???

שלום באחת מאצבעות הרגל נהיה כתם ממש בורדו על גבול השחור כואב בדריכה נראה כמו פצע פנימי מה זה יכול להיות

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום רב,
אימי נפגעה לפני 42 שנה בברך על ידי סולם שנפל הרגל התפחה והופיעו פצעים שכאבו הרופאה נתנה לאימי קרמים מיוחדים עד שהפצעים נעלמו אך האדמומיות נשארה עד היום. במח' כלי דם הציעו לאימי לעבור ניתוח קשה להעלמת האדמומיות אימי לכן סרבה ועשתה בדיקה במכון מור ונאמר לה שאין סתימה בורידים.לאחרונה עשתה בדיקת אלקטרומיוגרפיה EMG שהתוצאותיה הם : בבדיקה סימנים של נזק עצבי מופשט קל מוטורי ורנחשותי בעיקר אקטונלי ועוד בדיקה תוצאות בדיקת סוגר דופלר עורקי רגליים (למה עורקים הבעיה בורידים ) הבדיקה ללא סימנים לאסקמיה ברגליים
לסיכום דופלר עורקי רגליים תקינה.
הרופא אמר לאימי שהוא לא יודע ממה נובעת הבעיה אולי בגלל אי ספיקת כליות אמא שלי אומנם סובלת בשנתיים האחרונות מאי ספיקת כליות לא חמורה עדיין אך זה רק בשנתיים האחרונות ולא לפני 42 שנה שאז התחילה הבעיה ברגליים נכון להיום היא סובלת מאדמומיות בשתי הברכיים עם נקודות שחורות פה ושם והרגליים שורפות לה כל היום בעיקר בלילה מאוד ושום קרם
ותרופה לא עוזרים וכן רגליה מגרדות כל הזמן גם בחורף כשקר קשה לה לכסות את הרגל כי ישרוף לה פי כמה. אימי אינה סובלת מסוכרת היא סובלת מאנמיה שנגרמה מהכליות ב-6 השנים האחרונות
שהתפתחה לאט לאט עוד מימי בחרותה.
הרופא בזמנהוף לא יודע כאמור ממה נובעת הבעיה שלה וסתם משער שזו אי ספיקת כליות שקיימת אצלה אך כאמור לפני 42 לא היתה קיימת לה בעיה זו
רק בשנים האחרונות.
מה יכולה להיות הבעיה ומהו הפתרון לסבל הזה ??????????
בתודה מראש,
איריס שמ.

שלום איריס שמ.,
אשמח לראותכם במרפאתי ולנסות לתת תשובות לשאלתך. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני אם לבת 20 אני עובדת בסקטור הרפואי
בימים אלו נודע לי מבתי שהיא לוקחת גלולות כבר 3 חודשים היא נשאלה על ידי הרופאה אם ידוע לה שיש בעיות קרישה במשפחה ובתי אמרה שלא וקבלה גלולות ללא בדיקות.הסבתא של בתי (אמא של בעלי)לפני 3 שנים כשהיתה בת 74 קבלה DVT לא נעשה לה בירור לקרישיות יתר טופלה עבר לה ולא חזר מאז בינתיים.שאלתי היא האם הנתון לגבי הסבתא אמור להשפיע בכך שיש צורך לבצע בדיקות לקרישיות יתר לבתי אם כן אלו בדיקות צריך והאם אפשר לבצען כשהיא עדיין נוטלת גלולות??? הרבה תודה על העזרה.

שלום נירה,
אינני רואה סיבה לבירור קרישיות יתר.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב
מתי כדאי לקחת את הקומדין ??? ידוע לי ששעה לפני ארוחה ושעתיים אחרי
אפשר לפני שהולכים לישון - יוצא שלא אוכלים כלום הרבה לפני ובכלל לא אחרי
תודה

שלום חוחית,
מומלץ ליטול את הקומדין באותה שעה של היממה בכדי לשמור על רמת INR אופטימלית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

האם יש הבטחה שהתוצאות תהיינה יפות במראה הרבה יותר ממה שנראה כעת?מהי עלות טיפול כזה?היכן אתם יושבים ואיך מגיעים אליכם לייעוץ ולשמיעת פרטים נוספים???האם יש לכם רשימת מטופלים מרוצים?

שלום שרית שליט,
ההחלטה לפנות לרופא זה או אחר נעשת על ידי הפצינט עצמו. הרופא לא צריך לשכנע את המטופל לגבי הצלחותיו וכישוריו.עליך לברר עלי ,על נסיוני והטיפולים שכבר בצעתי בנושא שמעניין אותך.לאחר שתגיעי להתיעצות באחת ממרפאותי תוכלי להוסיף או לגרוע את התרשמותך האישית .העלויות נקבעות רק לאחר בדיקה.תמיד תוכלי לקבל ממני שמות של מטופלים לאחר טיפול.השמות הן שמות שנלקחם מיומן העבודה שלי ללא כל הכנה מראש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שאלתי אלייך האם הסרת נימים בקרסול הינו טיפול זמני העלול לחזור או להתפשט מעבר לקיים .???ברצוני לדעת האם הטיפול הנ"ל אפקטיבי עבורי או שמא אשליה זמנית ..
אני מאוד מעוניינת להתחיל טיפול אשמח לתשובתך הכנה והאמיתית, ומהו התהליך הכרוך בכך.... ?תודה מראש על התייחסותך בנושא ומחכה לקרוא את תגובתך ....

שלום דלית כהן,
הנימים מופיעים בנשים כתגובה לשינויים ההורמונלים שהגוף עובר.לכן הטיפול יעזור רק לאותו מקום שטופל.מכיוון שאיננו יודעים כיצד לטפל בגורם הרי תמיד קיים הסיכוי שיופיעו נימים באזור אחר.יש להבדק מידי שנה ולטפל בנימים החדשים שיופיעו וכך לשמור על התוצאה שהושגה בתום הטיפול. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בחורה בת 26 לאחר כאבי בטן עזים, גילו לי בטחול המגנומיה. לאחר בדיקת סיטי ואולטרסאונד הרופא החליט שעליי לעבור את הבדיקה אנגיוגרפיה. אני חוששת מאוד מהבדיקה היות וזה יכול להוביל לבעיות בעתיד, האם מומלץ לעשות את הבדיקה הזו????אשמח לקבל יותר פרטים על הבדיקה.
תודה

שלום כהן רחל,
בדיקת אנגיוגרפיה הינה בדיקה שגרתית ואיננה גורם לכל בעיה בעתיד.אין לך ממה לחשוש.
בברכה,
דר' ארנון קורן

בעלי בן 36 מטופל בדיאליזה מינואר 2010, עשה 3 ניתוחי פיסטולה שכשלו, ולאחר בירור במחלקת קרישיות יתר, נאמר לנו כי מצאו "משהו" בבדיקות הדם ועל כן עליו להזריק קלקסן במשך 5 ימים לבטן.
מה תפקידו של הקלקסן? בעלי אומר שמבית החולים אמרו לו שזה מחלת לופוס היתכן??? התופעות של המחלה לא קיימות אצלו, מעבר לפגיעה בכליות שהרקע למחלה הוא פוליצסטי אשמח לתשובתך

שלום אוסנת,
במצב של קרישיות יתר הקלקסן יכל לעזור במניעת חסימת הפיסטולה.מומלץ להגיע למסקנה מדויקת מה הגורם לקרישיות יתר וזה באמצעות ההמטולוג.לפני החלטה על יצירת פיסטולה חדשה ממליץ לבצע דופלקס מדוקדק של מערכת הורידים השטחית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לפני כשבועיים הושפזתי בבי'ח ונתנו לי עירוי אנטיביותי דרך הוריד בזרוע , לאחר יום נסתם הצינור המחבר את האניפוזיה ביד והרגשתי כאב ביד ואי נוחות , לאחר שהאחות ניסתה ולא הצליחה [ חיברה לצינור הוריד אינפוזיית נוזלים ולא זרם ] החליפה לי ליד השנייה אך באותו מקום נוצר גוש בוריד ולאחר כמה ימים הרגשתי אי נוחות ביד + כאב , אני מרגיש שיש גוש כלשהו בוריד מה זה יכול להיות קריש דם או משהו אחר ?????

שלום אסי,
מדובר בפקקת מקומית בוריד.אין מקום לדאגה,הממצא יחלוף בעצמו.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אני בת 28 , נטלתי גולולות במשך 7 שנים והפסקתי לפני שנה , על מנת להרות .יש לי נימים בקרסוליים שמפריעים לי מבחינה אסתטית, אני עוברת שינויים הורמונליים , האם ניתן לטפל בזה ???
אני עדיין לא נקלטתי אני עוברת טיפולי פוריות . מה הפיתרון ???

שלום דלית כהן,
קיים קשר ישיר בין טיפולי ההפריה להופעת הנימים.ממליץ בשלב זה להתמקד בעיקר וזה ההריון.לאחר מכן נטפל בנימים. אשמח לראותך במרפאתי בבוא העת. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום, מהי העלות של העלמת נימים??? במידה ויש לי רק בשני אזורים?

שלום לילי,
עלות ביקור והזרקות לנימים מחירו 800 ש"ח.אינני יכל לתת הערכה מה מספר הפעמים שעליך להגיע בכדי להעלים את כל הנימים שהופיעו ברגליך.
בברכה,
דר' ארנון קורן

81 שאלות גולשים בנושא: ???

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png