ורידים ברגליים.

אני סובלת מורידים ברגליים.מקפידה לגרוב את הגריים האלסטיות יום יום.תודה לאל שזה עוזר. היום בעוד שבועיים וחצי, אני טסה לסין,טיסה ישירה ללא חניית ביניים.איך אני צריכה להתנהג בטיסה שהיא קרוב ל 12 שעות.תודה על הנכונות לעזור.בי בי ולהתראות בלהה.

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום..
אני לא יודעת אם זה המקום הנכון לשאול אבל אני כל כך צריכה את התשובה..אני בת 23 אני עובדת 11 שעות ביום על הרגליים ויצאו לי מהאחוריי הרגליים ורידים כחולים אדומים סגלגלים הם לא בולטים אבל זה ניראה כאילו חטפתי מכה רצינית שמה.. לפעמים גם מאוד כואב ומעייף... בנוסף ברגליים למעלה מופיעים נימי די קטנטנים ואדמדמים .. מה שיותר מטריד אותי הורידים ברגליים.. מימה זה בא ? איך להקל על זה ? איך להעלים את זה? תודה מראש אשמח לקבל תשובההה זה חשוב לי

שלום מור,
בדרך כלל נימים בגילך מופיעים בשל השינויים ההורמונלים שגופך עובר.יתכן וקיימת גם בעיה פנימית ברגלים שאיננה קשורה להורמונים.ממליץ על בדיקת דופלקס לורידים ויעוץ כירורג כלי דם לאחר מכן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
הנני בחורה בת 23 ויש לי במשפחה (אצל אימי אחותי וסבתותי) רקע של ורידים ברגליים. אני יודעת שהם מתחילים לבלוט בעקבות הריונות ולידות. אני עוד לפני הריון וכבר רואה ורידים גדולים וכחולים חוצים את איזור הרגליים והמפשאות. האם יש דרך למנוע את יציאתם כאשר אכנס להריון? עליי לציין שאינני סובלת מעודף משקל, ואני מתעמלת באופן קבוע. אודה לתשובתך, שרה

שלום שרה,
לא מומלץ לטפל בורידים אשר אינם בעיתיים.עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים בכדי לאבחן האם הם בעיתיים.בהריון מומלץ לגרב גרבים אלסטיים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

מיזה 8 חודשיים בערך סובל מעיפות ברגליים כאביים לפעמים גירודיים ונפיחות של הורידים ברגליים. מבדיקת אולטרסאונט-דופלקס שעשיתי נמצאו ממצאים הבאים :
רגל שמאל -ישנה אי ספיקה בספנה הארוכה מגובה שליש עליון של הירך.ספנה קצרה תקינה
רגל ימים - ישנה אי ספיקה בספנה הארוכה מגובה אמצע הירך. בחלקו העליון של הירך ובאזור המפשעה הודגם קולטרל שטחי המתנקז אל הספנה הארוכה קצת מעל גובה אמצע הירך. ספנה קצרה ישנה אי ספיקה.
האמתי שאנייי ממש לא מבין מה זה אומר אשמח לקבל הסבר .
כמו כן הלכתי ללמוחה בבית החולים סורוקה בדק אותי מומחה שמקבל חיליים כי אני חייל ביחידה לוחמת, הוא אמר שהוא ממליץ על 3 ניתוחים בכדי להוציא את הורידים וניתוח זה הוא האופצייה הכי טובה היום.
תודה רבה על העזרה

שלום,
ברור לי שאני עומד לבלבל אותך.ניתוח לכריתת הורידים כבר לא מבוצע היום.הטיפול המומלץ הינו אנדולייזר .כלומר הכנסת סיב אופטי לתוך הורידים וצריבתם מבפנים.בטיפול זה ניתן לחזור לפעילות גופנית מידית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

דר נכבד
שאלתי מתיחסת לתינוקת בת שנה בדרך כלל בריאה.בשבועיים האחרונים הופיע חום בדיקות הדם שנעשו תקינות משטח גרון שנעשה בגלל אודם קל גם הוא תקיןבשבוע האחרון היה ארוע חד פעמי של רגל ימין שהכחילה פתאום למשך שתי דקות בזמן שינה.במשך השבועים קיבלה לפי הצורך אקמולי להורדת חום לפי הצורך.
אודה על התיחסותך מראש

שלום,
ממליץ לבצע בעתיד ללא כל לחץ בדיקת דופלקס לורידים ברגליים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

במשפחתי קיימת בעייה גנטית של ורידים ברגליים. בכדי למנוע אותם אצלי, מאיזה שבוע בהריון עלי לשים גרביים אלסטיות? אילו גרביים מומלצות לצורך מניעה בלבד?

שלום ורדית,
עליך להבדק על ידי כירורג כלי דם על מנת לקבל מרשם מתאים לגרבים אלסטיים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

א. האם ריצה / מסייעת או מחמירת את תופעת הופעת הורידים ברגליים?
ב. ברגע שכואבות הרגליים, לאמץ או לנוח?
ג. האם אתם עובדים עם מכבי?
תודה רבה

שלום,
אין קשר בין ריצה להופעת ורידים ברגליים.כאבי ורידים מטופלים מידית בגרב אלסטית ובהמשך לאחר בדיקת דופלקס ורידים לפי הממצא. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום!
אני בת 30 ומגיל צעיר סובלת מבעיית ורידים ברגליים. עברתי ניתוח ברגל ימין ללא הצלחה ניכרת - הורידים חזרו. רופא מטפל המליץ לבצע ניתוח גם ברגל השניה אך לאור כישלון שהיה אני לא רוצה לעשות זאת. מה אתה ממליץ? בנוסף רציתי לשאול ספציפית לגבי כף הרגל - האם ניתן לטפל בורידים באזור זה או לא. אודה לתשובתך.

שלום יוליה ליפשיץ,
ניתן לטפל בכל אולם ראשית חיביים להבדק לעשות אבחנה מדויקת בכדי שלא תהיה חזרה נוספת. אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע בעצמי את דופלקס הורידים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום,
למה יש לי הרבה ורידים סגולים בצד הפנימי של כפות הרגליים?
היה לי את זה מאז שאני זוכרת את עצמי.
תודה.

שלום,
ממליץ בדיקת דופלקס לורידים ברגליים.לאחר מכן בדיקת כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני סובלת מורידים בולטים ולעיתים כואבים ברגליים. לפני כ15 שנים עברתי ניתוח והוציאו לי כמה ורידים.
האם מותר לי להוריד שערות בשעווה? האם עקב פעולת התלישה הורידים לא יוצאיםיותר?

שלום,
אין קשר בין כל אחד מהטיפולים בשערות הרגליים לבין הופעת ורידים ברגליים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ב"ה
בת 52. סובלת מבעיות ורידים ברגליים. לאחר המלצתו של רופא בכיר ולאחר בדיקת דופלקס עדכנית , אני מעונינת לעבור ניתוח בשיטת אנדו-לייזר.
האם הניתוח מכוסה על-ידי "ביטוח ניתוח" פרטי? מה עלותו? מה הפרוצדורה אצלכם?

שלום ציפי,
עליך להגיע לאחת ממרפאותי .שם אני מבצע בעצמי את בדיקת הדופלקס ובוחן את התאמתך לאנדולייזר.לאחר מכן נוכל לתאם את שאר הפרטים.רוב חברות הביטוח מכירות אותי ומכסות את הניתוח.עליך להביא עימך את המסמכים של חברת הביטוח לצורך מילוי והעברה . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

15 שאלות גולשים בנושא: ורידים ברגליים.

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png