top of page

9 שאלות גולשים בנושא: כאבי ורידים

א. האם ריצה / מסייעת או מחמירת את תופעת הופעת הורידים ברגליים?
ב. ברגע שכואבות הרגליים, לאמץ או לנוח?
ג. האם אתם עובדים עם מכבי?
תודה רבה

שלום,
אין קשר בין ריצה להופעת ורידים ברגליים.כאבי ורידים מטופלים מידית בגרב אלסטית ובהמשך לאחר בדיקת דופלקס ורידים לפי הממצא. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום
אני כבת 30 ,חצי שנה לאחר לידה.
סובלת מורידים ברגל ימין רציתי לשאול שתי שאלות
1. מדוע הורידים כואבים לי יותר בזמן הוסת?
2.האם ההסדר של קופת חולים כללית והפניקס בטיפול אצלך זהה? דרך מי כדאי לי יותר להגיע?
אשמח לקבל תשובתך
בברכת יום טוב אורית

שלום אורית,
1.ידוע שקיים קשר הדוק בין השינויים ההורמונלים שגוף האישה עובר לבין התפתחות וכאבי ורידים.הרבה נשים סובלות מכאבי רגלים לפני הופעת הוסת.נשים אחרות יודעות שהן התעברו לפי כאבי הרגלים עוד לפני האיחור במחזור.
2.הפניקס נותנים כיסוי מלא לטיפולים אותם אני מבצע .כללית מושלם רק החזר סימלי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לאחרונה חזרו לי הכאבים ברגליים מחזיר אותי לתקופת ההריונות,
הרגל נראית כמ מפה טופוגרפית ורידים נימים דליות
שפרט שזה התחושה של כאב, האסטטיתקה מגבילה אותי
בבדיקה לפני מספר שנים נאמר שיש אי ספיקה קשה ברגל ימין, חששתי מהניתוח, חוסר יכולת לתפקד מיד,
היום זה נשמע אחרת,
האם ניתן לבצע את הטיפול דרך הקופת חולים האם אוכל מיד לחזור לעבודה (אני אם חד הורית) ולא מה עלות של הנושא ולקבל הסבר על מנת לשחרר ממני את החששות
אודה לתגובה
אני חייבת לטפל מידית

שלום חלי,
אין לי ספק שבעיה שאובחנה לפני מספר שנים ,היום היא חמורה פי כמה. אשמח לראותך במרפאתי שם אבצע לך דופלקס לורידים במטרה לאבחן ולטפל. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב!
אני בת 30 וסובלת מאוד מאי ספיקה בורידים. פעם סבלתי מהכאב בזמני מחזור היום לאחר שינוי הורמונלי בגוף( לא הריון ולא גלולות סתם תקופה לא סדירה) אני סובלת מהם יום יום. רציתי לדעת האם יש קשר בין הורמונים לכאבי ורידים? (כי לי נראה שיש קשר אך מומחים לכלי דם אומרים שלא) רציתי לדעת מה את אומרת על כך?

שלום לאה,
את צודקת.בהחלט יש קשר בין ההורמון הנשי לורידים.אצל נערות צעירות עם הופעת הוסת הראשונה מתחילים להופיע הנימים.נשים מרובות הריונות מעידות כי לפי כאבי הרגלים הן יכולות לדעת כי התעברו.כמו כן יש אחרות המעידות על כאבי רגלים לקראת הופעת הוסת.אין ספק שאת צריכה להבדק על ידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 23 , מעולם לא הייתי בהריון וכדו׳,
אני סובלת מכאבי רגליים לעיתים בסוף יום אך לעיתים גם בתחילתו, מהברכיים ומטה, שלדעתי מקורם בורידים.
אין לי הרבה ורידים בולטים אך יש כמה שכן באופן חריג,
וכן נראה מאחורי השוק כמין פיצוץ של נימים בגודל של חצי אגרוף..כמו מכה כחולה..
מה ניתן לעשות בנידון? אצל איזה סוג רופא בודקים דבר כזה?

שלום,
עליך לעבור בדיקת דופלקס לורידים לפני החלטה טיפולית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר קורן
בהמשך לשאלותי הקודמות רציתי לשאול למה בזמן הווסת החודשי יש לי כאבים חזקים בוורידים הבולטים ברגליים מה יכול לעזור לי והאם מותר לי ליגרוב גרב אלסטית כיוון שיש לי נטיה למוטציה הטרזיגוטית פקטור2 (קרישיות יתר בזמני הריון טיסה ארוכה וגבס)האם הגרביים לא מסוכנות כיוון שזה דבר לוחץ ואטום אודה לך מאוד אם תענה לי שירן

שלום שירן,
קיים קשר הדוק בין הורידים להורמון הנשי.שינויים בהורמונים הנשיים גורמים לכאבי ורידים ואף להוצרות נימים.גרבים אלסטיים יכולים לעזור בצורה זמנית אך לא לפתור את הבעיה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 60 יצא לי ברגליים ורידים בולטים מאד כואבים, אבקש לדעת איזה התרופה שהכי עוזרת ומיד תודה.

שלום חנה שחר כהן,
הטיפול המידי לכאבי ורידים היא חבישה אלסטית הדוקה.בהמשך יש לבצע דופלקס ורידים בכדי להבין את בעיתך.רק לאחר הבדיקה ניתן ליעץ על הטיפול בורידים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 45 ובערך כשבוע אני סובלת מכאבים מאחורי ברך ימין אשר נימצאים שם ורידים שלאחרונה די בולטים וכואבים. לפני כשנתיים כאב לי באזור זה והכאב פסק אחרי זמן קצר, אציין שאני בריאה ולא נוטלת כדורים. מה הסיבה להופעת כאבי ורידים זו?

שלום רינת,
גודש בורידים בשל עלית הלחץ התוך ורידי גורם לכאבים.סגירת הורידים עם גרב אלסטית מפחית את הכאבים באופן משמעותי.בהמשך לאחר ביצוע דופלקס ורידים ניתן להמליץ על טיפול אחר.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

איני יודעת אם לקשר זאת לחורף יש לי בשלושה ימים האחרונים כאבי ורידים או נימים פנימי חזק שבעמידה או בקור הכאב ממש מתחזק,אני אחרי לידה חמישה חודשים אחרי קיסרי,אין לי וריד בולט או משהו כזה אולי טיפה נימים קטנים שיצאו לי אחרי ההריון ליד כף הרגל ,הכאבים מתחילים ממתחת לברך עד כפות הרגליים,מה זה יכול להיות?שכחתי לציין שהכאב הוא גם בכפות הידים לפעמים ,ואני בת -35

שלום,
אינני בטוח שמקור תלונותיך בורידים.הייתי ממליץ על דופלקס ורידים במידה והבדיקה תקינה יש לפנות לבדיקת אורטופד.תלונות ורידים לאחר לידה מסתיימים לאחר כשלשה חודשים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page