ורידים..

יש לי ורידים מאוד בולטים בידיים ואני ממש נגעל מזה... כמה זה אמור לעלות להעלים אותם?

שלום אור,
הטיפול בורידי הידיים דומה מאד לטיפול בורידי הרגליים.המחיר נקבע תמיד לאחר בדיקת דופלקס ולאחר בדיקה שלי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

אני מנגן ויש לי וורידים בידיים בצורה מאוד מכוערת וגם על האצבעות...אני צעיר בכדי לעבור טיפול...ממש נער...יש דרך להעלים זאת בצורה אחרת...כמו כן שבולטים הוורידים אצבעותיי מתנפחות,האם זה קשור...כי שמתי לב שכשקר בחוץ אז אצבעותיי נהיות דקות מאוד ובלי וורידים..איך אפשר לשמר את זה?

שלום,
אינני חושב שזו בעיה אלא מבנה אנטומי.בגיל צעיר רצוי לא לגעת. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד״ר קורן אני בת 23 ועומדת הרבה על הרגליים כל יום יש לי מלא נימים ונהיו לי ורידים..אני לא יכולה להפסיק את העבודה שלי אז רציתי לשאול אם יש כדורים כלשהם שיכולים לעזור לזרימת הדם ושהורידים לא יחמירו? אני גרה בארה״ב אתה מכיר כדורים שאני יכולה לקנות פה? תודה רבה

שלום רב,
יש כדןרים כאן באץ בשם ונורטון אך יש צורך בבדיקה מקצועית ע"מ להעריך את בעייתך ואיני יודע ולא רוצה להדריך אותך ליטול כדורים ללא בדיקה קלינית, במידה ואת חוזרת אצה אשמח לבדוק את הבעייה ואם לא אנא פני לרופא כלי דם במקום מושבך
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

אמא שלי היתה באשפוז לפני כמה ימים במהלכו ניסו לפתוח לה וריד לצורך מתן נוזלים אך כשחדרו אל הוריד מצאו שהוא סתום וזה קרה בכמה ורידים...
רציתי לדעת בבקשה פרטים על התופעה:
סיבה,גורמי סיכון,השלחות וטיפול אפשרי
אציין שאמא שלי אושפזה עכב דלקת לבלב בעקבות ercp ושיש לה סוכרת tipe2
תודה רבה
תומר

שלום תומר,
אימך עברה דלקות בורידי הידיים על רקע עירויים קודמים או דלקות שטחיות.יש דרך לצנטר וריד מרכזי לצורך הכנת ומתן נוזלים ותרופות.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 22, בסביבות גיל 18 התחילו להופיע אצלי דליות ברגליים לאימי יש
היסטוריה של בצקות דליות ובעיות בורידים......המצב ברגליי לא כל כך נורא יש דליות ממש דקות שלא כל כך רואים אך בבעיה אצלי היא בחזה.
לפני כשנה שקלתי כ-10 ק"ג יותר
ומאז שרזיתי הופיעו לי דליות בחזה.
אני יודעת שיש חומר שמזריקים אטשר מעלים את הורידים אך האם זה בטוח גם האיזור החזה?
תודה מראש
טטיאנה

שלום טטיאנה פסטרנק,
ניתן לטפל גם בדליות בחזה .החומר המוזרק הינו אותו חומר המוזרק לורידי הרגלים רק במינון וכמות מתאימה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

יש לי ורידים מאוד בולטים בידיים ואני ממש נגעל מזה... כמה זה אמור לעלות להעלים אותם?

שלום אור,
הטיפול בורידי הידיים דומה מאד לטיפול בורידי הרגליים.המחיר נקבע תמיד לאחר בדיקת דופלקס ולאחר בדיקה שלי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום ד"ר קורן,
אני בת 23 ונמצאת כעת בהריוני השני בחודש השישי. יצאו לי ורידים שמקשים עלי לעמוד וכואבים לי.הדבר תורשתי גם לאמי יצאו בהריונות ורידים...
מתוך שיחות עם נשים הסובלות מורידים הבנתי שמומלץ לטפל בורידים שמפסיקים להוליד. ואין טעם לטפל תוך כדי הריונות מכיוון שזה יחזור שוב בהריון הבא... האם זה נכון? בנוסף אני גורבת גרב אלסטית אך מאוד קשה בחום הזה להסתובב איתה.
מה עלי לעשות כדי למנוע מעוד ורידים לצאת?והאם אפשר לטפל בנושא תוך כדי הריון או רק בגיל מאוחר שמסיימים ללדת...
אגב, הציעו לי לשים את הרגליים על כריות גבוהות ולעשות הליכה כדי להמריץ את זרימת הדם האם דברים אלו באמת מסייעים...?!

שלום,
ניתן ומומ לץ לטפל בורידים בין ההריונות כ-3 חודשים לאחר הלידה. אשמח לראותך במרפאתי בתקופה זו. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב!!
מגיל 12 סבלתי מבעיה של ורידים גנטית וגם קרסוליים רחובות מגנטיקה לצערי..עשיתי זריקות מוקצפות באולטרסאונד לפני 5 שנים בערך וזה באמת פתר את הבעיה של הורידים..אבל עדיין הקרסוליים רחבות לצערי ועדיין לפעמים שאני עומדת הרבה ומתאמצת הקרסוליים מתנפחים..במיוחד קרסול שמאל איפה שהיו הורדים..קראתי הרבה חומר על שאיבת קרסול וממש אני יכולה לצבוט את הקרסול הרבה שומן יש לי בקרסול..השאלה שלי אם אני יכולה לבצע שאיבת שומן מהקרסוליים..זה ממש לא אסתטי אני בחורה רזה וזה בכלל לא פרופורציונלי לגוף שלי..והאם יש לך טיפול לנימים כי יש לי קצת? וגם הייתי רוצה לעשות בדיקה לראות שבאמת לא נשארו ורידים עמוקים ..האם אתהמצבע שאיבת קרסול? או מכיר רופא בארץ שעושה את זה? כי לפי מה שהבנתייש המון רופאים בחול שמבצעים את זה בתודה מראש קארין אגב מה שיש לי הוא לא בצקת אני יודעת מזה בצקת..זה פשוט שומן מגניטקה גם לאמא שלי יש קצת ולסבתא שלי

שלום שלום רב,
מאד מסוכן לבצע שאיבת שומן מהקרסול בשל חשש לנזק עצבי באזור.בכל מקרה לגבי השומן בקרסול והנימים באותו אזור אוכל לענות רק לאחר בדיקה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

7 שאלות גולשים בנושא: ורידים..

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png