חור ברגל

ד"ר קורן בוקר טוב,
אימי בת 59 סובלת מבעיות בורידים ובכלי הדם. בתקופות שהיא בלחץ ניהיה לה חור בכף הרגל והיא מרגישה כמו "נגיסות" מבפנים. ניסינו ללכת לרופאים הטעם הקופ"ח, נותנים לה אנטיביוטיקה...זה לא עוזר
כרגע זה בשלב שהחור עוד לא ממש נפתח אבל היא מרגישה שזה עומד להתפרץ.. מה ניתן לעשות?

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום רב.יש ליDVT במוסגים רפואים.כי 5 חודשים יש לי פצע בשוק תחתוןברגל שמאול.אני לוקחת קומודין 5מייג פעם ביום.הופנתי לרופאה כלי דם.הוא אמר לי לפנות ליחידת פצעים.טופלתי לידי כול מיני מישחות ויצות ים.הפצע גדל.וממש יש לי חור ברגל.הכאבים מאוד חזקים.בזמן אחרוןנאלצת ה רבה להשאר בבית.מה עושים?למי פונים?

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי.שם אבצע בירור לזיהוי הגורם לפצע .בגמר הבירור אוכל להמליץ על הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בוקר טוב לך דוקטור
אמא בת 76 וסובלת שנים מצבע שחור ברגלים עד הברך. יש לה גם הרניה ברגל שמאל מעל הברך. כל צעד שהיא עושה מקבלת חתך בעור.
על כפות הרגליים יש לה פצע שמפריש מוגלה. השבועיים האלה היא סובלת נורא בבית היא עים הליכון קשה לה ללכת לבד ללא הליכון. יש לה אסטמה וכל חודש היא מקבלת זריקה נגד קשיי נשימה.
מקבלת פוסיד כבר 7 שנים. אוגמנטין. עברה בעבר ניתוח בטבור. השאלה היא איך מטפלים בהרניה?

שלום סיסי,
לא ברור לי מה הכונה להרניה מעל הברך.האם הכונה להרניה מפשעתית.בכל מקרה עליך לפנות עם אימך לכירורג כללי המנתח הרניות בהרדמה כללית.המלצתי לפרופ' ישראל נודלמן מבית החולים בילינסון.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום עשיתי צינטור ואחרי שיצאתי שאלתי את הרופא למה רגליי נפוחות והוא אמר לי שזה יבעבור לך שאלתי היא תוך שלושה חודשים ניהיה לי שחור ברגליים ואני משפחה שלי הוא יסביר לי שיש לי רגליים נפוחות ואחרי שלושה חודשיים ליפול עצבעות ללא ניתוח וכך 7 עצבעות נפלו לי אם תכול לעוזר לי אודה לך מאד תודה

שלום אריה הללי,
יש לבדוק את הממצאים באנגיוגרפיה בכדי להבין את הפתלוגיה .יתכן שמעקפים יעזרו להצלת הרגל. אשמח לראותך במרפאתי עם צילומי האנגיוגרפיה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לי סוכרת מסוג 2 ומשתמש באינסולין אני כבן 53 לפני כחודש וחצי אושפזתי בבי"ח עקב זיהום בכף רגל שמאל שנבע מדריכה על מסמר במשך כ3 שבועות קיבלתי אנטיביטיקה דרך הווריד וקומפרסים .כמו כן אני מיוזמתי עשיתי לרגלי מסג והוצאתי במשך כל יום את כל המוגלה לבד כמו כן עשיתי עיסוי במים חמים אם מלח.עד שהחור ברגל ניסתם.מאז הרגל נישארה נפוחה ויש לי בצקות כאשר אני מעשה את כף הרגל הבצקות עוברות לקרסול.שאלתי עם לזה יש פתרון.?

שלום חיים אליהו,
ממליץ להמתין מספר שבועות ולהתהלך עם חבישה אלסטית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

4 שאלות גולשים בנושא: חור ברגל

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png