ובמדידה של רופאת כלי דם של קופ"ח הכללית הפרשי הקטרים בין הרגליים הינם כ- 3 ס"מ. הרגל עד היום נפוחה וחמה יותר מרגל שמאל ולאחר מקלחת עם מים חמים ממש רותחת. מלבד זאת בחלק הקדמי של הרגל, שלא היו לי שם ורידים, יש כעת ורידים דקים וכתמים חומים בכמה מקומות. הרופא המזריק המליץ לי על גרב אלסטית. כ"כ בצעתי דופלר שהראה שאין DVT. הומלץ לי בקופ"ח גם על עיסויים לימפטיים, אבל לאחר כמה עיסויים הפיזיאוטרפיסטית אומרת שאין ליפאדמה, זו נראית רק דלקת של הורידים. גם רופא כלי דם נוסף בקופ"ח המליץ לי בעתיד על ניתוח לורידים. מה דעתך

שלום,
נשמע לי כבעיה לא ברורה:ורידים?לימפה?הזרקות קצף?עליך לעבור בדיקת דופלקס מדוקדקת עלמנת להבין מה הגורם לתלונותיך. אשמח לראותך במרפאתי שם אני מבצע בעצמי את הבדיקה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום לך אני פניתי אילך בעבר לי יש ורידים ונימים ושינוי בצבע העור .לאחרונה התחלתי טיפול בהזרקות קצף.שאלתי האים הטיפול הזה מספיק.ואים הטיפול הזה לו יהיה יעיל אני רוצה לדעת אים אני אוכל להמשיך אצלך .תודה.....

שלום,
אני אישית לא מחבב את הטיפול בהזרקות קצף בשל האפשרות להופעת פגמנטציות. אשמח לראותך במרפאתי שם אוכל לבדוק ולהחליט על הטיפול האופטימלי בבעיתך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד"ר קורן שלום רב!
אני מסיימת החודש טיפול אחרון בהזרקות
קצף בורידי הרגליים. יש שיפור ניכר במראה הורידים אך כתוצאה מהטיפול יצאו לי המון המון נימי דם קטנים אדומים וזעירים. הרופא שלי אומר לי שניתן להעביר אותם גם בהזרקות. אך בכל טיפול שהוא מזריק לי לנימים ולורידים יוצאים לי המון נימי דם במקות המוזרקים. הרופא לא המליץ לי לסיים את הטיפול האסתטי בלייזר בחשש מכוויות וכי הכל "בולשיט כי לייזר לא מעביר נימים" ודוקא באתר שלך אתה מציע טיפולי לייזר לנימים. השאלה שלי היא:כמה טיפולים צריך לעבור? האם זה לפי כמות השטח של הורידים?וכמה עולים טיפולי ליזר כאלה? ואם בכלל אכן אפשר להעלים נימים קטנים כאלה בהזרקות קצף?
אןדה לך אם תענה לכל שאלותי.
בתודה רבה
ס.מקרית
ביאליק

שלום ס.מקרית ביאליק,
המלצתי הראשונה להמשיך בטיפול אצל הרופא המזריק ולא לעבור מרופא לרופא.הנימים שאת מתלוננת עליהם בהחלט ניתן להעלימם בלייזר עורי.המלצתי לפנות לדר' משה לפידות במדיקל סנטר בהרצליה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום וברכה , הנני בת 28 כ-4 חודשים אחרי לידה 1 ובצעתי דופלר ורידים עקב דלית RTּLTּSFJ כאשר שמאל יותר משמעותי +א"ס פרפונטים בשוק שמאל אשר סיכום הדופלר הינו:
1.אין עדות ל-DVT2.אין עדות ל-SVT
3.לא הדגם אי ספיקה בורידים עמוקים
4.אי ספיקה של ספנה גדולה ימנית אי ספיקה קלה של מפגש ספנו פמורלי.
5.אי ספיקה של ספנה גדולה שמאלית כולל מפגש ספנו פמורלי.הוריד מורחב באזור המפגש 1.1 ס"מ
6.אי ספיקה של פרפרונטים בשוק שמאל
רופא המליץ לבצע:ניתוח/ אנדולייזר
האם יש פתרון נוסף יעיל עם החלמה מהירה וזול , האם אני יכולה לדחות את הנושא בכלל /אחרי כל הלידות או שזה מסוכן ?
תודה רבה וכל טוב,יפעת

שלום יפעת,
ניתן לטפל בגרב אלסטית,לבצע ניתוח סטריפינג או לבצע הזרקות קצף לורידים.הטיפול הטוב ביותר ינו אנדולייזר בתוספת כריתות(מיניפלבקטומיות)ממליץ לבדוק קיום ביטוח רפואי או חלוקת תשלומים בכדי שתוכלי לעמוד בניתוח לייזר. אשמח לראותך במרפאתי ולבדוק כיצד ניתן להוריד את מחיר הניתוח. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 41
יש לי ורידים ונימים בשני הרגליים ברגל אחת עברתי ניתוח שאלתי באיזו שיטה אני אקבל תוצאה מקסימלית? ומה ההבדל בין הזרקות רגילות להזרקות קצף?
קראתי באתר שבקצף עלול להיווצר פקקת של הורידים מה זה אומר? אודה לך באם תענה לי בהקדם אני בדילמה באיזו שיטה לבחור.

שלום ציפי,
החלטה על הטיפול המומלץ נעשת בשיתוף פעולה בין הרופא לפצינט.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים ולאחר מכן ניתן לבחור את הטיפול שמתאים לך. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלך - סגירת וורידים בהזרקות קצף - והאם יש לכך אישור FDA ?
מה עדיף לבחורה צעירה בת 33, נמצאתי מתאימה לניתוח לייזר, אך אני חוששת וחושבת שאולי הזרקות זה פיתרון פשוט יותר. יש רופאים שתומכים בשיטה א ויש כאלו שתומכים בשיטה ב' - מה הקריטריונים הנכונים להחלטה? והאם אתה מבצע את שני הטיפולים?

שלום רוית,
כפי שאת רואה באתר אני מבצע את כל שיטות הטיפול הקימות היום.אני נוהג גם לשלב בין השיטות בכדי לזכות בתוצאה האופטימלית מבחינה רפואית ואסטטית.הטיפול בלייזר פשוט יותר לרופא עם מיומנות באולטראסאונד של כלי דם.הטיפול נמשך כשעה ולאחריו את הולכת הביתה ותוך יום נוסף את חוזרת לפעילות רגילה.הטיפול בהזרקות קצף מונחות אולטראסאונד נמשך מספר חודשים,לעיתים מאד כואב מכיוון שאנו מיצרים דלקת בוריד.תופעת לואי חשובה בהזרקות זו האפשרות לקבלת הילה חומה לאורך הוריד.אני ממליץ על אנדולייזר .במידה ותחליטי אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
מה לגבי ורידים בולטים מאוד בכפות הידיים

שלום רונית,
ורידים בולטים בכפות הידיים ניתן לטפל באותן השיטות והטכניקות בהן מטפלים בורידי הרגלים.ניתן לטפל בלייזר תוך ורידי,בהזרקות רגילות או הזרקות קצף וכן במיניפלבקטומיה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
האם אתה מטפל גם בלייזר רגיל להעלמת הורידים?
לפני כ10 שנים עברתי טיפול לייזר חיצוני+הזרקות קצף. ומה בערך העלות לטיפול?
בברכה,
שרון

שלום שרון,
לייזר עורי מבוצע על ידי רופא עור .אני מבצע לייזר תוך ורידי ולנימים אני מבצע הזרקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד"ר קורן שלום,
מהי השיטה העדיפה להוצאת הורידים הבולטים לאחר סגירת הוריד הספנה ?
באחד מהראיונות איתך אמרת כי הזרקות קצף יש תופעות לוואי ( דלקות ). האם מדובר על אותה שיטה ?

שלום אבי,
הניתוח המועדף עלי הינו אנדולייזר בשילוב עם מיניפלבקטומיה.כלומר לאחר סגירת הספנה הוצאת ההתפצלויות הרחבות דרך חורים אשר אינם משאירים צלקות.פחות ופחות אני ממליץ על הזרקות קצף.אני משאיר זאת רק למיקרים בהן לא ניתן לבצע אנדולייזר או קיימים ורידים מאד מפותלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 27 לאחר לידות עם ורידים נפוחים ובולטים (ומכאיבים). רציתי לדעת מה היתרון של טיפול בלייזר על טיפול בהזרקת קצף, באיזה שיטה- ההחלמה מהירה יותר ומה מומלץ?

שלום חן,
טיפול באנדולייזר הינו טיפול חד פעמי שנמשך כשעה ובהרדמה מקומית.הצלחה ניתוחית כ-98% עם חזרה מידית לפעילות רגילה.הפעולה אסטתית ללא צלקות כלל וללא כתמים.הטיפול בהזרקות קצף מתאים לחולים בהם לא ניתן לטפל באנדולייזר כאשר האינדקציה העיקרית הינה ספנה מפותלת מאד.הטיפול בהזרקות נמשך מספר חודשים.מלווה בכאבים ולעיתים משאיר פגמנטציות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

41 שאלות גולשים בנושא: הזרקות קצף

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png