top of page

144 שאלות גולשים בנושא: טיפול בלייזר

שלך - סגירת וורידים בהזרקות קצף - והאם יש לכך אישור FDA ?
מה עדיף לבחורה צעירה בת 33, נמצאתי מתאימה לניתוח לייזר, אך אני חוששת וחושבת שאולי הזרקות זה פיתרון פשוט יותר. יש רופאים שתומכים בשיטה א ויש כאלו שתומכים בשיטה ב' - מה הקריטריונים הנכונים להחלטה? והאם אתה מבצע את שני הטיפולים?

שלום רוית,
כפי שאת רואה באתר אני מבצע את כל שיטות הטיפול הקימות היום.אני נוהג גם לשלב בין השיטות בכדי לזכות בתוצאה האופטימלית מבחינה רפואית ואסטטית.הטיפול בלייזר פשוט יותר לרופא עם מיומנות באולטראסאונד של כלי דם.הטיפול נמשך כשעה ולאחריו את הולכת הביתה ותוך יום נוסף את חוזרת לפעילות רגילה.הטיפול בהזרקות קצף מונחות אולטראסאונד נמשך מספר חודשים,לעיתים מאד כואב מכיוון שאנו מיצרים דלקת בוריד.תופעת לואי חשובה בהזרקות זו האפשרות לקבלת הילה חומה לאורך הוריד.אני ממליץ על אנדולייזר .במידה ותחליטי אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב שמי דלית אני מטופלת בוקמדין אחרי אירוע דום לב וקריש דם בראייה אני מעוניינת לדעת האם מותר לעשות טיפול להסרת שיער בלייזר?

שלום דלית,
עליך לפנות למכון המטפל ולברר את דרישותיו.לדעתי אסור לך להפסיק את התרופות.במידה ומחייבים אותך להפסיק את הטיפול התרופתי שהומלץ לך בבית החולים הרי יהיה עליך לוותר על הטיפול בלייזר.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי נים על השפה התחתונה זה שחור ובולט , מעונינת להפטר מזה, רופאת עור אמרה לי שרק בלייזר זה אפשרי
למי עלי לפנות ואם אפשר לבצע זאת דרך קופות החולים.
תודה דבי

שלום דבי,
אנא פני לפלסטיקאי או רופא עור אשר מומחים בטיפול בלייזר עורי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלם לכם,
שמי פזית. מעוניינת לשאול אם הטיפול בלייזר מעלים לגמרי את הורידים ונימי הדם הקיימים.
לחזרה אפשר להתקשר אלי לטלפון מספר
0525863443 .

שלום קדם פזית,
ניתוח לייזר תוך ורידי מיועד לורידים בולטים עם אי ספיקה.נימים ניתן להעלים לאחר מכן בהזרקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

בבדיקת דופלר נמצא כי יש לי אי ספיקה בורדים ברגלים, כרגע אני מתלבטת בין ניתוח לייזר או הזרקה.
האם תוכל עזור לי להחליט מה עדיף ?

שלום דהן איריס,
ההבדל משמעותי בין שתי השיטות.בניתוח לייזר הבעיה נפתרת תוך שעת חדר ניתוח,ללא דלקת אלא צריבה של הוריד,ללא צלקות .בהזרקות חייבים לטפל ב4-6 מפגשים בזריקות לתוך הוריד ,היוצרות דלקת לעיתים כתמים חומים ולעיתים חייבים לחזור על הטיפול.אני אישית ממליץ על הטיפול בלייזר תוך ורידי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 32 כ-3 חודשים לאחר לידה שלישית (ואחרונה) כתוצאה מההריון האחרון הופיעו ברגליי נימים רבים ולאורח ההריון כולו נאלצתי לגרוב גרביון אלסטי כדי למנוע החרפה במצב. כיום אני לאחר בדיקת דופלקס שיצאה תקינה ההוקבעת כי הבעייה היא אסטתית לחלוטין, הכירורג בקופ"ח המליץ לי לבצע טיפול בלייזר בשיטת ERBIUM שאלתי היא האם אתה מטפל בשיטה זו? מה סיכויי ההצלחה? כמה זמן נמשך הטיפול? (הבנתי שמדובר בסדרת טיפולים)האם אתה ממליץ שאקבע איתך פגישת ייעוץ?
אודה לתשובתך בהקדם
בברכה,
שרית

שלום שרית כהן,
אינני מכיר את הטיפול שצינת.אוכל להמליץ על טיפול בבעיתך רק לאחר בדיקה כולל דופלקס לורידים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר. קורן,
שלום רב,
יש לי הופעה של נימים באזור החזה וקצת בכתף הקדמי וקצת בידיים.
אצלי הם מופיעים כנקודות כחולים/אדומים/סגולים ולא כצינורות.
לפני שבועיים עשיתי טיפול בלייזר ועד עכשיו לא ראיתי שיפור והנימים עדיין מופיעים.
השאלה שלי כמה זמן אני צריך לחכות כדי לשפוט האם הטיפול היה אפקטיבי או לא.

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול משלים את הטיפול בהזרקות או מחליף אותו.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי נימים לא בולטים במיוחד אבל בכל זאת מעצבנים והלכתי לבדיקה במכון לא בארץ(אני גרה בהוגג קונג) ואמרו לי שאכן טיפול בלייזר יכול להועיל אבל יש אפשרות שעקב הטיפול יצאו לי נימים או וורידים במקומות אחרים ברגליים. אז יש לי שתי שאלות: האם זו אכן תופעה מוכרת? ובמידה ואני מחליטה לבוא לארץ לטיפול מה טווח הזמן הכי קצר שאני חייבת להיות בארץ? תודה רבה.

שלום לורן,
הנימים קשורים למערכת ההורמונלית של האישה.אי לכך כל עוד יש לך מחזור חודשי הרי יש סיכוי שיופיעו נימים נוספים.אני ממליץ ברך כלל על טיפול בהזרקות לנימים ולא טיפול בלייזר עורי.במקרים של ורידים בולטים המלצתי לליזר תוך ורידי.אורך הטיפול נקבע לפי כמות הנימים ממנה את סובלת.לאחר בדיקה ניתן לעשות חישוב למשך הטיפול.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

באחת המרפאות שהייתי בהם הם מעלימים נימים וורידים בלייזר, נימים שנמצאים בכל מקום בגוף.
שאלתי האם אתה ממליץ להעלים נימים בלייזר?
כי הבנתי שאצלכם זה עם הזרקה של חומר.
תודה.

שלום ליז,
יש סוג נימים אחד בלבד שחיביים להעלימו בלייזר.כל שאר המצבים עדיף לטפל בהזרקות. אשמח לראותך במרפאתי ולאחר בדיקה אוכל להמליץ על הטכניקה הרצויה.הטיפול בלייזר לנימים בדר"כ כואב יותר,יקר יותר ולא תמיד מוצלח יותר. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דוקטור קורן שלום!
הנני סובל מבעית נימים קטנים בפנים, (כמות מכובדת) ש"צובעים" את פניי בצבע אדום בכל הזדמנות אפשרית - קצת קר, חם או סתם אחרי מאמץ לא רציני (הליכה). הייתי אצל רופא עור אבל אין לו פתרון ברור והומליץ על "לנסות" טיפול בלייזר במכשיר LOVELY 2 במרפאה פרטית.
מה דעתך על הטיפול שהוצע,על המכשיר ומה המלצתך המקצועית לטיפול בבעיה.(אני בן 28, בריא ומפנים אדומות מאוד פוגעות לי באיכות חיים. תודה מראש.

שלום דני,
המלצתי לפנות למומחה לרפואת עור וטיפולים בלייזר עורי: -דר' משה לפידות טל' 099592555 .
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, רציתי לדעת אם הטיפול כואב
ואם יש סניפים בנהריה או בכרמיאל
תודה

שלום נסרין,
טיפול בלייזר תוך ורידי איננו כואב ,הינו חד פעמי ונמשך כשעה.באזור הצפון לא מבצעים את הטיפול ועליך לחשב כ3-4 שעות כולל הטיפול ונסיעה לאזורינו. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני סובלת מקרישיות יתר, ומאי ספיקה של הוריד המרכזי השטחי בשתי הרגליים.
הומלץ לי על ניתוח לייזר.
האם יש סיכון בניתוח זה בשל קרישיות היתר (היוצרות קרישי דם תוך כדי)?

שלום מורן,
ממליץ לעבור את הניתוח על ידי רופא מומחה בקריאת דופלקס כלי דם ולטפל בתום הטיפול בלייזר בזריקות קלקסן.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ביקרתי אצל כירורג פלסטי והוא אמר לי שהבליטה שיש לי על השפה העליונה היא נימול קטן.
1.רציתי לדעת האם יש טיפול בלייזר שאפשר לעשות שלא יפגע אסטתית בשפה? זה מאוד חשוב לי.
אני יודע שאפשר לחתוך את המקום ולתפור אך זה משהיר צלקת לא יפה, לכן אני מנסה לראות אם יש פתרון באמצעות לייזר אשר לא יפגע בצורה האסטתית של השפה.
2.האם יש טיפול באמצעות הזרקת חומר מטרש לשפתיים כמו לרגליים?
תודה מראש

שלום מייקל סופר,
ממליץ לפנות לפלסטיקאי או רופא עור אשר מטפלים בלייזר עורי.בדרך זו הטיפול יתן את התוצאה האופטימלית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
ברצוני לדעת כמה זמן לוקח בממוצע / זמן סביר להחלמה מטיפול הלייזר = הפסקת הכאבים?
וכן- תוך כמה זמן אפשר לחזור לפעילות ספורט מאומצת?
בברכה ורד

שלום,
מומלץ ללכת הרבה ברגל גם ביום הטיפול בלייזר.בעשרת הימים הראשונים מומלץ לטפל בכדורים נוגדי דלקת(אטופן).בדר"כ לאחר 10 ימים ניתן לחזור לכל פעילות רגילה כולל מאומצת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי אזורים נרחבים של ורידים נימיים ומספר בליטות ואיזורים שנראים כמו שטפי דם תת עוריים

שלום אורי,
הטיפול המומלץ לממצא ממנו אתה סובל הינו הזרקת חומרים מטרשים ולא טיפול בלייזר. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם הטיפול בלייזר עובד על כל הורידים או שהטיפול הוא רק בוריד הראשי האם הטיפול מתבצע בשתי הרגליים או כל רגל בנפרד מה לגבי אזור הקרסול שבו יש נימים בולטים האם הטיפול מטפל גם בזה

שלום מירה,
הטיפול באנדולייזר פועל על הוריד הראשי שהוא הגורם לכל הבעיה.לעיתים ניתן להסתפק בטיפול זה ולעיתים משלימים עם הזרקות או מיניפלבקטומיה.כל מקרה לגופו. אשמח לראותך במרפאתי שם אני מבצע דופלקס ויחדיו מתכנן את הטיפול האופטימלי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לאור המצב הקשה ברגלי דליות רבות ברגלי במיוחד בשמאל רציתי לדעת איזה טיפול עדיף בלייזר,זריקות אוו ניתוח.
אשמח אם תשווה בין הטיפולים השונים.
בברכה ןתודה
אורית

שלום אורית,
במידה ואת מתאימה לטיפול בלייזר תוך ורידי הרי זהו הטיפול האופטימלי מבחינתי.מדובר בטיפול חד פעמי שמבוצע בהרדמה מקומית,נמשך כשעה,שחרור מידי הביתה וחזרה מידית לחיי ים יום.הצלחה ניתוחית כ-98% .
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 55 סובלת מבעיות ורידים.עברתי זריקות לפניכ-9 שנים. לאחרונה החלו כאבים חוזרים והתנפחות בורידים יותר בולטת מאי פעם. זה הגיע עד למצב שקשה לי אפילו לדרוך על אותה רגל. שאלתי היא מהו הגורם להתנפחות זו ומה עלי לעשות. בעבר קיבלתי כדור שנקרא אטופן האם כדאי לקחת אותו שוב?
לתושבתך המהירה אודה.

שלום נורית,
לדעתי את סובלת מאי ספיקה של הספנה ולכן הורידים חזרו.את זקוקה לטיפול יסודי בספנה.המלצתי לעבור בדיקת דופלקס במטרה לבחון את התאמתך לטיפול בלייזר תוך ורידי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר ארנון קורן
אני בת 24 וחצי,אני סובלת מהרגל השמאלית יש לי רגל נפוחה וורידים שיוצאים,בעבודה הנוכחית אני עומדת 6 וחצי שעות ובסופו של יום עבודה אני סובלת מכאבים ברגליים..עשיתי בעבר בזמן הצבא בדיקת אולטרסאונד אצל רופא בבית חולים רמב"ם,ולא עשיתי ניתוח בסוף,השאלה שלי מה עדיף לייזר או ניתוח לעשות?והאם זה כדאי בגילי?

שלום רז מחפודה,
במידה ויש להחליט בין ניתוח לבין טיפול בלייזר הרי הטכניקה השניה כמובן יותר מתאימה לבחורה בת 24 שנה.מדובר בטיפול אשר מבוצע דרך חור מחט ,ללא צלקות, בהרדמה מקומית תוך שחרור מידי הביתה. אשמח לראותך במרפאתי לחזור על דופלקס ורידים ולהחליט יחדיו על הטיפול המתאים לך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

עברתי את הטיפול הזה מספר פעמים וללא הצלחה, האם ניתן לעשות טפול משולב?

שלום אירינה,
במקרה שלך חייבים לזהות את מקור הנימים ולטפל במקור.טיפול בלייזר מתחלק ל-2:לייזר עורי לנימים הקטנים ביותר ואנדולייזר לורידים בולטים ורחבים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב, רציתי לבדוק האם הטיפול בלייזר או בהזרקת חומרים יעיל להעלמת נים על הפנים (על האף)?

שלום יעל,
אנא הפני שאלתך לכירורג פלסטקאי או רופא עור.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר' קורן שלום,
כיום אני בת 33 שנים וב-10 השנים האחרונות מופיעים לי נימים באזור הרגליים שמטרידים אותי נורא. נימים אלו הלכו והתגברו במהלך שנים אלו. התייעצתי עם מס' רופאים, אך תשובתם לא הייתה לשביעות רצוני. הייתי מעוניינת לדעת האם קיים טיפול המעלים נימים אלו וכמובן שלא יותיר סימנים לא אסתטיים. אודה לך אם תענה לי במהירות האפשרית.

שלום נורית,
הטפול בנימים מבוצע בהזרקות במחט עדינה תוך שחמוש בזכוכית מגדלת.קיים גם טיפול בלייזר עורי.במקרים נדירים מומלץ לשלב בין השיטות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, אני בת 18 ויש לי אדימות ונימים באזור האף והלחיים בכללי הפנים שלי מאוד רגישות ובעלות צלקות אדמות.
מה הטיפול הממולץ לי אני כבר הרבה זמן מתעניינת בלעשות טיפול בלייזר כדי להעלים את האדימות והנימים בפנים שלי.
האם טיפול זה ממולץ בגילי?
יש עוד דרכים לטפל בבעיתי והאם יש לזה תופעות לוואי כלשהן?
תודה אלינה.

שלום אלינה,
מומלץ טיפול בלייזר עורי.ממליץ לפנות לדר' משה לפידות בהרצליה או דר' כהן ברמת גן.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ברצוני דעת מה ההבדל בין טיפול להעלמת נימים בלייזר לעומת זריקות
האם יש הבדלים בשיעורי ההצלחה
האם יש הבדלים בעלות הטיפןל ובמשך הטיפול.
האם לאחר הטיפול ניתן לעבוד בעמידה?
או רצוי לנוח?
חשוב לי לדעת עלויות לטיפול בדליות לאורך שתי הרגליים.
תודה איילת (גיל37)

שלום איילת שאול,
טיפול בלייזר לנימים הוא טיפול כואב המתאים רק לנימים קטנים מאד,איטי בהתקדמות ולכן נמשך תקופה ארוכה.הטיפול בהזרקות פחות כואב, קצר יותר ומאפשר חזרה מידית לחיי יום יום. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

0523-141514אני בת26וככל שהזמן עובר נוספים לי עוד נימים, הייתי רוצה להתייעץ ולדעת מהי הדרך עם הכי פחות סיכונים כדי להסיר אותם והכי פחות כאב ,איך קובעים תור והאם בנתיים יש דרך להמנע מהתפשטות, מהם המחירים?, ומה אתה אומר על לייזר פורטונה?

שלום הדס,
בגילך הגורם להופעת נימים הם השינויים ההורמונלים שגופך עובר.לכן אין דרך לעצור את התופעה אלא אם את נוטלת גלולות לא נכונות.הטיפול הטוב ביותר הינו הזרקות לורידים.הטיפול בלייזר כואב יותר ולא תמיד עוזר.רצוי לשלב לייזר עם הזרקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר קורן שלום,
1. האם יש השתתפות של קופות החולים בטיפול בלייזר או שהוא נעשה באופן פרטי בלבד?
2. מהי העלות של הטיפול?
3.האם הטיפול פותר את הבעיה או שיש נטייה להישנות בשלב יותר מאוחר באותו הוריד שטופל?

שלום אביבה משקטו,
חלק מקופות החולים משתתפות בעלות חדר ניתוח . רוב חברות הביטוח הפרטיות משתתפות באופן מלא בכיסוי עלות הניתוח.לגבי השאר הניתוח הוא פרטי.הטיפול פותר את הבעיה באופן מוחלט:באמצעות הסיב האופטי סוגרים את הספנה שמהווה את הגורם לבעיה בהמשך לפי הצורך דרך חור מחט מוצאים את הורידים המורחבים.הכל נעשה בהרדמה מקומית ,נמשך כשעה ,שחרור מידי הביתה וחזרה למחרת לפעילות רגילה.מדובר על הצלחה ניתוחית של 97-98% . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

בעבר טופלתי ע"י זריקות להעלמת ורידים
הוטב, אך לאחר מספר שנים כמובן שוב הופיעו הורידים.
לאחר טיפול בלייזר האם הורידים יעלמו לצמיתות ?
והאם הנימים יעלמו לצמיתות?.

שלום נקש יהודית,
הנימים מופיעים בעקבות השינויים ההורמונלים שגופיך עובר.כל עוד יש לך מחזור חודשי הרי עלולים להופיע נימים חדשים מכיוון שבטיפול אנו מטפלים בתוצאה ולא בסיבה.ורידים מורחבים שנגרמים מאי ספיקת מסתמים לא יחזרו לאחר טיפול נכון בבעיה או בגורם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

רציתי לדעת אם יש דרך להעלים או לתשתש כמה שיותר את הורידים בדרך שאינה הזרקה?

שלום אלה,
קימות שתי שיטות נוספות:טיפול בלייזר עורי או שימוש בסיבים מיקרו.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם בהריונות שיגיעו לאחר הטיפול בלייזר יחזרו הורידים?
בתודה מראש

שלום,
מומלץ להמתין 6 חודשים בין ניתוח אנדולייזר להריון.לאחר 6 חודשים או אפילו פחות הוריד נעלם לחלוטין מהגוף.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני כתשעה חודשים ביצעתי טיפול בהזרקות לנימים, באיזור מסויים ברגל נוצרה דלקת, בעקבות כך ישנה התפוצצות חדשה וכתם באותו איזור, אני מעוניינת לבצע טיפול בלייזר בלבד מהחשש להיווצרות כתמים נוספים. האם ניתן לטפל אצליכם רק בלייזר? והאם יש טיפול נוסף?

שלום אורית,
אינני מבין בדיוק את תאורך.ההזרקות עצמן אינן גורמות ליצירת ורידים נוספים. אשמח לראותך במרפאתי שם נחליט יחדיו על דרך הטיפול בנימים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page