זריקות קצף

עברתי שני ניתוחים ברגל שמאל עקב הופעת דליות , ושוב דליות חזרו ,כאבי ברגל וקשיים בתפקוד ברגל שמאל , הרופא הציע לי הפעם לעשות זריקות קצף השאלה היא האם זה יעיל ??
ושאלה נוספת היכן ניתן לעשות זאת ללא במחיר סביר ???

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום!
אני בת 33 כעת בשבוע 33 להריון . בעבר טופלתי בזריקות קצף בשתי הרגליים . עקב ההריון הופיעו ברגל ימין בעיקר ורידים מורחבים ובולטים והמצב מחמיר . קניתי גרב אלסטית להריון . האם יש טיפול נוסף שאפשר לטפל כרגע ? האם יש סיכוי שחלק מן הורידים יעלמו לאחר הלידה ? האם ניתן לטפל בזריקות בהריון או הנקה ?

שלום עירית,
בהריון ניתן לטפל רק בגרבים אלסטיים.מומלץ להמתין שלשה חודשים לאחר הלידה.הורידים שלא יעלמו בתקופה זו חייבים בטיפול. אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע דופלקס לורידים.לאחר הבדיקה אמליץ לך על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שאלה חשובה בנוגע לחברה טובה מאד:
לפני שנה עברה חברתי ניתוח אינדולייזר לורידים ב2 רגליים. ע"פ דופלר הווריד-הספנה הגדולה נשארה פתוחה והניתוח לא הצליח. האם אפשר לבצע תיקון ולהשתמש בזריקות בלבד עם החומר אבל בלי הקצף? למרות שהחולה סובלת מחיבור בין וריד לעורק וכפי הידוע אסור להשתמש בזריקות קצף במצב כזה. האם זה לא עלול לסכן אותה? או שיש שיטה אחרת לתיקון הוריד שלא נסגר?
תודה רבה רבה מראש.

שלום,
חוסר הצלחת הטיפול נבע מהחיבור עורק- וריד.חייבים תחילה לסגור את הפתח .פעולה זו תשפר מידית את הוריד .רק לאחר תקופה צריך לשקול האם בכלל יש צורך לטפל בוריד.בשלב זה כל טכניקה אפשרית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בת 44.כבר שנים מטופלת לסירוגין בוורידים אצל כירורג-טיפול שמרני בזריקות, חבישה, גרביים אלסטיות. בשנה האחרונה לא גורבת גרביים, נמאס.בתקופה האחרונה יש תחושת כבדות ומעט חולשה ברגליים. יצרתי קשר עם מרפאה פרטית שמבטיחים 100% הצלחה בזריקות קצף,פרטי,נורא נורא יקר. מה ההבדל בין זריקות קצף לאלו של הקופה? האם אחוזי ההצלחה הגבוהים מובטחים? האם דופלר מטעם הקופה היא בדיקה מהימנה בהשוואה לדופלר של המרפאה הפרטית? תודה-תודה מראש!!

שלום הגר,
הפרופיל הצבאי של טיסי חייל האויר הוא 97% ולא 100% . צאי ולמדי מכך על טיפול רפואי-אין 100% הצלחה.עליך לבדוק את מיומנות הרופאים והצלחותיהם לאחר מספר שנים. עליך לעבור דופלקס ורידים בכדי לאבחן את הסיבה לדליות החוזרות מכיון שאין סיבה להזרקות חוזרות מדי שנה .
בברכה,
דר' ארנון קורן

סובלת מורידים בולטים בשני הרגלים כולל נימים. שמעתי על זריקות קצף ולייזר, אך היות שזה כואב אני מתעניינת בניתוח לשליפת הורידים. מהם הסיכונים? וכמה זמן החלמה ?

שלום שירי ניק,
אף אחד מהטיפולים שצינת אינם כואבים כאשר יודעם לבצע אותם.רצוי לבצע את הטיפול לפי האינדקציה הרפואית ולא לפי שמועות על כאבים.לכל טיפול המעלות והמגרעות. אשמח לראותך במרפאתי לבצע בעצמי בדיקת דופלקס לורידים.ביחד נחליט על הטיפול האופטימלי בבעיתך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האם גם לוריד ספנה מפותל אפשר לעשות לייזר ? האם חובה לעשות דופלקס עם בדיקה מורפולוגית לפני הלייזר? האם אפשר לעשות זריקות קצף למרות שיש אי ספיקה מאזור הפימורלי?

שלום תמי,
בספנה מאד מפותלת לעיתים קשה לבצע לייזר .במצבים אלו חיבים להשתמש במוליך מיוחד(הידרופילי) אשר מסוגל לעבור את הפיתולים.אני תמיד מבצע דופלקס לפני כל טיפול בכדי להבין את הפתלוגיה ולנסות לזהות את המיכשולים במסגרת המרפאה ולא בחדר ניתוח. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני לאחר 4לידות סובלת מורידים בעיקר ברגל ימין הרופא המליץ על טיפול בזריקות קצף ,ההפרעה בעיקר אסתטית. סובלת מלחץ ברגלים בעיקר בזמן מחזור, שאלתי היא: האם לבצע את הטיפול אם ברצוני להכנס להריון בזמן הקרוב? ,כרגע אני לוקחת כדורי מניעה כבר3 שנים ,או לחכות כבר לאחר ההריון בידיעה שההריון מחמיר לי מאד את מצב הורידים.

שלום יפית,
אינני חושב שיש סיבה לדחות את מועד הטיפול במידה ומדובר בבעיה רפאית. אני הייתי ממליץ על טיפול בלייזר תוך ורידי ולא קצף .כאשר האינדקציה אסטתית ואת לפני הריון עדיף לדחות את הטיפול.
בברכה,
דר' ארנון קורן

היי אני בת 27 מגיל 23 הופיע לי ורידים בולטים ברגל ימין ולפני שנתיים זה נהיה חמור כאבים, קושי לעמוד על הרגלים זמן ממושך עקב דיאטה ולאחר מכן עלייה במשקל אני יודעת את הסיבות,גנטיקה והשמנה התחלתי טיפול לפני חצי שנה מטופלת בזריקות קצף לורידים לאחר הזריקות נשארו לי כתמים חומים כהים השאלה שלי האם הכתמים יעלמו לחלוטין בעתיד. ובנוגע לנימים האם אפשר לטפל אחכ? האם הנימים יעלמו לחלוטין? בתקווה לתקווה

שלום שלומית,
הכתמים החומים בדר"כ נעלמים כעבור מספר חודשים.ניתן לטפל גם בצד האסטתי.ממליץ להפנות את השאלה גם לרופא עור אשר יתכן ויוכל ליעץ בהעלמת הכתמים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לדוקטור קרן שלום,
אני סובלת מבצקת ברגל שמאל כתוצאה משושנה שהופיעה אצלי בפעם האחרונה לפני כעשר שנים. שאלתי היא, האם ניתן לעבור טיפול נגד ורידים עבים באמצעות זריקות קצף ברגל עם הבצקת?
בתודה מראש,
יוכי

שלום יוכי,
את בהחלט יכולה לעבור טיפול בהזרקות.הבעיה בטיפול זה שהוא מתאים רק לחלק קטן מהאוכלוסיה ולא לכולם!
בברכה,
דר' ארנון קורן

מזה תקופה ארוכה שאני סובלת מכאבי רגליים עשיתי דופלר והתברר לי שיש לי ורידים חסומים בשתי הרגליים.
הרופא שלי הציע זריקות קצף בהנחיית US. רציתי לשאול מה אחוזי ההצלחה בניתוח שכזה ואיך קורה שורידים נחסמים, האם אפשר למנוע את זה? האם יש לזה טיפול ללא ניתוח?

שלום מלכה,
הציעו לך זריקות לחסום ורידים באי ספיקה.לדעתי טיפול זה איננו אופטימלי.אני ממליץ על לייזר תוך ורידי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן
אני בת 41 לאחר ניתוח ורידים מעוניינת לדעת מהי השיטה הכי יעילה והכי פחות מסוכנת להעלמת הורידים והנימים. ישנם המון שיטות ולא הבנתי בדיוק איזו מהם הכי יעילה? והאם עליי להגיע עם תוצאות מכירורג/דופלר או שהכל נעשה במרפאה שלך.האם זריקות קצף יותר יעילות גם לורידים וגם לנימים או לייזר תוך ורידי אודה על תשובתך

שלום ציפי,
במידה ועברת ניתוח ורידים מוצלח הרי נותר לטפל רק בנימים.במידה והניתוח לא צלח ,הרי יש צורך לתקן את אשר נותר ורק לאחר מכן לטפל בנימים. אשמח לראותך במרפאתי שם אתחיל בבדיקה,לאחר מכן דופלקס לורידים.בשלב השלישי אוכל להסביר לך מה הטכניקה או הטכניקות המומלצות במקרה שלך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

13 שאלות גולשים בנושא: זריקות קצף

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png