top of page

55 שאלות גולשים בנושא: נימי דם

היי!
רציתי לשאול האם יש איזשהו סיכון בהעלמת נימים? הבנתי שאין דבר כזה העלמת נימים לנצח. אם כן אחרי כמה זמן הם מופיעים שוב?
אני רק בת 20, האם אני צעירה מדי בשביל זה?
תודה ויום טוב :)

שלום,
לנימים אין כל תפקיד בגופנו מלבד כיעור של הרגל.אין כל בעיה בהעלמת הנימים.הגורם להופעת נימים בגיל 20 הם ההורמונים הנשיים.מסיבה זו קיים סיכוי ניכר ליצירת נימים נוספים ב-30 השנה הבאות עד העלמות הווסת.במידה והנימים מפריעים לך,ניתן לטפל בהם ולהעלימם.מומלץ להגיע פעם בשנה לביקורת ולוודא באם הופיעו חדשים.בדיקה ללא טיפול -בחינם ,בדיקה עם טיפול-התשלום לפי המחירון באותה תקופה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם יש קשר בין ליזר(סופראנו)להיוצרות נימי דם(כחולים, סגולים)

שלום אבישג,
אינני חושב שיש קשר בין השניים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום.
ברגלי, מעל מצד מעל הברך, ישנם נימי דם. ברצוני לטפל בשיטתך. לאיזה טווח זמן ייעלמו הנימים? האם הם חוזרים להיראות ומה הסיבות אם כן.
ב. בפניו ובצוארו של בני יש נקודות כאילו מפוצלות("כפיצוצים" קטנים), אדמומיים ולא אסטטיים. האם ניתן לטפל ולהעלימן. והאם קופ"ח משתתפת בעלות הטיפולים הללו? אשמח לתשובתך .

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי שם אוכל לענות על השאלה.הטיפול הוא פרטי ולא שייך לקופת החולים. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לאחרונה גילית נימי דם שמופיעים ברגלים שלי. אני בדיכאון מוחלט ונמצאת בתהליך בירור לפשר התופעה. השאלה שלי בטיפול אסתטי מה יעיל וכמובן מהי העלות. האם קיימת השתתפות של קופת חולים ואיזו.
אודה להתייחסותך
אני מדוכאת.

שלום רוית סרוסי,
הנימים הם תולדה של השינויים ההורמונלים שגופך עובר.לא ניתן לעצור את התופעה.העלמת הנימים נעשת בהזרקות של חומר מטרש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

כמה עולה טיפול בנימי דם על האף שהם דקים ובולטים לעין והם לפי מה שהגדיר רופא העור שלי לא נימי עכביש אלא נימים דקים שצרכים העלמה
להתקשרות:
050-4379291

שלום זעורה,
אנא הפני את השאלה לכירורג פלסטיקאי או רופא עור.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

דר. קורן,
שלום רב,
יש לי הופעה של נימים באזור החזה וקצת בכתף הקדמי וקצת בידיים.
אצלי הם מופיעים כנקודות כחולים/אדומים/סגולים ולא כצינורות.
לפני שבועיים עשיתי טיפול בלייזר ועד עכשיו לא ראיתי שיפור והנימים עדיין מופיעים.
השאלה שלי כמה זמן אני צריך לחכות כדי לשפוט האם הטיפול היה אפקטיבי או לא.

שלום,
אני שמח לציין בפניך על טיפול חדשני בנימים.הטיפול משלים את הטיפול בהזרקות או מחליף אותו.הטיפול נעשה במחט עדינה עם גלי RF(גלי רדיו ).הטיפול ללא סימנים בעור,ללא אגידה אלסטית,אין מניעה לחשיפה לשמש. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

בתי עברה לפני חודשיים טיפול הסרת שיער בלייזר ברגליים, נוצרה תופעת לוואי שרופא עור זיהה כהתפרצות של נימי דם. הוא אמר שזה השתפר מאוד עם הזמן. בתי נכנסה עקב כך למצב נפשי לא סמפטי. ברגעי קור או חום , רואים עיגולים אדומים או סגולים. האם אתה מכיר את התופעה ויש לך פתרון לתופעה, אנא תשובתך לאור המצב של בתי. תודה

שלום דנה אור,
אנא הפני שאלתך לרופא עור מומחה העוסק בלייזר-דר' משה לפידות-9592555 09
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום וברכה,
מעוניינת לברר בנוגע להסרת נימי דם בשתי רגליי.
הטיפול, עלותו, והאם יש סיכוי שהנימים יחזרו ?
תודה.

שלום רויטל נידאם,
במידה וגילך מתחת ל-50 שנה כלומר עדין קיים וסת,הרי הסיכוי להופעת נימים חדשים עודנו קיים.בכל מקרה מומלצת ביקורת מידי שנה והשלמת טיפול במידה והופיעו נימים חדשים.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר קורן שלום רב!
אני מסיימת החודש טיפול אחרון בהזרקות
קצף בורידי הרגליים. יש שיפור ניכר במראה הורידים אך כתוצאה מהטיפול יצאו לי המון המון נימי דם קטנים אדומים וזעירים. הרופא שלי אומר לי שניתן להעביר אותם גם בהזרקות. אך בכל טיפול שהוא מזריק לי לנימים ולורידים יוצאים לי המון נימי דם במקות המוזרקים. הרופא לא המליץ לי לסיים את הטיפול האסתטי בלייזר בחשש מכוויות וכי הכל "בולשיט כי לייזר לא מעביר נימים" ודוקא באתר שלך אתה מציע טיפולי לייזר לנימים. השאלה שלי היא:כמה טיפולים צריך לעבור? האם זה לפי כמות השטח של הורידים?וכמה עולים טיפולי ליזר כאלה? ואם בכלל אכן אפשר להעלים נימים קטנים כאלה בהזרקות קצף?
אןדה לך אם תענה לכל שאלותי.
בתודה רבה
ס.מקרית
ביאליק

שלום ס.מקרית ביאליק,
המלצתי הראשונה להמשיך בטיפול אצל הרופא המזריק ולא לעבור מרופא לרופא.הנימים שאת מתלוננת עליהם בהחלט ניתן להעלימם בלייזר עורי.המלצתי לפנות לדר' משה לפידות במדיקל סנטר בהרצליה.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב !!!
הינני בן 36 לפני כשחוש שנים החלו להופיע לי ברגליים בחלקים הפנימיים של הרגליים ובחלק העליון של כפות הרגליים סימנים של נימי דם בגוון כהה אשר החלו ההתפשט מעלה ביצעתי בדיקת סונר דופלר והתוצאות הראו שבסגמנט פמורו פופליטאלי הזרימה ספונטנית עם תנודות הנשימה תמט תקין בלחץ מקומי והגברת זרימה בלחץ דיסטלי אין עדות ל-d.v.t ללא אי ספיקה עמוקה ספנה קצרה תקינה ברגל שמאלישנה אי ספיקה בספנה הארוכה וברגל ימין ספנה ארוכה ללא אי ספיקה. כתוצאה מכך כמו שציינתי ישנם שינויים בגוון העור ולאחרונה החלו כאבי רגליים לציין שהטיפול שקיבלתי מהרופא אחרי הבדיקה היא גרביים אלסטיות אבקש תשובתך לנדון ועל מה הינך ממליץ הינני חבר קופ"ח כללית וברשותי ביטוח מושלם .
אודה על הקשבתך המלצתך ויעוצך בנדון
בתודה מראש- מיקה דניאל-

שלום מיקה דניאל,
ברגל שמאל קימת אי ספיקה בספנה הארוכה אשר יכולה לגרום לכאבים ברגל ולשינוי בפגמנטציה של הרגלים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
אני בת 23 ויש לי נימי דם מורחבים בפנים כתוצאה מכך גם אדמימות.
שאלתי היא, כמה עולה טיפול יחיד בלייזר להעלמת נימי דם בכול הפנים?
ומה ההבדל בין מכשיר ה VBEA ללייזר KTF? ואיזה מהם יותר יעיל ובטוח לשימוש ומופחת תופעות לוואי? תודה מראש!

שלום,
אינני מכיר את המכשירים שציינת.המחיר נקבע לאחר בדיקה והתאמה למכשיר בו אני משתמש.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
אנוכי בן 26 בריא ומתפקד מצויין פרט ל:
לפני כחצי שנה ביצעתי עבודה פיזית ממושכת ביד ימין (בעבודה על כלי חקלאי). ללא מנוחה מרובה כשבועים באופן אינטנסיבי. במהלך ובסוף תקופת העבודה החל לכאוב לי היד והיא התנפחה (כל היד מהכתף עד כף היד). התחושה הייתה של כבדות, חוסר זרימת דם וכאב בהפעלת היד. הלכתי לרופא הוא נתן לי אינטיביוטיקה ואמר שזה בגלל המאמץ ביד. הוא אמר שאין מה לנוח ושזה יעבור תוך כשבועיים. מאז הפסקתי לעבוד, חזרתי אליו מכיוון שלא היה שינוי. המצב נשאר אותו דבר: היד נפוחה ויותר מפותחת מיד שמאל (שרירים וורידים). הורידים בולטים ויש כאבים בהפעלת היד. לפני כשלושה חודשים החלו לצאת נימי דם צמוד לבית השחי בחלק העליון של היד.נראה שהתופעה מתפשתת לאט לכתף ולשריר התלת ראשי ומתחת לכתף. היד כבדה וכאבת וזה מטריד מאוד. הכאב נעשה בלתי נסבל כשני מפעיל את היד אפילו בכתיבה והפעלת העכבר מחשב לזמן קצר מאוד, שלא לדבר על עבודה פיזית שאני לא יכול לבצע. הבדיקות שכבר עשיתי ויצאו תקינות: דופל ורידים, EMG, בדיקות דם, MRI עומד שידרה וחזה. הייתי אצל אורטופד, ראומטולוג ולאף אחד אין תשובה. כל הבדיקות יצאו תקינות. האם יש פיתרון לבעיה? האם יש ללכת לרופא פרטי מוממחה לאזיה שהוא תחום? אנני יודע למי לפנות , אשמח לקבל הכוונה. האם זה יכול להיות קשור בגידים או שזה רק קשור לשרירים ומערכת הדם? האם מרפאת כאב היא פיתרון?
העיניין הוא שזה מגביל וכואב-נראה שזה רק מחמיר עם הזמן.
תודה מראש,

שלום אורן,
לדעתי חסמת את הורידים הראשיים ביד.זוהי תופעה מוכרת אצל אנשים המבצעים פעילות קשה וממושכת כאשר אינם רגילים לבצעה.כתוצאה מהחסימה היד מתנפחת מכיוון שאין לדם הורידי דרך להתנקז .בהמשך הגוף מפתח על העור מערכת ורידים עוקפת בכדי שהדם הורידי יוכל לצאת מהיד.אתה זקוק לבדיקת כירורג כלי דם,טיפול במדללי דם ושרוול אלסטי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב, לפני כיומיים התעוררתי מכאב חד בשריר הפנימי ברגל ימין, דומה להתכווצות אך כאב חד הרבה יותר. לא הצלחתי לשחרר את השריר בשכיבה, קמתי והלכתי להתפנות. תוך כדי השריר הכאב בשריר התחזק, איבדתי את ההכרה ל2.5 דקות. ( איני יודע האם קיים קשר בין הדברים) נשלחתי על ידי רופאת המשפחה לבצע בדיקות: הולטר, eeg, אקו לב, ובדיקת נאורלוג, היום ( יומיים אחרי האירוע) שמתי לב שבמקום הכאב, ישנם נימי דם מפוצצים והמקום כואב ורגיש במיוחד, האם תופעה זו יכולה להעיד על בעיית כלי דם. בדיקת דם לקרישת דם יצאה תקינה. לתשובתך אודה.

שלום רב,
לרוב זו בעייה מקומית שיתכן ו"נפתס" השריר והתסמינים יחלפו מהר על כל פנים אשמח לבדוק אותך אצלי
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

dr_koren.jpg

מזה מספר חודשים שיש לי כאבים חזקים ברגליים נתגלה שיש לי דלקת בעצמות הרכות , לאחר מכן התווספו כאבים חזקים במקום שיש לי מספר נימי דם קטנים שמעוצמת הכאב לא יכולתי לכופף את הרגל/לעמוד/לשבת/לשכב לפני מספר ימים פחתו הכאבים ובמקום בברך כאילו התפוצצו לי מספר ורידים ויש לי כתם כחול וכואב מאוד, אני חסרת אונים ואינני יודעת מה לעשות ולמי לפנות
אודה לעזרתך ותשובתך. רחלי

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי.שם אבדוק באמצעות מכשיר הדופלקס ואוכל להמליץ על הטיפול. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
אתה מטפל בנימי דם בפנים באמצעות המכשור לייזר או לא?! כי בהודעה אחת אתה רושם כן, יש אצלנו טיפול פני למרפאתי וכו. ובהודעה שניה אתה רושם אני לא מטפל בזה, תפני לכירורגיה פלסטית. אז אתה כן מטפל בנימים בפנים או לא?!

שלום,
בעבר לא טיפלתי.בשנה אחרונה התחלתי לטפל באמצעות גלי רדיו. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

האם אחר העלמתם של הנימים זה לא חוזר

שלום,
בגיליים שעדין קיים מחזור יתכנו הופעת נימים אחרים במקומות שונים בגוף.בטיפול להעלמת נימים אני מטפל בתוצאה ולא בגורם.הגורם הם ההורמונים הנשיים שחיוניים לתפקוד היום יומי.זו הסיבה שיתכנו נימים נוספים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר
אני כבן 58 כבד משקל סובל מכאבי רגלים, השוקיים הפכו להיות אדומות ומידי פעם מופיעים פצעים (בועות מים)
בשוק התחתונה שקשה לרפא זאת.
למי פונים?
מה אפשר לעשות בנידון?
לעזרתך אצפה
תודה.

שלום גרינברגר אריה,
הינך זקוק להורדת הבצקות באמצעות מכשיר לימפפרס או מסג' לימפאטי.אנא פנה לפיזיוטרפיסט מומחה בהורדת בצקות (אלי גבאי-7557111 03 )
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

אני בת 33 ויש לי באזור החזה העליון והידיים נימי דם מפוצצים , רציתי בבקשה לדעת מה הטיפול הדרוש שיעלמו הנימים, ומה העלות ?

שלום ליטל,
חיבים לראות את הנימים מכיוון שאת מצינת אזורים של רגילים.ניתן לטפל בהזרקות או בלייזר עורי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

ד"ר קורן שלום וברכה,
אני בת 35 אשר עדיין לא עברתי לידות ויש לי המון נימים ברגליים.
חלק מרוכז במקום אחד ולאורך כל הרגליים שבילים,שבילים.יש לי קושי לעמוד הרבה על הרגליים ואני מתעייפת מהר.האם זה קשור לנימים ולזרימת דם איטית?האם הזריקות כרוכות בתשלום?שמעתי שלא תמיד הזריקות מועילות.אשמח לתגובה.תודה,לימור

שלום לימור,
נימים קשורים לשינויים ההורמונלים שגופך עובר עם השנים.ורידים קשורים לבעיות במסתמים.אין קשר בין שתי התופעות ולכן הטיפול גם כן שונה. נימים לא גורמים לכאבי רגלים.
זריקות לנימים זו הטכניקה הטובה ביותר וכמובן חייבים להכיר אותה בכדי להצליח. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום ד"ר קורן השאלה שלי היא כמה זמן לאחר הטיפול בנימי דם ברגליים נעלמים כל הסימנים כולל הסימנים של הטיפול עצמו (בהזרקות) וכמה זמן הוא משך הטיפול...תודה מראש רונית!

שלום,
התופעה משתנת ממטופל למטופל.אינני יכל לתת תשובה חד משמעית.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

יש לי ורידים וגם המון נימי דם אני רוצה לבדוק כמה יעלה לי גלי רדיו לגבי הנימים ומה האופציה לורידים וכמה טיפולים אצטרך כדי להפטר מהם ?
תודה מראש לילי

שלום,
אשמח לראותך במרפאתי ולעשות הערכה לגבי הטיפול ומחירו. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
ברצוני לברר לגבי העלמת נימי דם באיזור הקרסוליים וכתפיים האם העלמתם היא תמידית או עלולה להתפשט עם הזמן לאיזור אחר והאם רצוי לטפל או להמתין ? אני בת 28 אחרי לידה

שלום ורד,
העלמת נימים בגיל 28 שנה איננה באופן מוחלט אלא יכולה להופיע באזורים אחרים.הופעת הנימים קשורה בשינויים ההורמונלים שגוף האישה עובר מידי חודש.ניתן לעזור בהזרקות אום חיבים לחזור על הפעולה מידי מספר שנים בכדי לשמור על התוצאה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
שמעתי מקוסמטיקאית על מכשיר לטיפול בנימי דם ששמו ipl תומך לייזר , רציתי לדעת האם אתם מכירים את המכשיר ויודעים אם הוא אכן יעיל להעלמת נימי דם בפנים?וכמו כן מה הם הסיכונים הכרוכים בשימוש בו?

שלום הילה,
המכשיר הינו חיקוי של פעולת הלייזר עם תוצאות פחות טובות אך יותר מסוכנות.עדיף לפנות למומחה בטיפולי לייזר לנימים. המלצתי דר' משה לפידות בהרצליה מדיקל סנטר 9592555 09
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב יש לי בעיה של הופעת כתמי נימי דם בצד הפנימי של כף הרגל לאחר דופלקס ורידי נאמר לי שיש בעיה של הוריד הפנימי שהדם לא חוזר למסתם או שהמסתם לא תקין אני מתעניין לגבי ניתוח להוצאת הוריד כמובן אם זה הפתרון עבורי כי הינני מאז מסתובב עם גרביים אלסטיות וזה מציק לי מאוד ויש כאבי רגליים בתודה מראש מאיר דניאלי ליצירת קשר 0578991165

שלום מאיר דניאלי,
הטיפול המומלץ לבעיתך הוא לייזר תוך ורידי.הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, ללא צלקות ,שחרור מידי הביתה,חזרה לפעילות רגילה תוך 12-24 שעות וגם ללא צלקות. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני שנים רבות עשו לי זריקות לנימי הדם בכדי להקל היום יש לי הרבכה יותר ממה שהיה לי קודם לכן כן אני עובדת במכירות ועומדת על הרגליים בין 6 לשמונה שעות ברצוני לקבל חוות דעת וכן מחירים וכן האם קופת החולים מכסה חלק מההוצאה אני בקופת חולים לאומית

שלום,
אין קשר בין עמידה ממושכת להופעת נימי דם.הטיפול בנימים הוא פרטי ללא החזר מקופות החולים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב ,,,
ברצוני לדעת מדוע לאחרונה צצו לי נימי דם רבים עד חיעור. ברצוני לדעת אם זה מהשמנת יתר או קשור למשהוא אחר , אודה לכם אם אקבל תשובה מספקת ,דרך אגב עברתי כריתת בלוטות לימפה במיפסעות רציתי לדעת אם יש בזה משהוא
תודה מראש שושנה

שלום שושנה יחיאל,
נימי דם מקורן בשינויים ההורמונלים אשר גוף האישה עובר מידי חודש בקבלת המחזור החודשי.בגיל מבוגר יותר התופעה מופיעה גם בנשים הנוטלות הורמונים חלופיים.קימות מספר שיטות לטפל בנימים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום,
יש לי הרבה נימים בצבעים כחול-אדום כמו עכביש. זה קרה לאחר הריונות. אין כאבים, זה רק בעיה אסתטית שמאוד מפריעה ולא נוחה לי. בדופלר הכל תקין. האם טיפול בהזרקות יכול לעזור? נאמר לי שהזרקות גורמות להופעה מוגברת ומוכפלת של הנימים. האם זה נכון?
תודה

שלום רב,
טיפול בהזרקות לנימים הוא השכיח ביותר.נותן תוצאה אסטתית כעבור מספר שבועות
כמובן שאיננו גורם להופעת נימים חדשים
ד”ר ארנון קורן – סגן מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם מרכז רפואי רבין, קמפוס בלינסון

dr_koren.jpg

שלום ד״ר,
בחודש האחרון מופיעים לי נקודות אדומות על החזה ממש באזור בו יש לי גוש הורמונלי. מה שמוזר זה שהן מופיעות ונעלמות ואז שוב חוזרות.. זה קצת מלחיץ אותי כי אני כבר 4 שנים עם הגוש ולא זכור לי ששמתי לב לתופעה.. בנוסף גיליתי השבוע שאני בהריון.. האם זה מצריך בדיקה או טיפול?

שלום,
אשמח להעלים לך את הנימים בחזה לאחר ההריון
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

לפני חודש נבדקתי אצל רופא עור והוא אמר לי שיש לי נימי דם מאוד קרובים לעור שגורמים לי לאדמומיות בפנים.
האם הקופרוז קשור בהסמקה?
והאם טיפול בלייזר להעלמת נימים מעלים את ההסמקה?
תודה רבה, ויק

שלום,
יתכן וניתן לעזור לך על ידי טיפול במכשיר RF לפנים. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: הרצליה - 099592555 0549430008
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg

שלום רב,
אני בת 34 ונמצאת בשבוע ה-34 להריון הראשון שלי וכמעט מתחילת ההריון הופיעו אצלי נימי דם על שוק רגל ימין.
האם יש בכלל סיכוי שהדליות יעברו לאחר ההריון?
אם הסיכוי קטן, האם ניתן לעשות טיפול כלשהו כבר בזמן ההריון או ההנקה?
האם יש השתתפות בהוצאות של קופ"ח כללית? תודה

שלום,
בתקופת ההריון לא ניתן לטפל בנימים.מומלץ לחזור לטיפולים שלשה חודשים לאחר הלידה.בתקופה זו חלק מהנימים יעלמו ספונטנית. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

dr_koren.jpg
bottom of page