top of page

39 שאלות גולשים בנושא: טיפול בנימים

ד"ר קורן שלום,
בעבר ביררתי על טיפול להעלמת נימים באיזור הירך, אך הומלץ לי בשל היותי חולת סכרת נעורים, להמנע מטיפול בנימים ומכל סיבוך שיתכן שיגרם לי עקב כך. ברצוני לברר האם הטיפול בגלי רדיו לא מערב מתן חומר כימי, והאם הוא נטול סיבוכים שאני עלולה לפתח בגין הסכרת?
אודה לתשובתך.

שלום,
הטיפול בגלי רדיו איננו מעקב הזרקת חומר כימי אלא חימום עדין של הנימים.אינני רואה כל בעיה לבצע אותו במקרה שלך.חייבים רק לבדוק האם גודלם של הנימים מתאים לטיפול בגלי רדיו. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
יש לי קרישתיות יתר (חסר בפרוטאין S ן-LACׂ ). אינני מטופלת במצב שגרה למעט בהריונות (קלקסן).
מעוניינת להגיע למרפאתך לטיפול בנימים ובורידים. בעבר טופלתי במספר זריקות אשר סייעו במידה מסויימת (הטיפול אושר ע"י ההמטולוג).
האם ניתן לטפל לנוכח הבעיות הגנטיות?
תודה

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי ולטפל. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני כמה שנים ראיתי לראשונה נימים ברגללים במקום מסויים. לאחרונה אני רואה עוד ועוד שמתפשטים לאט על כל הרגל
עד כמה אפשר בעזרת טיפול בנימים הקיימים, לעצור התפשטות שלהם ברגליים

שלום סווטה,
לא ניתן לעצור את התפשטות הנימים.הגורם לנימים הם השינויים ההורמונלים שגופך עובר מידי חודש.עליך להשלים עם התופעה או לעשות הזרקות לנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מנסיון ומקריאת כתבות בנושא,הבנתי שהזרקה אינה מביאה לתוצאה טובה. אם לא מדייקים בהזרקה אז נוצרים כתמים של שטפי דם. רגלי מלאות בנימים-האם לייזר לא עדיף עבורי על הזרקות לנימים??
תודה ושנה טובה

שלום עדית,
טיפול בנימים בדרך מבוצע באמצעות הזרקת חומר מטרש עם מחט עדינה וזכוכית מגדלת או בלייזר עורי.כאשר מכירים את הטכניקה הטיפולית התוצאות מדברות בעד עצמן. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר ארנון קורן שלום, אני מירב עברתי טיפול בנימים לפני 7 שנים והיום הכל חזר כלא היה. אני מעוניינת לדעת אם הטיפול בגלי רדיו חוזר? מה העלות ומספר הטיפולים הנדרשים? יש השתתפות דרך קופ"ח לאומית? אודה לתשובתך בהקדם.

שלום,
נימים קשורים למערכת ההורמונים הנשית ובגיל הפריון יש סיכוי להופעת נימים חדשים.אני ממליץ תמיד על ביקורת מידי שנה ולא אחר 7 שנים. אשמח לראותך במרפאתי. אשמח לראותך במרפאתי שם אוכל לתת לך את הפרטים הנוספים לגבי הטיפול.הטיפול הינו אסטתי ופרטי ולא ממומן על ידי קופות החולים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום!
שאלה קטנה... אני לא בדיוק סובלת מתופעת הנימים חריפה, אך לאחרונה הופיעו לי נימים במס מקומות בקגליים לא בולטים במיוחד אך לטעמי לא אסטטי לחלוטין האם יש מקום לטיפול ואם התופעה ממש לא חריפה האם ניתן להסתפק בלייזר בלבד?
תודה רבה ויום מקסים

שלום לין,
האינדקציה לטיפול בנימים הינו אסטתי בלבד.במידה וקימת הפרעה הרי ניתן לטפל ללא כאב . אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני כשבוע וחצי עברתי טיפול להעלמת נימים/ורידים בקרסוליים בהזרקה, אצל כירורג כלי דם. בעקבות זאת נוצרו באיזור סמוך להזרקה רשתות חדשות של נימים כחולים פתלתלים שלא נראתה קודם לכן. הבנתי מהרופא עוד טרם הטיפול שקיים סיבוך כזה אפשרי להזרקות אצל חלק קטן מהנשים. יש לי שתי שאלות:
האחת, האם לאחר שבוע וחצי ניתן כבר לומר שלקיתי בסיבוך, ונימים/ורידים אלה ישארו, או שמא זה יכול להיות חלק מהתהליך ובהמשך הם לא יראו שוב.
שנית, אם אכן כן, והמצב כיום נראה רע בהרבה מהמצב עימו הגעתי לטיפול, האם ניתן לטפל בכך. האם ניתן להזריק לנימים החדשים או שמא המצב יוחמר אף יותר.
אודה על תשובה מהירה
המודאגת

שלום רותי,
ממליץ להפנות את שאלתך לרופא אשר מטפל בך.בהחלט מקובל שהתקופה המידית לאחר ההזרקה נראת יותר גרוע ולאט לאט המצב משתפר.הטיפול בנימים מחייב הרבה סבלנות עד קבלת תוצאות אופטימליות
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם אפשר להעלים נינים בלייזר?מהי עלות ממוצעת של העלמת נימים בזריקות?מתפרסים על פני כל שטח שתי הרגליים)

שלום יעל קורן,
שמח להודיע על מכשיר חדש לטיפול בנימים.הטיפול נעשה בגלי רדיו(RF )ללא הזרקות או בשילוב.אין צורך בחבישה אלסטית וניתן להחשף מיד לשמש.ללא צלקות וללא סימנים או פגמנטציות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

מבקשת לקבל יעוץ וטיפול בנימים ווורידים.
אשמח לקבוע פגישה בהקדם.
בברכה
אסתר

שלום בן לולו אסתר,
אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום שאלתי: האם הטיפול בלייזר נעשה לאורך על הרגל ומטפל בעצם בכל החלקים בהם יש התפרצות של נימים/ורידים?

שלום מיכל מזור,
הטיפול בלייזר תוך ורידי מטפל בגורם להופעת הורידים המורחבים ובורידים המורחבים בעצמם.טיפול בנימים נעשה בשלב מאוחר יותר בהזרקות במרפאה ואיננו קשור לניתוח.לעיתים קימת השפעה בין השניים וחלק מהנימים יעלם לאחר הטיפול בוריים הבולטים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ,
עברתי טיפול בנימים ע"י זריקות ... תוך כמה זמן אמורים לראות את התוצאות?
תודה,

שלום,
התגובה משתנה מאדם לאדם.הקצב תלוי במערכת הטרומבוליטית.במידה ושטף דם בנלי נעלם באיטיות הרי גם הנימים יעלמו בקצב זה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לד"ר קורן, שלום רב
אני בת 49 , סובלת מנימים מפושטים בכל אזורי הרגליים המלווים בכאבי רגליים ורגליים מעט בצקיות.
בבדיקת דופלקס שעברתי לא נמצאה עדות לחסימה במע' ורידים עמוקה, בשוק הודגם סעיף לא ספיק
שאלותי:
מהי הדרך הקצרה והיעילה ביותר לטיפול?
אני נרתעת מטיפול בהזרקות בשל תןפעות הלוואי שלה,האם יש המלצה לטיפול אחר? והאם במהלך הטיפול ובכלל צריך להימנע מחשיפה לשמש? ומאימון במכשיר רטט?
בתודה מראש

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום.הייתי אצלך בפגישת יעוץ לגביי טיפול בנימים,ושכחתי לשאול אותך לגביי הבעיה שלי כבר מעל עשר שנים שאני סובלת מגרודים ברגלייים [חוץ מבכפות רגלייים]הגרודים בעיקר בשעות הלילה ובשינה.אני ממש פוצעת את עצמי כול פעם מחדש.הייתי אצל עשרות רופאי עור וכול אחד נתן לי משחה נגד יובש ונגד אלרגיה.ושום דבר לא עזר לי.אם אתה יכול בבקשה להמליץ לי על משחה טובה שתוכל לעזור לי.בבקשה אני ממש סובלת מזה .בתודה מראש הדס...

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול משלים את הטיפול בהזרקות או מחליף אותו.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום!התחלתי אצלך בעבר טיפול אך לצערי,אני כרגע בשליחות בניו יורק,
קראתי אודותייך ושמחתי, הבנתי שעשית
הכשרה בניו יורק,הייתי מאוד שמחה אם
היית ממליץ לי היכן הייתי יכולה לעבור
טיפול בניו יורק,או שם של רופא.
אני מאוד יודה לך,תודה מקרב לב.

שלום מיטל כהן,
אנא פני לדר' ישראל שור במרכז ניו-יורק לורידים כמובן מסרי לו ד"ש חמה ממני.מספר הטלפון במרפאה 0012124279895 מספר הנייד שלו 0012012325866
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני נמצאת בהתלבטות: אני בת 24, יש לי נטייה משפחתית לנימים וככל הנראה נטילת גלולות מעל ל- 5 שנים ברציפות לא עזרה במיתון קצב הופעתם בפנים וברגליים...
שאלתי היא כזו: יש לי עור מאוד רגיש, שמנוני, נוטה לאקנה ונמשים. יש לי מספר נימי דם באף ואחד מאוד מרגיז מעל השפה שנראה כמו נקודת חן אדומה. התייעצתי עם רופא דרמטולוג שמתחמה בלייזר והוא הציע 1-3 טיפולים. אני מאוד חוששת מפיגמנטציה או שינוי בצבע העור, מה דעתך? מה הסיכוי לכך? בנוסף, יש לי נקודה בולטת ואדומה שנראית כמו פצעון תמידי בקצה האף שהרופא כינה ANGLOFIBIOMA או משהו כזה... הוא טוען שניתן לשפר את המצב, לפחות לטפל בנימים כדי שזה לא יהיה כל כך אדום. רופאים אחרים אומרים בשום פנים ואופן לא לגעת ואני לא יודעת על מי לסמוך... דבר אחרון ודי: טיפול בנימים המעטים בלחיים יכול להוביל להופעתם של נוספים במקומם? תודה על הסבלנות...

שלום סיון,
המלצתי ליעוץ חוזר עם דר' משה לפידות (רופא עור-הרצליה מדיקל סנטר(099592555)העוסק בטיפולי לייזר שנים רבות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני בת 34 ,סובלת מנימים רבים לאורך הרגליים, שמפריעים לי מאוד אסטתית.
כמו כן, יש לי סוכרת נעורים ללא סיבוכים עד כה.
מה הטיפול המוממלץ לי? האם זמן ההחלמה יכול להיות ארוך יותר?
אודה על תשובתך.

שלום לילך,
הטיפול בנימים הינו בהזרקות חומרים סקלרוזנטיים.בדרך כלל אין הבדל בין סוכרתיים לבין לא סוכרתיים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר קורן.
תודה רבה על התשובה למייל.אני תושבת חיפה וברצוני לדעת מה עלי לעשות ולמי לפנות על מנת להתחיל ולטפל בבעית הנימים שברגליי.מלבד אסטטיות הייתי רוצה להיות במעקב.אודה להכוונה (אני חברה בקופ"ח מכבי).
יום נעים,
ענת

שלום,
הטיפול בנימים מבוצע במרפאתי אשר נמצאת בהרצליה מדיקל סנטר.בהגיעך מחיפה אין צורך להכנס לתוך גוש דן והפקקים שבו. ניתן לצור קשר בטלפון :099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

קבלתי טיפול בזריקות להעלמת נימים ברגליים.
הבעיה היא יותר נימים מאשר ורידים.
בתחילה הוזרק לי לוריד הראשי העובר לאורך הרגל ורק אח"כ טופלו הנימים.
הנימים נעלמו לשביעות רצוני אך הילה חומה שנשארה ונאמר לי שתעבור תוך מס' שבועות עד שנה לא נעלמה עד כה כ-3 שנים אחרי. זו גם הסיבה שאינני חוזרת לטיפול בנימים חדשים שיצאו. אני כהת עור (לא מאד) האם ניתן לטפל בכתמים החומים. האם יש שיטה שתמנע כתמים חומים בטיפול נוסף.
בתודה מראש.

שלום הילה,
ממליץ להגיע לבדיקת רופא עור אשר יכל לעזור בהעלמת הפגמנטציה.ממליץ על דר' משה לפידות אשר מקבל בהרצליה פיתוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום, ברצוני לדעת האם ניתן לתת טיפול להעלמת נימים לאישה מניקה

שלום,
הטיפול בנימים מתחלק ל-2:טיפול בהזרקות אשר אסור בהנקה וטיפול בגלי רדיו(RF )אשר מותר בהנקה.הטיפול בגלי רדיו מתאים גם לקייץ,ללא צורך באגידה אלסטית ,ללא פגמנטציה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

קיבלתי המלצה לטיפול בנימים בהזרקה. האם ניתן גם לקבל סדר גודל של טווח המחירים עבור כל טיפול?
תודה!

שלום רוני,
עלות הטיפול בנימים הינו 800 ש"ח לביקור בו את מקבלת מספר זריקות.בכדי לדעת את מספר הביקורים עליך להגיע לבדיקה באחת ממרפאותי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

איך מתבצע הטיפול בזריקות והאם עלי לבקר מס' פעמים או בביקור 1?

שלום גאולה,
הטיפול בנימים בדרך כלל הינו במספר תורים בהם חוזרים על פעולת ההזרקה עד העלמות הנימים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר קורן
בת 47 אחרי לידות חוץ מוריד בולט יש לי סביב הקרסוליים ועלגב כף הרגל מעין "גרב" של נימים סגולים מכער את כף הרגל וקשה לי לעמוד זמן ממושך. מה המלצתך?

.שלום תיגח,
ממליץ לבצע דופלקס לורידים במטרה לזהות אי ספיקה בורידים השטחיים.הטיפול בנימים יקבע לאחר הדופלקס. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני שנים רבות עשו לי זריקות לנימי הדם בכדי להקל היום יש לי הרבכה יותר ממה שהיה לי קודם לכן כן אני עובדת במכירות ועומדת על הרגליים בין 6 לשמונה שעות ברצוני לקבל חוות דעת וכן מחירים וכן האם קופת החולים מכסה חלק מההוצאה אני בקופת חולים לאומית

שלום,
אין קשר בין עמידה ממושכת להופעת נימי דם.הטיפול בנימים הוא פרטי ללא החזר מקופות החולים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני כתשעה חודשים ביצעתי טיפול בהזרקות לנימים, באיזור מסויים ברגל נוצרה דלקת, בעקבות כך ישנה התפוצצות חדשה וכתם באותו איזור, אני מעוניינת לבצע טיפול בלייזר בלבד מהחשש להיווצרות כתמים נוספים. האם ניתן לטפל אצליכם רק בלייזר? והאם יש טיפול נוסף?

שלום אורית,
אינני מבין בדיוק את תאורך.ההזרקות עצמן אינן גורמות ליצירת ורידים נוספים. אשמח לראותך במרפאתי שם נחליט יחדיו על דרך הטיפול בנימים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 38 לאחר 4 לידות, אין בכוונתי ללדת עוד, בביקור אצל רופא לכלי דם הוא המליץ לטפל בנימים שיש לי בממצעות הזרקה, 1. מה הסיכויים להצלחה? 2. האם יש סיכוי שהנימים יחזרו ואולי בגדול? מה המשמעות של פקקת ורידים?
וכמה אחוז החזר יש דרך חברות הביטוח?
תודה

שלום אתי,
טיפול בנימים מבוצע בהזרקות תחת זכוכית מגדלת.הנימים מושפעים מהמערכת ההורמונלית של גופך ולכן בגיל 38 שנה הם עדין יכולים להופיע באזורים אחרים.עד כמה שידוע לי הרי הטיפול איננו מכוסה על ידי חברות הביטוח.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אני אורית, רווקה בת 41 סובלת מנימים מגיל 14.
לפני כמה שנים עשיתי זריקות, אך הנימים חזרו ואפילו יותר.
העניין מפריע לי מבחינה אסטטית במיוחד בקיץ ואשמח לטפל אבל השאלה אם הטיפול מומלץ לפני הריונות ולידות
לטיפולכם אודה.
בברכה
אורית

שלום,
במידה ואת מתכננת הריון בקרוב עדיף לעזוב את הטיפול בנימים לשלב מאוחר יותר שלאחר הלידה.אין ספק שהריון בגילך דוחה כל טיפול.בהצלחה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם לייזר להסרת שיער יכול גם בדרך להפחית את הנימים ברגלים?

שלום,
אין קשר בין שתי הבעיות לבין שני המכשירים.להורדת שיער משתמשים המכשיר לייזר יעודי ולטיפול בנימים המכשיר המומלץ עןבד על גלי רדיו(RF ).אני מטפל במכשיר גלי רדיו כאשר הטיפול נמשך כ-15 דקות,חזרה מידית לפעילות,ללא אגדים אלסטיים וניתן להחשף לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
עם כל השאלות והתשובות עליהן לא הצלחתי להבין האם יש לייזר להעלמת נימים/ורידים,או מדובר בטיפול יחידי שהוא בהזרקת קצף?
אפשר לקבל תשובה ברורה וחד משמעית?
יצאתי מבולבלת מכל השאלות והתשובות עד כה ולא הצלחתי להבין אם יש לייזר
להעלמת נימים/ורידים?

שלום שושנה שאולי,
הטיפול המומלץ על ידי לטיפול בנימים הוא הזרקות סקלרוזנטים ולא קצף.קיים טיפול לייזר עורי לנימים.אינני ממליץ עליו מכיוון שמדובר בטיפול כואב,יקר עם תוצאות שלא לשביעותי.ישנם מספר רופאים המטפלים בלייזר עורי.הטיפול בלייזר אותו אני מבצע הוא בלייזר תוך ורידי באמצעות סיב אופטי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום , אני בת 19 ועובדת במלצרות ,הולכת הרבה וגם עומדת הרבה שעות על הרגליים בנוסף אני מתאמנת בחדר כושר עושה הליכות ריצות וסאונה.
אני שוקלת 62 וגובהי הוא 165.
יש לי ברגל ימין וורידים כחולים מורחבים מגיל קטן אבל לאחרונה שמתי לב שהתחילו להיווצר לי על כל הרגליים רשתות קטנות בצבעי אדום כחול ומיום ליום זה רק מחמיר מה אני יכולה לעשות בשביל לטפל בזה?....לרזות לשנות עבודה לוותר על סאונה מה בדיוק?..
תודה

שלום אירמה,
לפי התאור הינך סובלת מורידים ונימים.ממליץ להגיע לבדיקה שם אוכל להגדיר בדיוק את חומרת תלונותיך.לאחר הבדיקה אמליץ על הטיפול בורידים ובנפרד על הטיפול בנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

1.מופעים ברגלי הרבה ורידים כחולים כהים בולטים מאןד לעין אך לא יוצאים החוצה או נופלים-מפריע אסטתית, האם אפשר להסירם לחלוטטין או אתת רובם?
2. התוצאאות הן לתמיד או שהבעיה תשוב?
3.האם זה כרוך בניתוח? ומאיזה גיל אפשר לטפל זאת?
*בעיה תורשתית

שלום רעות,
נימים נוצרים כתוצאה מהשינויים ההורמונלים שגוף האישה עובר.לכן הטיפול בנימים יעזור בצורה מושלמת אולם אחרים יכולים להופיע כעבור מספר שנים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page