ורידים בולטים וכואבים

האם אתה מקבל לקוחות באיזור חיפה? ורידים בולטים בשוק וכואבים לא מסוגל ללכת כרגע . לא שייך לשום קופה תושב חוזר מצרפת אצטרף בעתיד ללאומית .
מעונין ביעוץ וטיפול.
אני אליס מחיפה מכירה אותך דרך מטופלת שלך בזמנהוף.
אשמח לתשובתך
תודה

שלום אליס אלאלוף,
המרפאה הצפונית שלי הינה בהרצליה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

האם אתה מקבל לקוחות באיזור חיפה? ורידים בולטים בשוק וכואבים לא מסוגל ללכת כרגע . לא שייך לשום קופה תושב חוזר מצרפת אצטרף בעתיד ללאומית .
מעונין ביעוץ וטיפול.
אני אליס מחיפה מכירה אותך דרך מטופלת שלך בזמנהוף.
אשמח לתשובתך
תודה

שלום אליס אלאלוף,
המרפאה הצפונית שלי הינה בהרצליה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

כירורג קופ"ח טוען שהוא יותר מעמין בניתוח לורידים.לי יש ורידים בולטים וכואבים זה השלחות אחרי 3 הריונות. במרפאות לטיפול בלייזר לא מקובלת מילה "ניתוח" בכלל. רציתי לדעת מי יותר צודק כי כרגע זה נישמה כי כל אחד מהם מדבר לפי האינטרסים שלהם.אני מחכה לתור לעשות ניתוח,אבל אני חוששת מאוד מפחד.אני אם לשלושה ילדים קטנים ומפחיד לחשוב שחלילה תיהיה מוגבלות כל שהיא אחרי הניתוח.

שלום אוליאנה,
במידה ואת מתאימה לניתוח אנדולייזר הרי זוהי המלצתי החמה.מדובר בטכניקה החדשה ביותר לטיפול בורידים.אני יכל לבצע את כל אחת מהטכניקות הקימות ,כפי שאת יכולה לראות באתר. אשמח לראותך במרפאתי ויחד נחליט על השיטה האופטימלית במקרה שלך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 21 ונוטלת גלולות, כבר 3 שנים אני סובלת מורידים בולטים וכואבים באזור שמאחורי הברך זה ממשיך להחמיר לאחרונה ביקרתי אצל רופא לגבי הזרקות וכשהוא ביצע אולטראסאונד הוא גילה שיש לי וריד גדול נוסף מלידה שיוצא מהוריד המרכזי, הוא טוען כי זה מה שיוצר את הבעיה והסביר לי שיותר מסוכן להזריק במצבי כי הווריד הינו גדול יחסית ומתחבר לוריד ראשי אך ניתן לטפל ביתר זהירות
עד כמה מסוכן טיפול בהזרקות במצב כזה ומה קורה במידה הטיפול משתבש?

שלום 123,
טיפול בהזרקות לורידים בידיים של מומחה בהזרקות זוהי פעולה יחסית בטוחה.אינני חושב שזוהי הטכניקה המומלצת לכל מקרה.אני מעדיף תמיד למצא את הטכניקה היחודית לכל מקרה ומקרה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-5755060, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב.
מזה כמה חודשים אני סובלת מכאבים עזים בברךימין ובאזור הקדמי של השוק , גם כשלא בתנועה. אבחנה ראשונית של אורטופד היתה כי מדובר בBEKER CIST. אחרי טענות לכאב מתמשך בוצע צילום רנטגן ולא עלה כל ממצא גרמי. בינתיים הכאבים העזים והמגבילים נמשכים והתווספה תופעה של וורידים בולטים וכואבים מאוד בברך ובשוק והאזור חם באופן תמידי. בעוד שבועיים אבצע בדיקת MRI ובנסוף נשלחתי לבדיקות דם מקיפות על מנת לאבחן אם יש דלקת.
מודה לך מראש על הענותך ותשובתך.

שלום רחל,
ממליץ להמשיך את הבירור עם אורטופד.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן
אני בת 25 אחרי 4 לידות בכל ההריונות סבלתי מוורידים בולטים וכואבים מאוד מה שקורה אחרי הלידה הרביעית שהיתה לפני 9 חודשים מיד לאחר הלידה עקב כאבים והרגשה של וורידים קשים עשו לי בבית חולים דופלר ונימצאו קרישי דם ברגל שמאל וליד המפשעה ודלקת בווריד טופלתי בקלקסן 40 מ"ג במשך שבועיים חזרתי כמה פעמים לצילומי דופלר חוזרים בפעם האחרונה בדופלקס יצא שברגל שמאל יש אי ספיקה של הספנה הגדולה מאמצע הירך דליות בשוק וענף קידמי באי ספיקה הרופאים אמרו לי לעשות ניתוח להוצאת הוורידים השאלה שלי היא מה הטיפול הכי יעיל בשבילי אני מציינת גם שבבדיקת קרישיות יתר נמצאה מוטציה הטרוזיגוטית לפרותרומבין אני רציתי גם לשאול ברשותך ד"ר אם לטפל בבעיה עכשיו או לחכות עד שאני יחליט להפסיק ללדת הרופאה אמרה לי שאני חייבת לעשות ניתוח לפני הריון הבא כי זה מצב מסוכן האם היא צודקת ושוב האם במצב לי אפשר טיפולי הזרקות או ניתוח ליזר או כל דבר אחר שבלי צלקות וסבל של ניתוח אני מודה מראש אשמח לקבל תשובה בהקדם כי הייתי אמורה לעבור ניתוח ודחיתי עקב ברונכיט במקרה שמעתי עלייך אשמח לקבל ייעוץ וסליחה על המכתב הארוך

שלום שירן,
קשה לי לענות על כל כך הרבה שאלות חכמות מבלי לבדוק אותך. אשמח לראותך במרפאתי שם תעברי שוב בדיקת דופלקס על ידי.על פי בדיקה זו אוכל להחליט על דחיפות הטיפול ועל הטכניקה הניתוחית העדיפה.ככלל בכל מקרה בו ניתן לבצע טיפול בלייזר הרי טכניקה זו עדיפה על ניתוח סטריפינג או הזרקות לורידים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן , אני בת 55 סובלת כ20 שנה מבצקת כרונית ברגל שמאל כתוצאה משושנה . הפעם האחרונה שסבלתי מהשושנה היתה לפני 10 שנים.היום נוסף לבעיה זו אני סובלת מורידים בולטים וכואבים ברגליים. שאלתי היא ,האם אני יכולה לעבור טיפול נגד ורידים בשיטת הזרקות הקצף או ב ניתוח ברגל עם הבצקת.
ברצוני לציין ,שהרופא הכירורג הזהיר אותי לפני שנה שאסור לי בשום אופן לטפל בורידים ברגל עם הבצקת כי עלול להיפגע ניקוז הנוזליםברגל וחלילה אני עלולה לאבד את הרגל.השבוע התיעצתי עם רופא מומחה לורידים והוא אמר לי שלדעתו אין סכנה כזו ואני בהחלט יכולה לטפל בורידים באמצעות הזריקות.קיבלתי אצלו כבר שתי זריקות ,אך מאז אני לא רגועה ,אינני יודעת אם טוב עשיתי או שמא עשיתי טעות גורלית.אודה לך אם תיעץ לי אם להמשיך לקבל זריקות או להפסיק.

שלום יוכי,
אינני חושב שיש קשר בין הזריקות לבצקת.אני רק חושש שהטיפול לא יעזור.במקרים אלא אני ממליץ על לייזר תוך ורידי שנותן הצלחה טיפולית של 97%
בברכה,
דר' ארנון קורן

6 שאלות גולשים בנושא: ורידים בולטים וכואבים

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png