כיצד ניתן לטפל

שלום, בהריון האחרון סבלתי מאוד מהורידים, הם בלטו וכאבו נורא. עשיתי עכשיו בדיקת דופלר ולהלן התוצאות:ורידים שטחיים מימין- יש עדות לאי ספיקה בספנה מהאזור האמצעי בירך ועד לאזור הדיסטלי בירך בו הודגם קולטרל ורידי היוצא מהספנה והולך לאזור המדיאלי ואחורי בשוק עם אי ספיקה בתוכו. כמו כן הודגם קולטרל נוסף היוצא מהאזור הפרוקסימלי והמדיאלי בירך ומתפתל ומתחבר שוב לספנה באזור האמצעי בירך עם אי ספיקה בתוכו.
אשמח לדעת מה דעתך? איזה טיפול רצוי ומה ההשלכות שלו לגבי ההריונות הבאים.
תודה רבה!

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

בתי אובחנה כחולת טאקאיסו בבדיקת דופלקס נמצאה הצרות של 50% בעורק תרדמה משותף ובעורק תרדמה פנימי בצד ימין היא מתלוננת על כאבים חזקים סובלת מנדודי שינה. כיצד ניתן לטפל במצב ולמי לפנות? בתודה מראש.

שלום אסתר,
הטיפול הלא ניתוחי במחלת טקיסו מבוצע על ידי ראומטולוג.אינני חושב שיש קשר בין הפרעות בשינה להצרויות בכלי הדם.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב!
כיום אני בת 23. אציין כי אני סובלת מכאבים ברגליים בימים חמים ולאחר עמידה ממושכת. מזה כ 7 שנים יש לי בליטה באמצע הרגל, בין הברך לקרסול. רופא העומד בראש יחידה נוירורדיולוגית אמר לי כי מדובר בקולפס של השסתום.
בשלוש השנים האחרונות הכאבים מתגברים במיוחד בימים חמים. טיפול שמרני של הרמת רגליים מונע כאב לזמן מוגבל.
האם אי ספיקה ורידית תתבטא בבליטה כפי שתארתי? מדוע נוצרת בליטה? כיצד ניתן לטפל ולהקל על הכאבים?
אודה על תשובתך, נטלי.

שלום,
הבליטה יכולה להיות דליה מורחבת.הטיפול הוא באי ספיקה הגורמת לדליות.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן שמי איזבלה ואני בת 40 בשנה האחרונה החלו להופיע לי על בית החזה נימים אדומים (מראה מאוד לא אסתטי)רציתי לדעת כיצד ניתן לטפל בכך ומהי העלות על טיפול כזה ?
בברכה איזבלה

שלום איזבלה ישי,
ניתן לטפל בנימים בחזה על ידי הזרקות.המחיר יקבע רק לאחר בדיקה ראשונית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
לפני כשבועיים עברתי ארוע שהרופא חושד שיכול להיות TIA.
כחלק מהברורים,בצעתי אתמול בדיקת דופלקס עורקי צוואר קרוטיס (SU).
בתשובה נמצא כי הכל תקין מלבד בצד ימין בקרוטיס חיצוני:"נמצאו רבדים טרשתיים שטחיים במוצא העורק.זרימת הדם נמצאה תקינה".
האם אוכל לקבל הסבר מה זה אומר וכיצד ניתן לטפל בזה .
בתודה מראש

שלום זהבית,
מדובר בבדיקת דופלקס קרוטיס תקינה.אין צורך בכל התערבות כירורגית או מעקב.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 40 וסובלת מורידים ומדליות ברגליים.
הבעיה החריפה מאוד לאחר שילדתי את הילד הרביעי והאחרון.
כיצד ניתן לטפל בבעיה וכיצד ניתן למנוע את החרפת המצב?

שלום דנה,
עליך לעבור דופלקס לורידים בכדי להבין את הבעיה לאחר מכן ניתן המליץ לך על הטיפול שיתאים לך . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

כיצד ניתן לטפל בפן האסתטי בכף יד עם ורידים בולטים.

שלום,
הטיפול בכפות הידיים מורכב מהזרקת חומר מילוי בין הורידים והזרקה חומר לורידים וסגירתם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 57 ויש לי בעיות של ורידים ברגליים ונימים כולל אי ספיקה בגל שמאל כיצד ניתן לטפל והאם ניתוח לייזר יעזור?

שלום חנה,
בכדי להמליץ על הטיפול בורידים עליך לעבור דופלקס ורידים במרפאתי. אשמח לראותך ולהמליץ. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד״ר שלום, אני בחודש רביעי להריון שלישי ומופיעה אצלי תופעה שלא הייתה מעולם התנפחו לי הורידים ברגל ימין ויש לי כאבים חזקים לאחר בדיקת דופלר ורידי רגליים התקבלו התוצאות הבאות: רגל ימין בסיגמנט fem pop.v זרימה ספונטנית עפ״י תנודת הנשימה זרימה מוגברת בלחץ דיסטאלי. תמט תקין בלחץ מקומי. אין דעו תל dvt או לאי ספיקה. רגל ימין- ישנה אי ספיקה הספנה הארוכה לאורך הירך. לאורך הירך ובאיזור הברך הודגמו קולטרלים מפותלים של הספנה הארוכה עם אי ספיקה. כמו כן במפשעה הודגמו קולטרלים מפותלים של הענף הלטרלי של הספנה הארוכה. ללא אי ספיקה הספנה הקצרה. אשמח להתייחסותך כיצד ניתן לטפל והאם ניתן לטפל בזמן ההריון הכאבים הם חזקים. תודה רבה מיכל

שלום רב,
כנראה כרגע את סובלת מאי ספיקה של הורידים השטחיים ברגליים , נדרשת גרב אלסטית לגריבה יומיומית עד לאחר ההריון ואז לשקול טיפול נוסף
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

שלום רב,
כבר קרוב לשנתיים שאני עובדת בבית קפה במשמרות של לפחות 8 שעות בעמידה.לפני כמה חודשים בסיום המשמרות התחלתי לחוש כאב בלתי נסבל בכפות הרגליים בעיקר באצבעות כאשר הן נהיו נפוחות,לבנות ואף יש דימום קל מתחת לחלק מהציפורניים.בנוסף לפני כשבועיים הופיעו לי נקודות אדומות קטנות מתחת לעור ברגל אחת יותר מאשר בשנייה כאשר רופאת משפחה אמרה כי אלו נימים שהתפוצצו ואינה יודעת מדוע.משחת בטא-קרוטן שמרחתי במשך שבוע הקלה במקצת אך בכל יום אני מגלה מקום חדש ברגל עם כמה נימים מפוצצים.מה יכול להיות הגורם לכל התופעות וכיצד ניתן לטפל?בבדיקת קרישת דם שעשיתי התוצאות יצאו תקינות ובכל זאת אני סובלת מאוד מהכאבים וגם מהמראה החיצוני.תודה רבה,ניצן

שלום ניצן,
את סובלת מהופעת נימים בכפות רגליך אשר גורמים להפרעה אסטתית אך לא רפואית.הכאבים והבצקות יתכנו מבעית ורידים פנימית.עליך לעבור דופלקס ורידים ולהבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

גילית נפיחות שאובחנה ע"י כירורג פלסטי כליפומה.
בבדיקת US רקמות שבצעתי כהכנה לניתוח כריתה נמצא כי אין בלוטות לימפה מוגדלות באיזור וכי יש אזורים נוזליים מוגדלים מפוזרים עם זרימת דם בצבע doppler. בהמשך, הופנתי לכירורג כלי דם.
ממה יכולה לנבוע הנפיחות ומה המשמעות? כיצד ניתן לטפל?

שלום עופר,
קרוב לודאי מדובר בהמנגיומה או גידול שפיר אחר של כלי דם.ניתן לטפל בזה במספר דרכים:כריתה,הזרקה או סקלרוזציה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

19 שאלות גולשים בנושא: כיצד ניתן לטפל

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png