עייפות ברגליים

דר' שלום,אני בן 66.בצעתי בדיקת סונר-דופלר של ורידי הרגליים. ממצאים: ברגל ימין: אי ספיקה קשה בספנה הקצרה,בחלקה העליון נצפו שרידי טרומבוס. ישנה אי ספיקה קלה בוריד הפופליטאלי.בחצי התחתון של השוק הוגדמו דליות.בשוק האמצעי הוגדם פרפורבט מורחב.
רגל שמאל:ישנה אי ספיקה בספנה הארוכה בשוק.לאורך השוק הוגדמו מספר קולטרלים של ספנה הארוכה עם אי ספיקה. ישנה אי ספיקה בספנה הקצרה, באספקט האחורי של השוק הוגדמו מספר קולטרלים של ספנה הקצרה עם אי ספיקה.
. יש לי עייפות ברגל ברגל ימין וקושי בעמידה.עברתי נתוח לפני כ- 15 שנה ללא תוצואת. האם אני יכול להמשיך לבצע הליכות ארוכות ? אשמח לדעת מה הטיפול הנכון וכמה זמן מחזיק הטיפל. ן
האם אני מתאים לטיפול בלייז,ואם כן, האם יש תופעות לוואי ותוצאות טובות להקלה בעייפות הרגליים DVD אין עדות ל י
תודה מראש לתובתך

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

תודה על העדכון במייל לגבי הטכנולוגיה החדשה. האם מדובר בתיקון אסטטי בלבד או שטיפול זה יפסיק את הכאבים והעייפות ברגליים?
הפלבולוגית שלי אמרה שאצטרך ללכת עם גרביים אלסטיות לתמיד וכן ליטול ויטמין E. היא חשבה שאין לעשות הזרקות במקרה שלי. האם יש טעם לבדוק את נושא גלי הרדיו במקרה זה?

שלום,
מדובר בטיפול אסטתי בלבד אשר איננו פותר בעיה של כאבי רגליים.במצב של כאבי רגליים יש לשלול הפרעה בורידים הפנימיים.מומלץ לעבור בדיקת דופלקס לורידים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ערב טוב ,
הנני שמרית בחורה בת 31 ואם לשניים
הנני עובדת קשה ואני הולכת הרבה ברגל בהריון של הקטנה היו לי ורידים ברגל ימין+וריד ליד המפשעה בשבועיים האחרונים נוספו לי ורידים נוספים למרות שאני נועלת נעל בריאותית אין לי כאבים ברגליים אך יש לי תחושה של כבדות ועייפות בםלג הגוף התחתון והרחם כואב אשמח אם תוכל להמליץ לי מה לעשות בנדון.

שלום,
מדובר בורידים עם אי ספיקה אשר גורמים את הסימפטומים עליהם את מדברת.ניתן בהחלט לעזור. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום אני בן 46 ומזה מספר שנים אני מרגיש עייפות ברגליים רק כשאני שוכב במיטה לפני שינה.
אני מפקד מצויין ולא מרגיש כל בעייה במהלך היום.
רוב שעותי אני מבלה בישיבה במשרד.
כשאני שוכב אני מקפל את רגלי לאחור במטרה למתוח את השריר ומרגיש את הכאב .
אשמח שתכוון אותי

שלום מנשה,
אנא הפנה שאלתך לאורטופד גב
בברכה,
דר' ארנון קורן

לאורך כל היום אני סובל מעייפות ברגליים, התחושה דומה לתחושה שאחרי ריצה ארוכה, השרירים אינם תפוסים אלא "עייפים" , כמו כן לאחר פעילות קצרצרה(כגון הליכה של 20 מטר) אני מגיע למצב בו השרירים אינם "עונים" לפקודות מהמוח,חשוב לציין שאני אדם לא רזה אך השלתי ממשקלי לאחרונה 15 ק"ג כך שאין התופעה נובעת דווקא מעודף המשקל (אני בן 33 ושוקל כ 110 קילו)

שלום עידן,
ממליץ להמשיך להוריד במשקל ולהתמיד בספורט.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום זאת שוב אני ליאת בת 22 יש לי בעיה שמציקה לי אני סובלת כבר כמה שנים מעייפות ברגליים אפילו שאני אוכלת אוכל בריא ושאני רוב הזמן יושבת בעבודה ליקראת ערב יש לי תחושה של כובד ועייפות ברגליים ולפעמים כשאני קובעת פגישה עם מישהו אני על הדקה ה90 מבטלת את הפגישה כי מתחילות לכאוב לי הרגליים ואני גם לא יכולה להגיד שכואבות לי הרגליים כי יחשבו שאני פשוט מיתעצלת לצאת מהבית..אשמח מאד לקבל תשובה שתדריך אותי מה לעשות וככה אני יוכל סוף סוף להרגיש צעירה ולצאת לבילוים עד שעות מאוחרות חחחחח...

שלום ליאת רוזנפלר,
עליך לעבור בירור על ידי אורטופד גב ועל ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום. אני בת 35, עכשיו אני בהריון בחודש שישי. זה הריון השני שלי.כלפני שבוע הופיעו לי כאבים עזים ברגל ימין בחלק אחורי של הברך וייותר למעלה. באותם מקומות שכואב רואימ וורידים בולטים ומתפטלים. היו לי נימים מזמן ,עוד לפני הריונות, אבל חוץ מעייפות ברגליים וכאבים בשוקיים בערב זה לא היפריע לי. עכשיו קשה לי לעמוד וללכת בלי אגד אלסטי. רופא נשים הימליץ לי לקנות גרב אלסטי. אבל אני לא יודעת איזה גרב לקנות, גרביונים או גרב מעל הברך ואיזה מידת לחץ לבחור.אולי אני צריכה ללכת לרופא כלי דם.הכאבים גם באיזור ביו הרגליים , שם אני מרגישה מין לחץ שעובר כש אני יושבת או שוכבת.
תודה מראש. מרגריטה.

שלום מרגריטה,
אשמח לראותך במרפאתי ולהדריך אותך בסוג הגרב המתאימה. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום אני בן 39 מתאמן כל השבוע ושחקן פעיל בליגה ג...השאלה שמופנת בחודש האחרון עבדתי פיזית וכן גם הפעילות הספורטיבית שלי במהלך השבוע מרגיש עיפות בחלק העליון של הרגליים ומיידי פעם התכווציות קצרות בשרירים אשמח מאוד לתשובתך בנושא זה...
בברכה כהן רוני

שלום,
ממליץ בדיקת אורטופד
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 31 לאחר שני הריונות שאחד מהם זה תאומים.
כבר בהריון הראשון החלו ורידים ברגליי ובהריון השני היה לי לחץ של העובר כלפי מטה אז יצאו לי יותר ורידים שלצערי נשארו עד היום.
מלפני 7 שנים שזו לידתי האחרונה התחלתי לקחת גלולות למניעת הריון (מינולט) האם יש קשר בין גלולות להחמרה בורידים ולעייפות ברגליים במשך ובסוף היום?
יש לי וריד שנראה כמו שטף דם בצבע סגול והשאר ירוקים בולטים
מה עוד שזה תורשתי
אשמח לקבל ייעוץ

שלום טלי,
הינך סובלת מורידים ונימים.קיים קשר בין הנימים למערכת ההורמונלית של האישה.הגלולות שאת נוטלת הם הורמונים וזהו הקשר.הורידים קשורים להפרעה בניקוז הורידי אשר נגרמת במשך ההריונות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

עיייפות ברגליים המתבטאת בתחושת כאב בעיקר במנוחה

שלום יעקב,
עליך לעבור בירור גב תחתון אשר מקרין במנוחה כאבים לכיוון הרגלים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

עברתי לפני שנתיים ניתוח פריצת דיסק
L4-L5 לאחרונה יש לי כאבים חזקים ברגליים רגליים כבדות עייפות ברגליים
פניתי למנתח ביצעתי MRI כולל הזרקת חומר ניגוד לטענתו הכל תקין.
ביצעתי בדיקת חשמל ברגליים הכל תקין
אני כבר לא יודע מה לעשות.
אנא תעזור לי אני סובל. תודה.

שלום מימון אילן,
ממליץ להפנות את השאלה לאורטופד גב או לנאורוכירורג המטפל בעמוד השידרה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

10 שאלות גולשים בנושא: עייפות ברגליים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png