טיפול בהזרקה

דר' קורן שלום רב,
לפני כשנה עברתי טיפול בהזרקה בורידים ונימים. עדיין נותר כתם חום באזור המטופל (כנראה פיגמנטציה?)
האם כתם זה אמור להשאר לתמיד?
האם במקרה כזה הרופא אמור לפצות אותי/ יכול עדיין לנסות לתקן? או שזו תופעת לוואי שלא ניתנת לתיקון?
בתודה מראש
מיכל

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

לד"ר קורן שלום
אני מעוניינת בטיפול בגלי רדיו, יש לי נימים ברגליים,כבר עברתי טיפול בהזרקה לפני 17 שנה,הכל חזר,אני רוצה לדעת האם זה חוזר גם אחרי טיפול בגלי רדיו? האם הטיפול דרך קופת חולים? או כמה זה עולה? מצפה לתשובה דחוף... תודה!

שלום,
הטיפול בגלי רדיו לנימים הינו טיפול פרטי ללא עזרת קופות החולים.במידה ועדין את מקבלת מחזור חודשי ,יש סיכוי שיופיעו נימים נוספים בעתיד.במקרה כזה אני ממליץ על בדיקת חינם מידי שנה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום. אני מתגוררת בחול ומגיעה לחופשת מולדת אחת לשלושה חודשים למספר ימים,גרה בעומר, חברה בכללית, ברצוני לדעת אם יש מרפאה קרובה לעומר ואם אוכל להתקבל ליעוץ ראשוני במהלך החופשה הקרובה שלי שתהיה בין 4 - 14 ביוני, ובמידת האפשר (ואם אחליט לבצע טיפול), לקבוע מועד. אני גם מעונינת לדעת בערך מה עלות הטיפול בהזרקה או בליזר.
תודה על תשובתך.

שלום לוראן שרה,
המרפאה הקרובה ביותר לעומר נמצאת ברמת גן.תוכלי להרשם באחת ממרפאותי עם הגיעך לארץ או טלפונית מחו"ל.לחלק מהטיפולים מספיק 10 ימים בארץ.טיפולים אחרים לא מספיק ולכן אין הגיון בהתחלת הטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.המחיר נקבע רק לאחר בדיקה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אבי בן 87, סובל מאיסכמיה חריפה ואי ספיקת כליות. מסתם אאורטלי מסויד, עבר צינטור עם בלון להרחבת פתח המסתם.
לפי דברי הרופאים כנראה עקב הצינטור התנתקו גושי שומן(יש לו כולסטרול גבוה) מדפנות העורקים וגרמו לחסימות באספקת הדם לרגליים (מתבטא באצבעות) יש לו כאבים חזקים בלתי פוסקים בכפות הרגליים. הוא מאושפז ומטופל במדיקל פאלאס. האם ניתן לשפר את זרימת הדם לרגליים לחולה במצבו ( הרופאים אינם ממליצים על התערבות כירורגית שמצריכה הרדמה כללית), או לחילופין להפחית את הכאב למינימום.

שלום יוסי,
ניתן לעזור לאביך בשלשה דרכים :טיפול באילאופרוסט,טיפול בהזרקה אפידורלית מתמשכת ובמשחות הרגעה אמלה או אזרקאין 5% . אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני כשבוע וחצי עברתי טיפול להעלמת נימים/ורידים בקרסוליים בהזרקה, אצל כירורג כלי דם. בעקבות זאת נוצרו באיזור סמוך להזרקה רשתות חדשות של נימים כחולים פתלתלים שלא נראתה קודם לכן. הבנתי מהרופא עוד טרם הטיפול שקיים סיבוך כזה אפשרי להזרקות אצל חלק קטן מהנשים. יש לי שתי שאלות:
האחת, האם לאחר שבוע וחצי ניתן כבר לומר שלקיתי בסיבוך, ונימים/ורידים אלה ישארו, או שמא זה יכול להיות חלק מהתהליך ובהמשך הם לא יראו שוב.
שנית, אם אכן כן, והמצב כיום נראה רע בהרבה מהמצב עימו הגעתי לטיפול, האם ניתן לטפל בכך. האם ניתן להזריק לנימים החדשים או שמא המצב יוחמר אף יותר.
אודה על תשובה מהירה
המודאגת

שלום רותי,
ממליץ להפנות את שאלתך לרופא אשר מטפל בך.בהחלט מקובל שהתקופה המידית לאחר ההזרקה נראת יותר גרוע ולאט לאט המצב משתפר.הטיפול בנימים מחייב הרבה סבלנות עד קבלת תוצאות אופטימליות
בברכה,
דר' ארנון קורן

דר' קורן שלום! אישתי עכרה בדיקת דופלר ((COLOR DUPLEX של ורידי הגפיים תחתונות.
הבדיקה בוצע ב: AUGMENTATION COMPRESSION VALSALVA
כשכיבה ובעמידה
בשתי הרגליים:בסגמנט פמורו-פופליטאלי הזרימה ספונטני עם תנודתיות הנשימה,תמט תקיןבלחץ מקומי והגברת זרימה בלחץ דיסטלי.אין עדות ל-DVT
ללא אי ספיקה עמוקה.
רגל שמאל:לאחר טיפול בהזרקה קצף של הספנה הארוכה.בירך עליון הודגמה ספנה ארוכה אינה מורחבת ללא אי ספיקה,ניתן לקבל תרשים זרימה בלחץ דיסטלי.מגובה מחצית הירך,ספנה ארוכה חסומה.ספנה קצרה ישנה אי ספיקה קשה.
רגל ימין:ספנה ארוכה לאחר ניתוח ולא הודגמה בירך.הודגמו קולטרלים שטחיים עם אי ספיקה קשה.ספנה קצרה ישנה אי ספיקה.
לאור המצב מה מומלץ לעשות??
בתודה מראש JULIO

שלום julio,
אני מבין שמדובר באי ספיקה בספנות הקצרות דו צדדי עם קולטראלים מורחבים.אני ממליץ טיפול אחד בשכיבה על הבטן וסגירה עם אנדולייזר בהרדמה מקומית את שתי הספנות הקצרות.הפעולה נמשכת כשעה ,חזרה מידית לעבודה וללא צלקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

דר' ארנון שלום.
אימי סובלת מדליות ברגליים מיזה שנים .אימי בת 70 - וורדיי הרגליים מאוד מאוד נפוכות וכואבות בעיקר.
לאימי יש מחלת ניוון בעיניים האם טיפול בהזרקה יכול להשפיע לרעה במידה כל שהיא או בכלל לא ?!
אודה לך מאוד
יפעת

שלום יפעת,
יש לבצע בדיקת דופלקס לורידים בכדי להבין את תלונותיה ולאחר מכן להחליט על הטיפול. אשמח לראותכם במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

6 שאלות גולשים בנושא: טיפול בהזרקה

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png