בדיקת כלי דם

לדר' ארנון שלום,
לפני כשנה וחצי נחבלתי בראש נחבט ראשי בשולחן נמוך ומאז אני סובלת מהקאות סחרחורות הרדמויות נימולים כאבי ראש לא רגילים כמו,שאלתי איזה בדיקה אני צריכה לעשות כדי לדעת שאין פגיעה בכלי דם במוח?

שלום,
עליך לפנות לבירור מקיף על ידי נאורוכירורג
בברכה,
דר' ארנון קורן

האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה כלי דם / ורידים ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא

לזימון תור ניתן ליצור קשר עם מירית מנהלת מרפאות מדיקורן בטלפון 054-9430008

לקביעת תור 24/7 ניתן להתקשר 053-9956682

medica מרכזים רפואיים - רמת החייל

רח' הברזל 28, רמת החייל, ת"א.

טלפון לזימון תורים - 2147*

מרכז רפואי הרצליה מדיקל סנטר
רחוב החושלים 8 הרצליה פיתוח. קומה 2

09-9592520 / 09-9592555

שלום
אני בחודש 6 בהריון 2 סובלת מהתפשטות מרובה של ורידים ברגלים עד כדי כך שרגלי נהפכו לשחורות בהריון 1 היה לי גם אבל לא בהתפשטות כזאת מלווה בכאבים השאלה שלי היא כזאת האם אחרי לידה ההתפשטות וסבל של הכאבים ישארו לי כמו שהיו או יעלמו ואיך ניתן למנוע התפשטות יתרה למרות שאני כל היום עם הגרביונים והם לא עוזרים לי תודה וים טוב

שלום מיכל,
אין ספק שלאחר הלידה המצב ישתפר.יתכן שחלק מהורידים ישארו ויהיה צורך לטפל בהם.כרגע אני ממליץ על גרבים אלסטיים חזקים יותר וכן בדיקת כלי דם 3 חודשים לאחר הלידה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום לך!!
השאלה שלי כזו יש לי מזה זמן מה כאבים ברגל למטה בעיקר ברגל שמאל ברצוני לציין אני אחרי עקירת בלוטת התריס והיום עם כדורי אלטרוקסין אבל עוד לפני זה כאבה לי הרגל. מה אני עושה?

שלום,
יתכנו סיבות שונות לכאבים.אינני מוצא קשר לניתוח שעברת.ממליץ על בדיקת כלי דם ,אורטופד ................
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום אני בן 44(על חיי עוסק בספורט) בשנים האחרונות אני בחדר כושר, כמעט שנה כבר שכאשר אני רץ על ההליכון( במהירות של כ- 8-9 )לאחר כמה דקות אני מרגיש כאב בשריר האחורי(בעיקר רגל ימין, אך לפעמים גם בשמאל) יותר בחלק התחתון שלו.
אם אני רק הולך אז זה לא כואב לי.
אם אני עושה מנוחה ארוכה של כשבועיים אז לאחר מכןיש תקופות שאני יכול לרוץ ואז הכאב לא רציני.
תודה

שלום,
התמונה יכולה להתאים למחלת כלי דם פריפרית.ממליץ לבצע בדיקת כלי דם במעבדה לאיבחון מחלות כלי דם ולהבדק עלידי כירורג כלי דם. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד"ר ארנון קורן שלום רב,
שמי מרי רביבו ואני בת 56 ומזה כ10 שנים סובלת מאי ספיקת דם קשה ברגליים.
הטיפול שהציעו לי הוא רק גבריים אלסטיות, הבעיה היא שיש לי כאבים מאד חזקים ברגליים ובמיוחד בלילות.
אודה לך אם תמליץ לי על טיפול או ניתוח שיקל עליי.
תודה.

שלום מרי רביבו,
כאבים אשר מתחזקים בשכיבה ובלילה מקורם ברך כלל מגב תחתון עם הקרנה לרגלים.ממליץ על בדיקת אורטופד גב בנוסף לבדיקת כלי דם.
בברכה,
דר' ארנון קורן

אמא שלי עשתה בדיקת כלי דם ונמצא במוצא עורק התרדמה הפנימי רובד הסתיידות הגורם להיצרות בת % 25%-49 בצד זשמאל וזרימה עורקית מערבולתית.
ובצד ימין רובד מסוייד במוצא עורק התרדמה הפנימי הגורם להיצרות בת 60%-70% ונרשמה זרימה עורקית מערבולתית.
ברקע:היא חולת סכרת ולחץ דם מטופלת בכדורים.
אודה להעררכתך באשר למה זה אומר?מה צריך לעשות?

שלום לילך,
אימך זקוקה לטיפול קבוע במדללי דם ובדיקות דופלקס חוזרות מידי 6 חודשים.יש לזהות בזמן הצרות קשה בעורקי הקרוטיס למניעת ארוע מוחי.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום
אני בן 67, גובה 1.65, משקל 68 ק"ג. אני בריא בדרך כלל, עם בעיות מינוריות כמו קצת חוסר ויטמין B12, קצת עודף כולסטרול שלילי אך יש יחס חיובי בינו לבין הכולסטרול החיובי.
לפני כשנתיים התחילו לי כאבים ברגל ימין בשלושה מקומות, בדרך כלל לא בו זמנית: תחילה בשריר התאומים, בהמשך מתחתיו ובהמשך נוסף כף הרגל, לפעמים מלווה בנימול. הכאבים קורים בהליכה מאומצת תוך דקות בודדות, ונפסקים במנוחה של מספר שניות. הם אינם חזקים ברכיבה באופניים, אני רוכב הרבה ומאומץ, ואינם מופיעים ספונטנית.
כיוון שיש לי גם בלט בגב היה כיוון החיפוש אורתופדי, אך טיפולים מסוגים שונים, כמעט כל מה שאפשרי, לא שינו: כירופרקטיקה, אוסתאופטיה, פלדנקרייז, יוגה טיפולית וכו'.
בבדיקת כלי דם לפני כשנה וחצי היה קושי למצוא דופק בשתי הרגליים אך בדיקת דופלר טענה שהכל שפיר. לאחרונה החלטתי שוב לבדוק את הכיוון הזה, איכשהו האינדיקציות עושות לי שכל.
מה דעתכם? האם ללכת שוב לדופלר? האם יש תרגילים שרצוי לעשות?

שלום אודי,
ממליץ לחזור על בדיקת העורקים במרפאת כלי דם במנוחה ובמאמץ.אשמח לראותך לאחר מכן. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

לדר' ארנון שלום,
לפני כשנה וחצי נחבלתי בראש נחבט ראשי בשולחן נמוך ומאז אני סובלת מהקאות סחרחורות הרדמויות נימולים כאבי ראש לא רגילים כמו,שאלתי איזה בדיקה אני צריכה לעשות כדי לדעת שאין פגיעה בכלי דם במוח?

שלום,
עליך לפנות לבירור מקיף על ידי נאורוכירורג
בברכה,
דר' ארנון קורן

שכנתי עברה ניתוח החלפת ברך ברגל ימין לפני שנתיים כרגע היא סובלת מנפיחות וכאבים חזקים מתחת לאזור הניתוח עברה דופלר ובדיקת כלי דם וכרורג הכל נמצא תקין מה ניתן עוד לעשות?

שלום בורוכובסקי אוה,
ממליץ יעוץ כירורג כלי דם בשאלת נזק לימפאטי. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

שלום רב,
היני בת 23 ומגיל צעיר הופיעו לי ורידים ברגליים, ברצוני לטפל בהם אך איני יודעת לאבחן איזה סוג בעיה יש לי (ורידים, נימים, פקקת?!) כדי שאוכל לטפל בבעיה.

שלום מעיין,
אשמח לראותך במרפאתי שם תעברי בדיקת כלי דם כולל דופלקס לורידים.לאחר הבדיקה אוכל להחליט יחדיו עימך על הטיפול המומלץ. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 037557111, הרצליה - 099592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

ד"ר קורן בןקר טוב. אני נמצאת בשבוע 24 להיריוני. אתמול עברתי סקירת מערכות מאוחרת/מורחבת. מכיוון והכאב היה כמעט בלתי נסבל בזמן הבדיקה, החליט הרופא לבדוק גם אותי (אולטר-סאונד)ואמר שכלי הדם בצד השמאלי של הגוף/רחם לא מתפקדים כמו הצד הימני. ז"א הצד הימני מתפקד בשביל שני הצדדים. לפני 5 שנים נפגע כל הצד השמאלי שלי (עצם הזנב, אגן, ברך שמאלית) בתאונת אופנוע ואני חוששת שיש לכך קשר עם הדוק עם הבעיה הנוכחית. איך עליי לטפל בבעיה? האם יש פתרון והאם נשקפת לי סכנה כלשהיא ככל שההיריון יתקדם או בזמן הלידה?אודה לך אם תוכל לעזור לי. המשך יום נעים. ריקי

שלום ריקי גרוס,
עליך לעבור בדיקת כלי דם אצל מומחה לכלי דם ולא על ידי רופא נשים.חלק מהברור ניתן לבצע תוך כדי ההריון.המשך הבירור יעשה לאחר הלידה. אשמח לראותך במרפאתי. ניתן לצור קשר בטלפונים: רמת-גן - 03-7557111, הרצליה - 09-9592555.
בברכה,
דר' ארנון קורן

15 שאלות גולשים בנושא: בדיקת כלי דם

Screen Shot 2018-10-16 at 1.00.01 AM.png